Produzenje roka za odbranu doktorskih teza po starom programu

Quoted post


Gost

#71

2016-09-22 10:55

Vecite studente opet pustili,a vredne koce po ko zna koji put.Toliko o tome koliko im pametna deca trebaju,njima se ne moze upravljati pa je najbolje da ih se rese.

Odgovori

Svi za jednog jedan za sve

#72 Re:

2016-09-22 11:15:42

#71: -  

nemojte da nas svadjate, ti " veciti" su studirali u vreme ratova, hiperinflacije, nemojte da nas svadjate. Pravda za sve stidente, da se svima dozvoli zavrstak zapocetog bez nekih velikih finansijskih troskova. 


Gost

#73 Re:

2016-09-22 11:48:55

#71: -  

 Razmislite malo o svom komentaru!

Ti loši i večiti studenti, se zdušno trude da pomognu i vama a vi ih vređate. Od samog početka smo se borili i potpisivali peticiju za sve, bez delenja i selekcije.

Ako mislite da među nama nema pametnih i onih koji misle svojom glavom, onda bar imajte toliko respekta prema momcima koji su sve ovo vodili. Odvojili su svoje vreme, znanje i pamet, da to realizuju.

Znate, potrebana je i pamet i hrabrost da se u ovoj zemlji zastupa svoj stav, bez obzira na prozivke i los imidž.

 


Gost

#77 Re:

2016-09-22 16:08:29

#71: -  

 Po nekada se kajem, kada vidim da sam bilo sta potpisao da bi podrzao klege na magistarskim i na doktorskim studijama. Ali sam gotovo siguran da vecina njih ne misli kao i vi, i u momentu se trgnem, i ipak cu podrzati svoje kolege, zato sto se radi o izdvojenom misljenju pojedinca. I ti pojdeinci doktoranti i magistri za koji su losi ljudi i losi djkaci studenti osnovnih studija ce zavrsitii svoje obaveze jer ih nesebicno podrzavaaju njhove kolege koje nisu eto uspeli da se bave doktoratima. To su i vasi studenti koji dolaze kod vas na konslulatacije, ako se bore da daju ispit i zavrse zapoceto na posten nacin znanjem, ja ne vidim razllog da ih tako etiketirate. Ako me asistent na ispitu obori i to posteno, ja cu to prihvatiti i opt ga podrzati da zavrsi svoj doktorat. Necu biti pristrasan jer mi je vazno da znam da sam sve sto sam uradio, uradio posteno i svojim radom, pa makar to i trjalao ovoliko dugo. Duzina trajanja studija nije merilo da li je neko los ili dobar. Nije dobro ne zavrsiti zapoceto, a nije sramota niti je lose boriti se i zavrsiti. Na ispitima postoji kriterijum, znanje prolazi neznanje ne prolazi, tako stvari treba da funkcionisu i niko od starih studenata ni ne ocekuje drugacije. Vama zelim da zavrsite zapoceto (magistraturu, doktorat sta god da radite od toga), kao sto i sebi zelim da zavrsim i diplomiram. Ja nikada ne sudim a mozda ne biste ni vi trebali. Srdacan pozdrav.