Peticija za zabranu petardi!!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Peticija za zabranu petardi!!!


Gost

#76

2015-12-29 10:40

Zato sto imam sedam macaka,i sve se boje,a posebno beli macak,drhti kada cuje zvuk petarde,a i nervira me jer psi pocnu da se deru strahovito mi idu na zivce i ovako i onako vriste,ali nepodnosljivi su kada cuju prtarde,a mene nervira taj zvuk,svakako nikom ne ide u prilog

Gost

#77 Zabrinuta mama!

2015-12-29 11:04

jebali vas više kučići,ljubimci,životinje! samo se za njih brinete,a šta je sa malim bebama i malom decom koje majke šetaju napolju? meni je najiskrenije to najvažniji razlog zbog čega treba zabraniti petarde! zašto da nam se mali anđeli štrecaju dok mirno spavaju na svežem vazduhu u kolicima ili pak razgledaju okolinu? pre svega STOP PETARDAMA zbog naših najmlađih,a životinje mogu da pobegnu a da se ne istraumiraju!


Gost

#78

2015-12-29 11:08

svako ko voli zivotinje treba da se trudi da im zivot bude lepsi a ne da im unistava zivot, ali i zbog ljudi jer moze doci do ozbiljnih povreda

Gost

#79 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 11:10

#77: - Zabrinuta mama! 

 da slazem se  ja sam osoba koja se jako plasi petardi pa i da zelim da se prosetam negde ovih dana ne mogu 

 


Gost

#80

2015-12-29 11:15

Volim zivotinje,i ne znam,imam trip da je za njih to nenormalno bacanje petardi,kao nama ljudima bombardovanje! Znaci traume,plus sto stradaju. Pozzzdrav i srecno im bilo da se postigne cilj peticije <3
Neki tamo covek

#81

2015-12-29 11:21

 Neka se zabrane petarde II i III razreda,a I i jos poneki izuzetci moze.


Gost

#82

2015-12-29 11:36

Imam psa koji se kao i ogroman broj drugih pasa plaši petardi. Uvek strahujem oko praznika kada počnu da bacaju petardi. Tih dana on ne se smiruje od straha. Tužno mi je gledati ga a ne moći pomoći.

Gost

#83

2015-12-29 11:48

Zar treba bilo šta još da dodam!? Grozim se povreda koje mogu da izazovu, smeta mi buka od koje se trzam svaki čas... Da li je to našoj Skupštini dovoljno da se pozabavi time? Nadam se...

Gost

#84

2015-12-29 11:50

Moja zivotinja se plasi i mislim da to niko ne zasluzuje da slusa.

Gost

#85

2015-12-29 12:03

Peticiju potpisujem zato što sam veliki protivnik petardi koje smatram opasnim i za ljude i za životinje. Sve što one mogu napraviti su najblaže rečeno neugodna buka i povrede. Po mom mišljenju trebalo bi kazniti i prodavce petardi.

Gost

#86

2015-12-29 12:07

Oni koji bacaju petarde, neka stave sebi u usta 1000 njih pa nek se snađu kako znaju i umeju! -_-

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-12-29 12:13



Gost

#88 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 12:14

#77: - Zabrinuta mama! 

  Zbog takvih poput tebe koje tako pricaju o zivotinjama,danas deca stavljaju petarde psima u usta i slicno,i sta treba pas da mi pobegne i da ga udare kola zbog praska petarde ? Kakvo ti je to debilno razmisljanje,i ti ces neko dete da vaspitavas. Svako dete treba da odrasta sa zivotinjom ,a ne da ga ucis da je to JEBENI PAS I LJUBIMAC . Sramota sta sve danas ima decu ! STOP PETARDAMA ,kako se vesele cele godine bez njih,ne znam zasto ne bi mogli i za Novu godinu !


Gost

#89

2015-12-29 12:17

zato što je vreme da zakonom bude zabranjeno ,da kazne budu novčane i zatvorske.da ako maloletnik kod sebe ima petarde za to odgovaraju njegovi roditelji,možda tada obrate pažnju na njih.ovo što se dešava postaje bezobrazluk i postaje malo sociopatski.brinem se za budućnost.

