Bedno je ali istinito!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bedno je ali istinito!


Gost

#176 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 14:10

#175: N.N. Lice - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pustila sam ti poruku na emlaz

N.N. Lice

#177 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 17:00

#176: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Opet pocinjes? koji bre emlaz? ja to ne kristim, nikada u zivotu nisam usao tamo. Ti zaista verujes da sam ja Stanisa i da trazim zene preko oglasa ili sta vec tamo ima?  Moracu da te razocaram ja imam samo fejsbuk profil i nista drugo. Da ti kazem ko sam to ni slucajno ne mogu jer vidim ovde koliko mrzite tog Stanisu ja bi samo ispao kolateralna steta. Vecinu pozitivnih komentara na Stanisin racun sam ja napisao, smatrao sam da niste u pravu i da niste trebala na ovakav nacin javno da blatite coveka, ja sam samo izneo svoje licno misljenje u vezi ove peticije. Ako je Stanisa toj zeni nesto uzeo i oteo to je sasvim druga prica, onda bi ja bio najvece djubre kada bi to opravdavao ili branio, ja mnogo verujem u Boga i ne pada mi na pamet da branim nepravdu i zlo. Steta zaista ne vidi nacin kako da stupimo u kontakt a da pritom ne otkrijem svoj identitet. Veliki pozdrav N.N.Vitezevac


Gost

#178 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 17:30

#177: N.N. Lice - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ne razumemo se ja samo znam sto sam tu na peticiji procitala neznam tu zenu ovde pise veci broj zena je bilo stanisa jeremic ima na emlaz.rs ja imam dva profila jedan ima 3. Godine drugi je od ove godine i tamo smo pisali ali sam vec videla ranije peticiju neznam sta reci citala sam komentar da je uzeo jednoj zeni i da treba da vrati ja samo se borim protiv lazi stanisa odmah nudi brak to nigde nema ne postoji iza toga se krije nesto i zato kazem da je sve istina sto ovde pise zato sam mu pustala poruke na emlaz da vidim reakciju i mogu da potvrdim da je sve istina sto zene pisu ovde ja ne mrzim stanisu a i druge zasto bi mrzele stanisu niko nikog ne mrzi bez razloga a ja mrzim lazi

N.N. Lice

#179 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 18:32

#178: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Znam samo da Stanisa ima puno neprijatelja, ne kazem ja da je on neki Andjeo, ali veruj mi, znam sta pricam, postoje ljudi koji su mnogo gori od njega, nas narod je pokvaren i zloban, lazu, izmisljaju, ogovaraju, podmecu, danas je veoma malo pravih prijatelja na koje covek moze da se osloni. Poznajem gotovo sve Stanisine zene, ne vidim da je neku iskoristio,   mozda ovu zadnju? stvarno sta su uradili ne znam. Bila je jedna pre ove zadnje, bas lepa i zgodna zena, sedela je kod njega sedam godina i otisla. Pretpostavljam da Stanisa nema vise ni onih para koje je imao kada je dosao iz Svajcarske, pare se brzo trose, stalno se uzima a nema odakle da dodje, svake godine ima ogromno ulaganje u poljoprivredu a zarada nikakva. Dobro ima jos nekoliko godina do penzije, Svajcarska penzija ce da ga izvuce iz krize, radio je tamo dugo, imace lepu penziju.


Gost

#180 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 18:56

#179: N.N. Lice - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pise ovde pre ove zadnje i pre te sto bila 5 godina bile su vise njih ja neverujem da ce imati dobru penziju ali imace i 500f pomaze samo da on nije takav cicija da se opusti i malo prozivi nece znati on to nece moci i pored te penzije on cese muciti ako uopste i doceka tu penziju tacno je pare sa kamare brzo nestaju potrose se ali to mu nadaje za pravo da zene iskoristava da mu samo rade a citam budu i gladne jer nemaju sta da spreme on neda da se kupi nemoze da bude dovoljno samo iz baste ?? Zato nece moci imati zenu nadje putem interneta ali mu sve odu a razlog koji je nemoze svaka biti losa a samo stanisa dobar svih deset lose zene a on dobar svima nam izgleda da stanisa nije dobar i zato odlaze 

N.N. Lice

#181 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 19:34

#180: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Cuo sam i ja te price kako je cicija, ali Boze moj njegov zivot je njegova stvar, ako misli da ce ziveti 1000, godina to je njegovo pravo da se nada. Za 28, godina rada  penziju ce imati najmanje 1000,evra mesecno, covek je imao i veliku platu moraju da mu daju i veliku penziju, godinama je radio i uplatio u Svajcarski penzijski fond. Na kraju da ti kazem hvala na druzenju, ako sam te negde uvredio izvini nije bilo namerno, ti imas svoje misljenje o njemu, ja imam svoje. Zelim ti laku noc i neka te Andjeli cuvaju veliki pozdrav....


