Bedno je ali istinito!

Quoted post

N.N. Lice

#177 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 17:00

#176: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Opet pocinjes? koji bre emlaz? ja to ne kristim, nikada u zivotu nisam usao tamo. Ti zaista verujes da sam ja Stanisa i da trazim zene preko oglasa ili sta vec tamo ima?  Moracu da te razocaram ja imam samo fejsbuk profil i nista drugo. Da ti kazem ko sam to ni slucajno ne mogu jer vidim ovde koliko mrzite tog Stanisu ja bi samo ispao kolateralna steta. Vecinu pozitivnih komentara na Stanisin racun sam ja napisao, smatrao sam da niste u pravu i da niste trebala na ovakav nacin javno da blatite coveka, ja sam samo izneo svoje licno misljenje u vezi ove peticije. Ako je Stanisa toj zeni nesto uzeo i oteo to je sasvim druga prica, onda bi ja bio najvece djubre kada bi to opravdavao ili branio, ja mnogo verujem u Boga i ne pada mi na pamet da branim nepravdu i zlo. Steta zaista ne vidi nacin kako da stupimo u kontakt a da pritom ne otkrijem svoj identitet. Veliki pozdrav N.N.Vitezevac

Odgovori


Gost

#178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 17:30:55

#177: N.N. Lice - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ne razumemo se ja samo znam sto sam tu na peticiji procitala neznam tu zenu ovde pise veci broj zena je bilo stanisa jeremic ima na emlaz.rs ja imam dva profila jedan ima 3. Godine drugi je od ove godine i tamo smo pisali ali sam vec videla ranije peticiju neznam sta reci citala sam komentar da je uzeo jednoj zeni i da treba da vrati ja samo se borim protiv lazi stanisa odmah nudi brak to nigde nema ne postoji iza toga se krije nesto i zato kazem da je sve istina sto ovde pise zato sam mu pustala poruke na emlaz da vidim reakciju i mogu da potvrdim da je sve istina sto zene pisu ovde ja ne mrzim stanisu a i druge zasto bi mrzele stanisu niko nikog ne mrzi bez razloga a ja mrzim lazi