Peticija za zabranu petardi!!!

Quoted post


Gost

#77 Zabrinuta mama!

2015-12-29 11:04

jebali vas više kučići,ljubimci,životinje! samo se za njih brinete,a šta je sa malim bebama i malom decom koje majke šetaju napolju? meni je najiskrenije to najvažniji razlog zbog čega treba zabraniti petarde! zašto da nam se mali anđeli štrecaju dok mirno spavaju na svežem vazduhu u kolicima ili pak razgledaju okolinu? pre svega STOP PETARDAMA zbog naših najmlađih,a životinje mogu da pobegnu a da se ne istraumiraju!

Odgovori


Gost

#79 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 11:10:36

#77: - Zabrinuta mama! 

 da slazem se  ja sam osoba koja se jako plasi petardi pa i da zelim da se prosetam negde ovih dana ne mogu 

 


Gost

#88 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 12:14:37

#77: - Zabrinuta mama! 

  Zbog takvih poput tebe koje tako pricaju o zivotinjama,danas deca stavljaju petarde psima u usta i slicno,i sta treba pas da mi pobegne i da ga udare kola zbog praska petarde ? Kakvo ti je to debilno razmisljanje,i ti ces neko dete da vaspitavas. Svako dete treba da odrasta sa zivotinjom ,a ne da ga ucis da je to JEBENI PAS I LJUBIMAC . Sramota sta sve danas ima decu ! STOP PETARDAMA ,kako se vesele cele godine bez njih,ne znam zasto ne bi mogli i za Novu godinu !

Anastasijaaaa

#93 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 12:52:28

#77: - Zabrinuta mama! 

 Ti nisi zabrinuta mama ti si retardirana mama :) I zivotinje su ziva bica! Bas zbog takvih ocajnih roditelja kao sto si ti deca i bacaju petarde jer nema ko da ih vaspita kako treba. I psi imaju dusu, ocigledno vecu od tvoje. I njima treba zastita i bezbednost. Kao i deci, naravno. To ne poricem. Tako da prvo razmisli pre nego sto odvalis neku glupost. Molila bih te.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...