Gost

#182 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-22 19:43

#181: N.N. Lice - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Svi imamo svoje misljenje ali i svi znamo za rad vani treba vise od 28 godina za punu penziju imace 500e za njega je i to previse za mesec dana njemu je dovoljno 100e ostalo ce da uspara da ponese na onaj svet samo zasto se mi prepucavamo oko njegove penzije koja je daleko ko zna dali ce je i dobiti mi pisemo o coveku koji koristi zene da bi mu radile bez hrane to je poenta ove peticije


Gost

#183

2015-11-22 21:16

Čitam i neverujem! Kakve penzije,kavi bakrači! Ova peticija je pokrenuta da bi se zaustavilo iskorišcavanje žena..Sta nas briga koliko ce on i da li ce imati penziju..Daj vratite se temi..Jel varao žene? Jeste! I to ne jednu,dve..vec vise njih..Gde ih trazi? Preko drustvenih mreza..Ovo je znači pokrenuto da se pomogne drugim zenama da ne nasedaju visr na njegove trikove..Nije on jedini,nazalost..ali jedan manje i to je uspeh.

 

 


Gost

#184

2015-11-26 06:49

mozda su ga sklonili da ga sacuvaju i spase od mase narkomana i alkoholičara,sprema li su linč na njega
Imperija uzvraca udarac

#185 Re:

2015-11-26 13:36

#184: -  

 Imperija ne bi bila imperija, kada bi se plasila sitnih miseva. https://www.youtube.com/watch?v=IHPcfCcRXt8

mukica

#186

2015-11-26 15:46

A kako bi bilo da zene budu malo pametnije?


Gost

#187 pravo

2015-11-26 21:01

Ova peticija je pokrenuta da bi se skrenula paznja da postoje takvi ljudi koji obmanjuju žene. Pozivam opet sve te prevarene zene,da se opet jave i kazu sta im se desilo.Peticija zato i postoji..

MIR

#188 Re: Re:

2015-11-27 00:08

#149: iz sela - Re:  

 Bravo za Istinu!

Na ovaj nacin, javno, pa makar i peticijom raskrinkati svakog prevaranta, i sprecitii buduce nevolje!

Imperija uzvraca udarac

#189

2015-11-27 07:38

Koliko samo zena ima koje manipulisu sa muskarcima? Iskoriscavaju te muskarce na svaki moguci nacin, pa svi znamo kako sponzoruse lako dolaze do novca. Zasto niste pokrenule peticiju da se stane na kraj i zenama koje iskoriscavaju i varaju muskarce? Za ovog coveka pouzdano znam da ni jednu od vas nije iskoristio. Spavale ste sa njim nekoliko puta i odmah ste pokrenule peticiju kako ste navodno iskoriscene. Ostavite coveka na miru, ne mozete vi silom nekoga naterati da vas voli, covek vas nece i kraj price, potrazite sebi srecu sa drugim muskarcima nije Stanisa jedini na svetu. Na kraju jedan prijateljski savet  skinite te kilograme koje ste nabacile, vezbajte bavite se nekim sportom, vodite racuna o ishrani, jer nema nista ruznije od debelih ljudi, to vazi i za muskarce i za zene. Prijatan dan zelim...


Gost

#190 Re:

2015-11-27 08:34

#189: Imperija uzvraca udarac -  

 Ko je imperija ?? Licno stanisa jeremic ??  Jer ova peticija je napravljena za njega a svako ko zeli moze da pokrene drugu peticiju ako ga je neka zena iskoristila ovde u komentarima od pocetka pise da zene koristi dabi mu zene radile bez hrane i kako je navedeno bez ijedne zvake da je kupio to znaci nikad nista toj zeni a znamo svakoj zeni carape trebaju da ne nabrajam.sta sve te zene su sve same.otisle neverujem da bi se ikad vratile stanisi neko su i srecno udate vec vidi se lepo profilna slika na njegovom fejcbuku da je on kostur samo ako i neko ima visak kilograma slozite cese da lepse stoji a i imaju sta da.jedu.jer kod stanise.pise.da nema hrane zato je on takvog izgleda jer je nema.sta da se jede u njegovoj kuci u teretanu je lepo otici baviti se nekim sportom je lepo zdravo i korisno .


Gost

#191 Drug

2015-11-27 10:22

E bato moj,čitam ovo i ne verujem.Ja kao muškarac moram da se postidim.Pa ti čoveče na ovakav način nećeš moći da zadržiš ni jednu ženu.Nazivas ih svakakvim imenima,debele su ti..Ti se bato moj,zavuci u mišiju rupu i ne ilazi više.Takvi muškarci nisu ni za njivu,da bi plašili vrane..:D

Smeker

#192

2015-11-27 13:43

Ako je Stanisa kostur ruzan i kako kazete nikakav, zasto ste se onda uopste i udavale za njega? ne valja vam sada, dok ste spavale sa njim onda vam je bio dobar, onda je valjao, onda nije bio kostur? ako niste volele njega onda ste volele njegov novac? To znaci samo jedno ''da ste sponzoruse.  I zasto jednom ne ostavite coveka na miru? Vi ste njegova proslost. Sto se tice hrane samo vi jedite, i posle vam je djavo kriv sto ni jedan muskarac koji drzi do sebe, i koji nesto vredi, nece ni da vas pogleda. Svaki normalan muskarac voli kraj sebe da ima atraktivnu i zgodnu zenu. Vas problem je ocigledno u tome sto ste ujedno i glupe i zaostale, prave seljanke, kazete u 21-veku da je lepo biti debeo, kazete da treba biti debeo da bi ljudi videli da imate sta da jedete, koji bre ljudi?  kome se to dokazujete seljacima? Pa zasto onda najpoznatije licnosti na planeti  bukvalno gladuju samo da bi sacuvale vitku liniju? E pa drage moje dame za tim osobama ceo svet luduje, a ne za debelima i ruznima. 


