DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

Quoted post


Gost

#51

2015-11-26 02:38

Znaci ovo je zalosno napraviti scenarij kao za film, a cijelu tematiku tj.radnju i nacin je unijela Jelena Krunic ,zato su je i vratili sa zadatkom ovim. Opcenito ste izgubili autoritet zato dolazi stalno do ovakvih konflikta. Rade cupa obraz na snimku se vidi fino kako hoce da to bude sto upadnije u onda se drzi za ibraz,zasto,da niko ne bi uspio vidjeti koliko je to jer znamo svi modrice na licu buknu u roku 5sekundi,a on je ustao ,drzeci se dlanom prekrivenim preko ujeve strane lica sad ces vidjeti i nek se usput koji put ustinuo kao il sam sebe udario i to je kraj price. Samo brate sada svi sute niko ne smije nita da prica ni ovako ni onako jer strah je u gacama ;)

Odgovori


Gost

#65 Re:

2015-11-26 02:46:59

#51: -  

 SVE SMO VIDJELI I PAR PUTA USPORAVALI SNIMAK NIJE GA KIKI UDARIO SVE JE NAMJESTENO .. RADI NJEGA SMO I GLEDALI FARMU MOJA PORODICA I PRIJATELJI .. VRATITE NAM KIKIJA A OVE NARKOMANKE FUJ

ja S

#1560 Re:

2015-11-26 23:46:26

#51: -  

 Kada je rade ustao sa kreveta pitali su ga ukucani sta mu je uradio, odgovorio je da mu je samo pretio. odakle onda one povrede. Da ga je udario bila bi cvoruga a ne crvenilo po celom licu. Neka im je na cast!