Bedno je ali istinito!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Bedno je ali istinito!


Anonymous

#126 Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 11:32

#120: jeca - Re: Re: Re:  

 Covek se udvara isto jer je rec o stereotipu :D

kosmička pravda

#127

2015-11-02 12:52

Takvi muškarci,uglavnom traze žene koje su pritisnute nekom mukom,razočarane u život,mlade,starije,neobrazovane.I šta rade?Ponude im zaštitu, "ljibav"..i sada treba da osudjujemo te žene? Što su poverovale još jednom muškarcu,koji se poslužio ko zna kavim trikovima,da bi obmanuo,zaveo.i iskoristio u svakom pogledu. Nezasticena i sama zena trazi pomoc,a on to verovatno nudi.Jer na lepotu sigurno ne padaju..Dotični gospodin nije Dzordz Kluni,naprotiv.. :) stop nasilju nad ženama,u bilo kakvom obliku!!!

elmaz .rs

#128

2015-11-02 12:52

imala sam prepisku sa tim stanisom na elmaz.rs , mogu reci samo to je seljacina naduvana prostak , nemislim da vredjam seljake , radnike , nego to je rec za prostaka povratnika iz svajcarske koji tako pocinje prepisku na sajtu elmaz.rs trazi srodnu dusu , ja sam tamo iz zezanja

zena

#129 Re: Halapljive

2015-11-02 12:59

#124: - Halapljive 

 zene nisu krive sto su mu verovale jer su bile zaljubljene u loseg coveka koji je profesionalni lazov i td .da je dobar covek i da zna da ceni i da postuje zene nebi se zenio 10 puta da je bio dobar nebi ga sve 10 ostavile, sto samim tim je dokaz da je LOS covek sramota sto dalje od njega


Gost

#130 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 13:05

#125: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 moze se manipulisati jer je on za manipulaciju strucnjak ,i koristi ljubav od suprotnog pola u svoje koristi dok kasnije ne pokaze svoje pravo lice a do tada koristi sve sto moze , nije zena kriva sto voli i veruje to svakom moze da se desi , pre ili kasnije,a on je na losem glasu jer to je istina tako da ovaj gospodin bez potrebe pise dobro o njemu  jer je istina izasla na videlo o njemu , tako da nemate potrebe sam je ovo trazio sve


Gost

#131 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 13:08

#126: - Re: Re: Re: Re:  

 svi smo mi ljudi retko ko je covek, a ni u kom pogledu njega nemozete nazvati covek , jer nije dostojan toga sramota za muski pol .


Gost

#132 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 13:22

#131: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 baš tako...lepo rečeno.


Anonymous

#133 Re:

2015-11-02 14:01

#14: Sneza -  

 Da , kad je ljubav u pitanju onda muskarac mora biti iz Diznilenda :D.

 


Anonymous

#134 Re: Re:

2015-11-02 14:08

#53: - Re:  

 Ljubav je to , amorova strela moze da ubode i posle prvog sastanka narocito kada se pomnu devize :D .

 


Gost

#135

2015-11-02 14:57

Kada je ljubav u pitanju,to traje.Ali ovde se radi o prevari,tu nema ni lj.od ljubavi...ovaj čovek koristi žene,i to se zna..


Gost

#136 Re: Re: Re: Re:

2015-11-02 17:45

#102: Rada - Re: Re: Re:  

 pa kakav je to čovek,koji se ženi udatom ženom,i to više puta?Haha ..svasta..To samo govori o njegovoj inteligenciji.

porodinka

#137

2015-11-02 19:38

Ti stanisa i neznas   sta je ljubav tebi zene sluze da ti rade u stali sve sto naredis . Tretiras ih kao sluzavke dok same ne vide tvoje pravo lice i dok te ne ostave nije ni cudo sto si se zenio 10 puta da si bio covek imao bi zenu pored sebe . Dzabe pises dobre komentare uvezi sebe istina je izasla na videlo 

Bravo Stanisa!

#138

2015-11-05 13:49

Ostavite Stanisu na miru, nije Stanisa kriv sto ste vi sponzoruse i lake zenske, neko je ovde spomenuo zenu koja je nekoliko puta ostavila muza i udala se za Stanisu, pa zar je Stanisa kriv sto ona ima za muza rogonju? pa ta ide sa svima i muz joj nista ne kaze, verovatno je pusta da radi da mu donese kintu, celo selo zna da je ta zena dno dna. Stvarno je glupo napadati coveka, taj covek ni jednu od vas nije silovao, udale ste se za njega na dobrovoljnoj bazi, nije vam odgovarao ili vi niste odgovarale njemu i kraj price.