Gost

#90

2015-12-29 12:32

PVENSTVENO STO SE PETARDE U NAJVECEM BROJU NADJU U RUKAMA NEZRELE DECE KOJA IH BACAJU U SVAKO DOBA I NA SVAKOM MESTU. UGROZAVAJU SAMI SEBE A VRLO CESTO I DRUGE. KADA VEC RODITELJI NE MISLE O TOME ONDA BAR PETICIJOM DA UKAZEMO I ZABRANIMO PRODAJU. NIKO NE VODI RACUNA O BEBAMA KOJE SPAVAJU PA SE TRZAJU NA SVAKU PETARDU A NI STARIM LJUDIMA NIJE PRIJATNO. IMAM PSA KOJI SE TRESE OD STRAHA KADA PUKNE SAMO JEDNA PATARDA I UVEK SE BOJIM DA MU SRCE OD STRAHA NE PUKNE. A TAKVIH PASA IMA BAR POLOVINA KOJA SE PLASI. TAKO DA IMA MNOGO RAZLOGA SA MOJE STARNE ZA POTPISIVANJE PETICIJE

Gost

#91

2015-12-29 12:49

Smatram da smo postali loše, bezosećajno i nebezbedno društvo.
Zlostavljanje se mora zaustaviti.
M.A.

#92

2015-12-29 12:49

Svedoci smo nestrucnog koriscenja petardi maloletnih lica,medjusobnog povredjivanja.A i moramo malo da gledamo svet oko sebe...a svet oko nas cine zivotinje kojima ovakav vid stresa predstavlja i okoncanje zivota.Mozemo da slavimo na drugaciji nacin...Slazem se sa peticijom u potpunosti.Nije ratno stanje...a nas narod preteruje u iskazivanju radosti samim docekom...

Anastasijaaaa

#93 Re: Zabrinuta mama!

2015-12-29 12:52

#77: - Zabrinuta mama! 

 Ti nisi zabrinuta mama ti si retardirana mama :) I zivotinje su ziva bica! Bas zbog takvih ocajnih roditelja kao sto si ti deca i bacaju petarde jer nema ko da ih vaspita kako treba. I psi imaju dusu, ocigledno vecu od tvoje. I njima treba zastita i bezbednost. Kao i deci, naravno. To ne poricem. Tako da prvo razmisli pre nego sto odvalis neku glupost. Molila bih te.


Gost

#94

2015-12-29 13:15

Smatram da svaki normalan covek i ljubitelj zivotinja treba da potpise ovu peticiju.

Gost

#95

2015-12-29 13:16

Zbog uznemiravanja beba,male dece,starih i bolesnih,svih ljudi i zivotinja kojima je potreban uobicajeni mir i odmor tokom praznika,kao i u svakodnevnici.Znaci zdravlja uopste i smanjenja stresova kojim smo izlozeni.

Gost

#96

2015-12-29 13:26

Imam malu kucu , smetaju Mu petarde i zato sam se prijavio

Gost

#97

2015-12-29 13:34

idiotluk,nista ne znaci,glup nacin za pokazivanje navodnog veselja a samo steta od njih..ne zelim da moje macke i psi trpe i nastradaju zbog ljudske gluposti i bahatosti

Gost

#98

2015-12-29 13:38

Na prvom mestu,meni lično jako smeta kada mi iznenadno pukne petarda u blizini,ne zelim da se štrecam i da ne mogu da smirim svoje srce od toga. Sem toga,moji ljubimci,pas i mačak,su prestravljeni za sve novogodišnje praznike,bez ikakve potrebe za tim. Hvala pokretačima peticije,nadam se da će uroditi plodom,jer smatram da ljudi imaju toliko mnogo drugih načina da se provesele sem bacanja petardi!

Anonymous

#99

2015-12-29 13:39

Samo bakljada za novu godinu i m47

Gost

#100

2015-12-29 14:00

Da li znate koliko petarde stete?Drago mi je sto je neko pokrenuo ovu peticiju i nadam se da ce uspeti u svom planu.Koliko samo pasa i macaka ugine od srcanog udara zbog pucanja petardi,koliko deca stete sama sebi i sta se sve desi kada vam pukne u ruci npr?Da li ste svesni?Da li je neko citao o psu kojem su stavili petardu u usta?Kako neko moze biti toliko malouman i bezosecajan?Takve osobe treba odvesti u zatvor,da nauce da postuju i druga ziva bica sem sebe!




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...