Peticija za zabranu petardi!!!

Quoted post


Gost

#157

2015-12-29 21:55

Potpisala sam peticiju, još kad bi peticija dospela u oči javnosti-utoliko bolje! Živim za taj dan kada će petarde biti potpuno zabranjene, čim vidim balavurdije da koriste nedozvoljena sredstva-dođe mi da im lupim 10 vaspitnih šamarčina i da očerupam njihove roditelje što ne otvaraju oči pred problemom! Nova Godina je nešto mnogo čarobno i divno i umesto da deca uživaju u čarima zime (sneg, ukrasi za jelku, pokloni, whatever...), ponašaju se veoma primitivno i ne znam kako takvo ponašanje roditelji odobravaju, bruka i sramota! A da ne govorim da oko 5000 životinja godišnje umre od srčanog udara-svaki komentar je suvišan! Postoje mnogo bolji i lepši načini za proslavu praznika...

Odgovori


Gost

#182 Re:

2015-12-30 12:10:37

#157: -  

 TAKO JE.STO JE NAJGORE POSTOJE I RODITELJI KOJI KUPUJU DECI PETARDE A KOJE BIH JA POSLALA NA ISPITIVANJE I POSMATRANJE,PRITOM KAO KRIJU OD DRUGIH DA SU KUPILI A KADA IH PITATE ZASTO ODGOVORE :''PA I DRUGI TO RADE''. STRASNO,KAKVA OGRANICENOST.NEPODNOSLJIVO.JA TO KAO INTELEKTUALAC NE MOGU DA SHVATIM.SADA ISPADA DA VREDJAM TE LJUDE ALI ZAISTA JE NJIMA POTREBNA POMOC PSIHIJATRA JER TO JE NEOBJASNJIVO.




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...