PONIŠTAVANJE IZVEŠTAJA KOMISIJE ZA IZBOR DVA ASISTENTA ZA UŽU NAUČNU OBLAST FIZIOLOGIJA ŽIVOTINJA

Quoted post


Gost

#111 DBE bez glasa

2016-10-14 05:48

DBE: Nema sta nema "Sex lazi video trake"...cijanid...ljubavnici se zakljucavaju...beze pa se vracaju....pokojnici se pominju...

A ovamo sve u mnozini Kovacevici Kostici Andrici Miljanovici Popovici Knezevici Karamani...bratija...

A i ako je istina da je Maja tuzila Silvanu za zlostavljanje...zasto hoce da radi sa njom?

Uf...sve gadno...nek je svima sa srecom...

Odgovori

45+

#121 Re: DBE bez glasa

2016-10-14 17:22:55

#111: - DBE bez glasa 

Vasa zapazanja su na mestu. Jeste gadno. Losa klima medju ljudima ne samo da nije sprecavana, nego je i kultivisana u poslednjih 7-8 godina. U takvoj atmosferi dolazi do raslojavanja - normalni se povlace u ilegalu (gledaju svoja posla), a moralno i psihicki labilni igraju igre i truju atmosferu.

Licno sam prisustvovala dogadjajima u kojima sam shvatila da pojedinci uzivaju u generisanju lose energije i da im mi na DBE dodjemo kao ogledno polje za ispucavanje lose energije koja je generisana licnim razocarenjima i frustracijama. Od kada su usli u krizu srednjih godina mnogi se nisu snasli. Kada su poceli da prebrojavaju sta su do sada postigli, videli su da to i nije nesto posebno, a ziveli su u ubedjenju da su posebni. Tako je nastao problem: profesionalna ljubomora, sirenje lazi o drugim kolegama, maltretiranje kolega koji su u nizem zvanju, maltretiranje studenata, miniranje tudjih eksperimenata, miniranje tudjih doktoranada, mrznja...

Majin slucaj je, nadam se, veliko finale. Normalni ljudi sa DBE imaju vec za desetak dana priliku da glasanjem o ovom slucaju urade nesto normalno i ljudski.

Nazalost, ne vidim da Maja ima buducnost u toj istrazivackoj grupi. Mlada je, jos uvek nema doktorat, a samim tim ni mogucnost samostalnog rada jer ne moze da dobije sredstva za istrazivanje. Verujem da je povredjena i ja joj preporucujem da istera ovu stvar do kraja, a nakon toga neka svoju energiju i znanje iskoristi na nekom drugom, nadam se normalnijem, mestu.