Gost

#139

2015-11-06 14:30

Nisu sve te žene tek tako dolazile kod tog čoveka.Nije on samo sedeo u kući,a one dolazile kod njega,same.Ko zna kakvim se sve lazima sluzio,ko zna sta im je obecavao..verovatno brak i sigurnost..a posle ih zatvara.i one postaju sluge..Pa i ta sto ima miza,kome se stalno vraca,nista nije gora od Staniše,koji je iznova i iznova prima u kucu,a zna da je udata za drugog.


Gost

#140 Re: ORe:

2015-11-06 16:10

#106: Komsije - ORe:  

 Ovde se ne radi o dobrom komšiji,već o čoveku koji vara žene. On se samo pretvara da je dobar,a kada žene upadnu u zamku,on pokaže pravo lice.


Gost

#141 Re:

2015-11-06 16:18

#62: Staniša Jeremić -  

 STRAŠNO .....PISMENOST VAM JE RAVNA NULI,BOLJE VAM JE DA NIŠTA VIŠE NE OBJAVITE!


Gost

#142

2015-11-06 20:12

Postoje i zene koje su vesti manipulatori, zene koje lazu i koje koriste muskarce. Zene sto su bile udate za Stanisu nisu bile devojcice vec odrasle i zrele zene. 


Gost

#143 Re:

2015-11-06 21:13

#142: -  

 Tacno postoje zene koje lazu koje su manipulatori , zene sto su bile udate za stanisu bile su odrasle zene  i to ih je spaslo kad su videle koji si ti covek sve su otisle sve sute ostavile , da si tako dobar covek imao bi jedan propali brak i to mozda , drugi brak bi imao jos uvek ali ti posle zorice najmanje 10 zena si promenio , svi se pitamo zasto tako dobrog stanisu svaka zena je ostavila ??

Vitezevo

#144

2015-11-07 04:20

Ocigledno da zenama koje su bile udate za Stanisu posle Zorice nije odgovarao zivot na selu, Stanisa ima farmu krava, oko tih krava ima posla bukvalno non stop, plus kuca i razne druge obaveze oko domacinstva. Tim zenama je trebalo da bude jasno da Stanisa zivi na selo i da obradjuje zemlju, zivot na selu je drugaciji od zivota u gradu. Sto se tice Zorice i Stanise oni su se rastali jer je Stanisa dosao da zivi u Srbiji a Zorica je htela da ostane da zivi u Svajcarsku. Veoma dobro znam Stanisu prijatelji smo, tacno je da voli da se hvali kako ima dobar zivot i kako je pun para, ali Boze moj svi mi imamo neku manu niko nije savrsen. Smatram da je ova peticija glupa i nepotrebna, ovim se nista ne postize, bilo bi najbolje da ostavite coveka na miru, da ne brukate ni sebe ni njega. I na kraju zasto mislite da sam ja Stanisa? zato sto sam stao u njegovu odbranu? stvarno ne razumem pojedine ljude, ako smo Vitezevci to ne znaci da smo svi toliko primitivni i zaostali, eto ja koristim internet, posedujem nekoliko racunara imam i video nadzor. Ima se moze se, veliki pozdrav za Stanisu i njegovu porodicu, samo napred...


Gost

#145 Re:

2015-11-07 08:36

#144: Vitezevo -  

 Ova peticija je potrebna,da bi se stalo na put takvim prevarantima,i da bi se zastitile zene.A vi ,gospodine mozete da imate i sto kompjutera,to vas ne čini čovekom.Kad podržavate,iskorišćavanje i nasilje nad ženama isti ste kao Staniša. A samo ne znam kome šaljete pozdrave,kojoj porodici,kad Staniša živi sam.

144

#146 Re:

2015-11-07 11:20

#144: Vitezevo -  

 ako ste ti i stanisa prijatelji sam znas istinu i ne nabrajaj lazi o njemu jer to nevodi nicemu . zene su volele biti na selu ali nisu volele sistem od stanise skoro da budu gladne sta da spreme od brasna i kupusa a od zore sa poslom do uvece kasno nijednoj jednu zvaku nije kupio. ova peticija nije glupa vec je napravljena time radi skretanja paznje i zastite neduznih zena . stanisa je manipulator od uvek i iskoristivac . zorica i stanisa se nisu razveli sto je on hleo u srbiju a ona u svajcarsku da ostane . vec zato sto ga je vise puta uhvatila sa bebisiterkom sto su im cuvale sina dok je zorica bila na poslu i radila cuvala svoju porodicu koju je stanisa unistio . stanisa nema postovanja prema nikom a zene samo ismejava i korist , on nije dobar covek da jeste imao bi pored sebe porodicu ali on nije dostojan toga nezna sta znaci to , zato i trazi zene putem interneta koje ga nepoznaju . OVOM PETICIJOM JE NAPISANA ISTINA I SAMO ISTINA O STANISI JEREMIC .


