Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Quoted post

Beba

#6 Preformulišite zahteve iz peticije

2011-12-02 10:18

Momci, ne bih da vam rušim Sneška, ali ovo baš niste sjajno izveli.
Napravili ste peticiju u kojoj se nigde ne vidi šta tražite! Ovako kako je postavljeno, može da se pomisli da ste čak ZA uveđenje takse.
Prekopirali ste tekst sa Blica i vi se potpisujete ispod - dakle, vi se zalažete za ono iz teksta.

Mislim da ne treba reagovati tako ishitreno. Parole i buka neče pomoći.
Nađite tačan tekst predloga odluke.
Pažljivo formulišite zamerke.
Pažljivo formulišite predloge izmena.
I onda pravite peticiju.

Vi ćete uraditi kako hoćete, ali ovakvim ponašanjem samo idete političarima na ruku :(

Odgovori

gost

#22 Re: Preformulišite zahteve iz peticije

2011-12-02 12:53:35

#6: Beba - Preformulišite zahteve iz peticije

ima istine u ovom treba pod hitno preformulisati tekst peticije imali neko vispren i upucen da ovo uradi kako treba

Lenabel

#423 Re: Preformulišite zahteve iz peticije

2011-12-08 15:19:48

#6: Beba - Preformulišite zahteve iz peticije

Ali je zaista nedopustivo, uvoditi taxe ove vrste....katastrofa, sve u dzep drzave, umesto da se pare na pr koriste za vakcinisanje i sterilizaciju meshanaca ili pasa koje tek sad niko nece usvojiti, posto medijska hajka traje a ovi porezi ce se naplacivati naravno i za nevakcinisane i nechipovane macke mislim da je tu kazna 5.000, itd....U pravu si da pravno lice ilii ako ima srece iskusan advokat koji voli pse pregleda tacan tekst predloga zakona, pa na osnovu toga treba formulisati predlog izmena pre usvajanja, ali mislim da vreme istice nevidjeno brzo, da ce ovaj zakon da se provuce i da cemo nadrljati kao i obicno...jos jedan harac za drzavnu kasu a nishta od pozitivnih promena, koji vode ka vakcinizaciji, sterilizaciji, usvajanju pasa, izgradnji no kill shelters....provuci ce se ovaj horor pored nekog ili istovremeno sa nekim bucnim zakonom o bog te pita cemu....i polako idemo u usvajanje zakona koji su usvajani i propali u SAD ili su morali da budu modifikovani i opet se sve svodi na odgovornost vlasnika.