PRODUZENJE ROKA SLANJA STATISTICKIH IZVESTAJA ZA 2015.godinu

Quoted post

FI

#214 Re: Re:

2016-02-24 10:26

#211: - Re:  

 Mislim da preterujete kolega, malo. Ipak smo mi "Pere pisari" i nista vise. To sto okrivljujete APR za sve asto ne valja nije u redu. Cinjenica je da aplikacija nije radila par dana ali evo danas radi. Knjigovodje vole da predaju FI u zadnjoj nedelji i onda stani pani. Prica oko ele. potpisa je apsolutno van nadleznosti APR-a za to su odgovorna sertifikaciona tela koja izdaju iste, ali lagano to prebace na APR gde jedino postoji tehnicka podrska za razliku od MUP-a, PKS-a,halcoma...itd

Odgovori


Anonymous

#215 Re: Re: Re:

2016-02-24 11:02:43

#214: FI - Re: Re:  

 Mozda ste VI Pera pisar ali vecina mojih kolega i ja smo sve ovo sto je kolega gore naveo. A oko toga za sta krivimo APR a za sta ne, i sta je poenta ove peticije - molim vas da procitate OPET tekst peticije. Ja nigde ne vidim da se pominju elektronski sertifikati, iako jesu veliki problem i oni, ali nisu pomenuti, zato sto je jasno da APR nema nikakve veze sa tim. Tako da, kolega, o cemu vi to pricate?


Gost

#229 Re: Re: Re:

2016-02-24 15:44:16

#214: FI - Re: Re:   To sto si ti PERA PISAR to je tvoj problem, nemoj knjigovodjama da lepis nakaradne etikete.

 

Ivana Stankovic
Gost

#249 Re: Re: Re:

2016-02-25 01:34:59

#214: FI - Re: Re:  

 a kada misite da smo trebali da pocnemo sa unosom i predajom kada je aplikacija pustena u februaru? realno je da niko nece moci da krene sa unosom pre predaje pdv-a, mi imamo i dnevne obaveze koje nam sve drzavne institucije na DNEVNOM nivou otezavaju i onemogucavaju rad, ja imam agenciju i 27 klijenata i od 16 do sada sam predala 7 uz danonocni rad, mislim da niste dovoljno upuceni da dajete ovakav komentar a problem sertifikata je dodatna prica