Gost

#147

2015-11-07 13:55

Taj Staniša je koristio žene na sve moguće načine.Sramota je da ga bilo ko brani..Treba da se objavi na svim medijima.kakav je to čovek,da se upozore žene da ne upadaju u njegovu zamku.

Imperija uzvraca udarac

#148

2015-11-09 03:56

 Stanisi bi mogli da zavide i 20-to godisnjaci jer za razliku od njih Stanisa ne sedi po kafanama i ne pijanci vec ustaje sabajle i ide na posao. Stanisa je sve stekao postenim radom, covek nikome nista ne duguje, radio je godinama u Svajcarsku i kao dobar i vredan radnik stekao je sve sto danas ima. U zapadnom svetu novac se ne daje na lepe oci vec se rinta i krvavo zaradjuje. Kamo srece da imamo vise ljudi poput stanise ova zemlje bi bila druga Svajcarska. Drage dame umesto da sedite po ceo dan okacene na internet, vi za promenu ocistite vas svinjac, jer od lakog novca nema nista, svi mi koji imamo dosta kinte stekli smo je velikim radom i znanjem , naravno kada smo znali i umeli da zaradimo pare nismo toliko glupi i ludi da to damo ulicarkama, zene za nas nisu problem , takve zene nam sluze za jednokratnu upotrebu, svako vece mozemo sebi da priustimo drugu. Veliki pozdrav za Stanisu i za sve bogate ljude ziveliiii......

iz sela

#149 Re:

2015-11-09 09:24

#148: Imperija uzvraca udarac -  

 stanisa na cemu da ti zavide sto si vise gladan nego sit, sto i sin pobegao od tebe, sto te zao 20 evra da platis jednu dnevnicu da ti neko pomogne zar neko na tome da ti zavidi ? ustajes rano jer previse posla za tebe jednog kad ti bila biljana ustajala ona a ti si spavao do 7 . u svajcarsku je radila zorica posteno i napravila ti te zgrade sto imas koje vec godinama traze popravku sve ti propada vec , vozis taj krs od audia jos malo delove ces da kupis po putu na tome da ti zavide? ti si svajcarsku izgubio jer si krao stolove od mermera iz firme i prodavao zar je to posteno zaradjen novac? kazes zene sede ceo dan okacene na internet to znaci da i ti tako radis kad trazis takve zene i vidis da su na internetu. za tebe zene jesu problem jer zena koja te poznaje nece sa tobom , zato ti treba internet da bi nasao neku zenu nepoznatu jer ove sto te poznaju begaju daleko od tebe da ti rade non stop da nemaju ni da jedu to je tesko da bi neka ? da si ti stanisa bogatas ti bi sebi kupio nesto od odela nebi nosio sve sto ti je kupila ova zena iz inostranstva da malo imas savest, karakter ti obukao to nebi nikad a prvo nebi ni uzeo nikad ni kao poklon. svi smo se pitali sta je sa tom zenom zar nema oci da vidi ko si ti ? na srecu veliku srecu kao i svaka zena sto si imao i ona te je ostavila uspela je da se spase . stanisa bogat covek je onaj ko ima porodicu pored sebe zenu decu to je pravo bogastvo a ti koga imas ????? sluzis se internetom dabi prevario zene koje najvise budu mesec dana i pobegnu od tebe .


Gost

#150 Re:

2015-11-09 11:18

#148: Imperija uzvraca udarac -  

 Sram te bilo!! Cime si ti hvalis.? Zene su ti za jednokratnu upotrebu,je l? Pa da vredis nesto,ne bi morao da placas zene..Takvi stvorovi,koji su ruzni i spolja i iznutra nemaju ama bas nista. Dzaba vama pare ,kada ne mozete osnovnu kulturu da kupite.Zto vas zene i napadaju,jer ste niko i nista. Sve vas treba na javno sramocenje,na trg,pa da vas svi vide.. kacite se vi na internet,jer drugacije i nemozete da nadjete zenu,da vas bar i saslusa. I zato ,ne hvali se novcem,koji  si zaradio preko.Da si faca,zradio bi i ovde,ali nepismene i proste u ovoj zemlji i ne gledaju. Sram te bilo!!