ПОНИШТЕЊЕ ЗАКОНА О СМАЊИВАЊУ ПЕНЗИЈА У СРБИЈИ

Quoted post


Gost

#9

2016-08-24 11:24

Mislim da nigde u Svetu ne postoji takav bezobrazluk od izabrani organi države, od strane građana i plaćeni od strane građana, da postrupaju prema svojim građanima kao u vreme robovlasničkog društvenog poretka. To samo može da bude i da se događa u državi Srbiji. Srbija slovi za Republiku, za državu sa demokratskim uređenjem, za državu koja je potpisla sve međunarodne ugovore o poštovanju ljudskih prava. Država koja ima Ustav i Ustavni sud. Sadašnja država Srbija liči na Francusku iz vremena Luja XIV. Država to sam ja vikao je tadašnji vladar. Sadašnji vladar Srbije je moćan da naredi Narodnoj Skupštini da donesu zakon o pljački najsiropmašnijih građana - penzionera. Zakon koji se zasniva na bezakonju. Zakon koji je privremen bez ograničenja. Zakon kojim penzionerima oduzimaju deo penzije bez Rešenja i tako da nemaju mogućnosti da izraze neslaganje sa takvom pljačkom. Taj današnji Luj XIV je naredio Ustavnom sudu, jer od 15 sudija 10 sudija su njegov izbor, da ne sme da radi osnovni posao zašto postoji, a to je da oceni ustavnost Zakona kojim na banditski način pljačkaju penzionere. I ne samo to, Ustavni sud se dodvorava današnjem Luju i kaže da nije to veliko opterećenje umanjenje penzija na budžet penzionera. I ne samo to, odobravaju bezakonje i kažu da nije potrebno donosti Rešenja o umanjenju penzija penzionerima, da se ne bi žalili. RF PIO odgovara Obudsmanu, oko bi doneli Rešenja o umanjenju penzija imali bi 600.000 upravnih sporova. Eto to je Srbija.

Odgovori

Ðole

#13 Re:

2016-08-24 11:47:11

#9: -  

Poštovani kolega, u potpunosti se slažem sa tvojim komentarom.


Gost

#25 Potpuno saglasan.Slobodan AnđelićRe:

2016-08-24 13:20:33

#9: -  

 

opljackan penzioner

#222 Re:

2016-08-28 05:35:59

#9: -  

 To je ta sramotna Srbija u kojoj jedan covek vlada sa svojim pljackaskim zakonom  i lazima. Ustavni sud ne postoji .