Gost

#193 Re:

2015-11-27 14:10

#192: Smeker -  

 Niko ne ogovara ni kosture ni debele jer svet je pun takvih samo se kaze da on tera zene da rade i da njemu spremaju da jede od nicega kad u kuci nista nema ne kupuje pitase zasto su spavale sa njim ? A zasto je on spavao sa sponzorusama sa onima sto su po nekoliko puta dolazile od muza odlazile sto su bile debele i one sto su bile sa svima zasto je stanisa bio sa takvim zenama zasto je voleo on takve zene ? da  naplaneti svako luduje za lepim zenama  i lepim muskarcima zgodnim .

Smeker

#194

2015-11-27 16:45

Nismo se razumeli. Nisam ja stao u njegovu odbranu, Stanisa i ja cak nismo toliko bliski prijatelji, on ima svoj krug ljudi ja imam svoj. Meni smeta peticija i iznosenje prljavog vesa. Osoba koja na ovakav nacin pomocu peticija blati bivsu ljubav ne zasluzuje moj respekt. Ja licno moje bivse ljubavi ne ogovaram niti stavljam na stub srama, ako nemam nesto lepo da pricam o njima,  barem cutim. razlog mog javljanja je taj sto je neko ovde spomenuo nekakav linc, narkomane, alkoholicare, to me je zestoko iznerviralo, pa necemo valjda dopustiti da najgori olos i sljam, najgori otpad ovog drustva preti najboljima. Sto se mene tice ja licno nikada se nisam plasio tih smradova, jer je to sve trulez koji jedva hoda, alkoholicare i narkomane mrzim najvise na svetu. Oni su me isprovocirali, to je bio razlog moje replike. Pozz   


Gost

#195 Re:

2015-11-27 17:04

#194: Smeker -  

 Slazemo se da ovo nije peticija za tu svrhu ovo je peticija da se zaustavi iskoristavanje zena koje veruju da su u stanisi pronasle ljubav dom a to je laz jer njemu treba samo zena da bimu radila bez ljubavi bez zastite niko ovde ne ogovara ne iznosi prljav ves ne ogovara bivsu ljubav ovde pisu iz sela koji ga poznaju ..  i zene koje su bile iskoristene  imateli vi ideju kako spreciti da stanisa laze zene putem drustvenih mreza ? Vas mozda ne interesuje za te zene sto dodju njemu da ce imati nekog ko ih voli a on ih dovede samo kao radnika . To smeta zenama i zato postoji ova peticija nekad se skrene sa teme zasto postoji ali sta da se radi .

Smeker

#196

2015-11-27 18:00

 Pazljivo procitajte neke komentare, tamo mozete videti sve i svasta, pominju se cak i deca, zaista decu ne treba mesati. Meni je zao ako u zenama vidi samo radnika, zasto vam pada na pamet i da pomislite da me ne interesuju te zene? Ja sam humanista, meni je naveo sasvim druge razloge, zbog kojih je morao da se rastane od ove zadnje zene, naravno te razloge ne mogu ovde javno da kazem.


Gost

#197 Re:

2015-11-27 18:34

#196: Smeker -  

 Ima svega i svacega na ovoj peticiji pisano je sto nema veze sa postojanjem ove peticije ali narod pise ono sto zeli biti humani znaci verovati u boga i pomagati kome je potrebna pomoc stititi nezasticene boriti se za pravdu a razloge koje vam je naveo sto je morao da se rastane od ove zadnje treba cuti obe strane nikad samo jednu stranu.


Gost

#198

2015-11-27 20:10

Dosadno više...stvarno...


Gost

#199 Re:

2015-11-28 11:01

#198: -  

 Ako vam smeta nemoje da ulazite na peticiju .

Smeker

#200 Re:

2015-11-28 18:54

#198: -  

 Dosadno sigurno nije imate blizu 200, komentara za svaciji ukus. Bice pre da vam neki komentari ne odgovaraju i nisu po vasoj volji? Koliko vidim ovde nivo komunikacije smo podigli na najvisi moguci nivo, lepo razgovaramo, argumentovano, ne vredjamo jedni druge, a to sto mozda nemamo isto misljenje i sto iznosimo razlicite stavove oko peticije, Boze moj nismo u Severnoj Koreji da svi mislimo isto kao tamosnji veliki vodja. Zelim svima prijatno vece i volite se ljudi i uzivajte! https://www.youtube.com/watch?v=JwRYR6s7dFg