Peticija za ukidanje povlastica crnogorskim studentima

Quoted post

Dobar sam vam ja

#2673

2015-08-18 10:26

SRAMNA PETICIJA!!!

Prvo: Plaćam semestar 650€

Drugo: Plaćam stan i "info stan" i ostale dažbine oko 350€

Zar ne treba da ste srećni jer vam ostavljam oko 5000€ godišnje?!??!!  Koliko treba da ste glupi da mi zabranite studiranje???

 

Ajdmo onda reciprocitet: Za sve srpske građane koji imaju nekretni ne u CG, porez da dignemo 500%!

Ajmo da zabranimo srpskim konobarima i šankerima da rade u CG...

 

GLUPA PETICIJA DO BOLA!!!!

 

SRECNO VAM BILO!!! TAMAN NAM ZABRANITE!!!

 

 

Odgovori


Gost

#2678 Re:

2015-08-18 11:19:17

#2673: Dobar sam vam ja -  

 U tome i jeste problem. I drzavaljni Srbije placaju isto.

Sto se poreza na nekretninte tice, dignite ga ne za 500%, vec za 5000%, da se ljudi sto pre opamete.

PAMETNA PETICIJA DA NE MOZE BITI PAMETNIJA I ISPRAVNIJA! PODRZAVAM!

#2683 Re:

2015-08-18 14:45:13

#2673: Dobar sam vam ja -  PAMETNA PETICIJA DA NE MOZE BITI PAMETNIJA! DOBRO JUTRO SRBIJO! MNOGI SU MRZITELJI PRAVOSLAVLJA I SRBIJE STUDIRALI U BEOGRADU POREKLOM IZ SRAMNE CRNE GORE! A SAD POPUT FILIPA VUJANOVICA TVRDE SA SU SRBI ODGOVORNI ZA GENOCID U SREBRENICI GAPSE SRBSKE GENERALE POPUT DJUKICA U TIVTU!! JEDAN CRNOGORAC MANJE NA SKOLOVANJU U SRBIJE STO RADNIH MESTA VISE ZA SRBE KOJI SU SE RODILI U SRBIJI! NE ZABORAVITE KAD DODJU U SRBIJU CRNOGORCI PRIJATELJI AMERIKE NE SAMO DA OSTANU ONI NEGO DOVVUKU I MOPLETNO SVOJE ALBANSKO PLEME I ZAPOSLE IH NELEGALNO U SRBIJI! KAD BI ISTRAZILI SAMO SLUCAJ KONJASTE DANICE DRASKOVIC BJELOPOLJKE I KOLIKO JE RODBINE CRNOGORSKE DOVUKLA U SRBIJU I ZAPOSLILA MIMO SVIH ZAKONA BILO BI JASNIJE! NISAM CUO DA POSTOJI CRNOGORAC KOJI ZIVI POSTENO OD SVOG RADA! UGLAVNOM SU LENJIVCI!

 


Gost

#2694 Re:

2015-08-18 21:23:52

#2673: Dobar sam vam ja -  

 Sledeća je takse - boravišna,ekološka,dvojni pasoši,...;)