Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#401

2011-12-07 21:58

Pre dava dana sam video prelepog pit bula"izgubljenog"pored auto puta,prema aerodromu.Veceras sam video unezverenu,negovanu zenku iste rase luta sama u bloku 62...Mislim da su psi napusteni od nesavesnih vlasnika.Uskoro cemo imati gomile pitova lutalica.A posto "nasa"vlast nema resenje za pse lutalice,videcemo kome ce se obiti ovaj zakon o glavu.

Gost

#402

2011-12-07 22:08


Wolf Eugen Wolf Eugen Ako vec pricamo o kaznjavanju...Samim tim nametima i dazbinama su blanko kaznjeni i svi korektni vlasnici pasa.Ta odluka vise kaznjava porodice iz srednje i nize klase koje nece imati novca da plate postojanje clana svoje porodice.I krice svog mezimca kao Anu Frank od nacista.-Psi koji prave problem zaista,a da to nije naduvana novinarska prica,su u vlasnistvu ljudi koji nemaju kontakt sa svojim psom,drze ga iz pomodarstva ili nekih jos jadnijih poriva.Takvima ce biti lako da svog psa puste na ulicu.Posto ih ne vole.E onnda cete dragi moji,imati"obogacenu"varijantu pasa lutalica.Ukrstenu sa pit bulterijerom.A posto ne mozete,ocigledno,resiti problem lutalica,koji napadaju nase pse na povodcu i sa korpama na njuskama,samo cete oplemeniti ulicne pse i uciniti ih hrabrijima.-I zabranjenima!Posto se zakon odnosi i na mesance sa"opasnim rasama pasa..."I na kraju srdacan pozdrav,i sram Vas i stid bilo!
Пре 2 мин. · Свиђа ми се
пре 23 ч. · Свиђа ми се
Терминатор

#403 Re: Re: Re: Re: Re: #364: Терминатор - Re: Re: Браво!!

2011-12-07 22:09

#400: - Re: Re: Re: Re: #364: Терминатор - Re: Re: Браво!!  

 Само ти мајмуне поремећени испољавај овде своје фрустрације, све иде ка томе да ће и Београд брло брзо личити на Бања Луку:

http://www.pobjeda.me/2011/12/07/u-banjaluci-zabranjeni-psi/


Gost

#404

2011-12-07 23:20

Terminatore drzi okvir odvojeno od pistolja i nikada metak u cevi,nezelim da se mali terminatori povrede...ja tebi zelim sve najbolje ali edukuj se malo covece kako mozez podrzavati ovako nesto pa tebe je izgleda ujeo neki od kvazi opasnih ili te je ujeo pas u proslom zivotu,pravi pas samo moze da ti cuva porodicu jer pas je jedina zivotinja koja ce te voleti vise od samog sebe...treba oporezovati lose i neodgovorne vlasnike to su ljudi koji nisu ni za jednog psa bilo koje rase...zato sam ja da svaki pas sa svojim vlasnikom prodje test socijalizacije pa da se vidi ko je kakav i sve u isti kos, jer kako ti terminatore generalizujes a nisi jedini koji je progutao ovu patku vredjas i mnogo odgovornih i briznih vlasnika kojima su ovi psi deo porodice i zivota,to su izlozbeni psi vecina ih je priznata i takmici se po belome svetu i postizu odlicne rezultate, dosta izlozbi sam posetio kao posmatrac i bas ove rase pratim nikad nisam video ni najmanji incident kod pomenutih,to su stabilni pametni psi koji kako ih vaspitas takvi ce i biti i od bengalskog tigra lava, medveda, kita ubice orke,krokodila,slona i mnogih drugih divljih zivotinje koje ja smatram opasnim ljudi su imali zavidne uspehe u socijalizaciji i svasta su ih naucili a od nekih i prave maze napravili...A moj ljubimac nije opasan nije ujedljiv voli ljude decu raduje se svakim provedenim trenutkom sa istima i daje mnogo ljubavi koja pozitivno utice na mene,pogledaj statistiku te evrope kojoj hoces da pristupis o napadima pasa i sve ce ti biti jasno da ove rase sem opasnog imena nemaju veze sa onim zasta ih optuzuju i diskriminisu to je jednom recju nacizam a nisi nadam se iz te price, pare nece od mene videti da jebe rak raka, ja sam za to da se kazne neodgovorni vlasnici bilo koje rase i mesance!!! a nas savesne da ostave na miru!!! I da se nelazemo nema gore zveri od coveka...pozdrav

Gost

#405

2011-12-07 23:56

Dajte ljudi nemojte mi izmisljati toplu vodu,iovako je KRIZA u svetu pogotovo u Srbiji kakvih 30 000 dinara bre jeste normalni...ajde bre... SVI POTPISITE PETICIJU !!!!!!!!!!!!!!
Ramovic Alen

#406

2011-12-07 23:56

Dajte ljudi nemojte mi izmisljati toplu vodu,iovako je KRIZA u svetu pogotovo u Srbiji kakvih 30 000 dinara bre jeste normalni...ajde bre... SVI POTPISITE PETICIJU !!!!!!!!!!!!!!
Alen

#407 Re:

2011-12-08 00:01

#404: -

Respect druze


Gost

#408

2011-12-08 00:35

pas je covekov najbolji prijatelj, NE NEPRIJATELJ, ma koji pas bio on je PAS, NIJE zver!!

Gost

#409

2011-12-08 03:49

Moj pas bi zivot dao za mene, dacu i ja za njega. Da li je posteno da se kazne ljubitelji tih rasa '' opasnih pasa''? Kakve vas takse spopale neko ce da napuni dzepove.

Gost

#410

2011-12-08 03:57

Daću im Q****.

Gost

#411 bravo debilcino ;)

2011-12-08 10:19


Gost

#412

2011-12-08 11:27

OVO JE PLJAČKA!!!!!!!!!!!
djordje

#413

2011-12-08 12:20

Evo i ovo trebaju da pogledaju svi oni koji misle da je ovo opasna rasa-mozda nesto i nauce sta su predrasude a sta stvarnost i sta je diskriminacija psi su onakvi kakvim ih mi napravimo nepostoje opasni psi vec opasni ljudi

http://www.youtube.com/watch?v=IJ4U5w0w3_w&feature=youtube_gdata




Gost

#414

2011-12-08 12:30

paznja- RASA PIT BULL-NIJE PRIZNATA SAMIM TIM NI NEPOSTOJI--I NEMOZETE NAPLATITI BILO KAKVU TAKSU NA NESTO STO NE POSTOJI-NITI JE BILO KO STRUCAN ZA TU TEMATIKU-A KAMOLI KINOLOZI-KINOLOSKI SAVEZ ILI BILO KO TRZIM JAVNU RASPRAVU-ILI TV-EMISIJU-- DA SE JEDNOM ZA SVAGDA PRESTANE-PROZIVANJE O RASAMA TIPA BULL I OSTALE RASE-imam preko 20-god iskustva sa tim rasama i mogu da polemisem sa bilo kim na tu temu ZNACI DA TU VRSTU POLEMIKE VODE LJUDI KOJI IMAJU KONTAKT SA TIM RASAMA A NE ORKA-I OSTALI POJEDINCI KOJI NEMAJU POJMA O TIM RASAMA STOP-RASNOJ DISKRAMINACIJI-PIT BULLOVA I OSTALIH RASA ZAPAMTITE.....rasa PIT BULL NIJE PRIZNATA--SAMIM TIM NI NEPOSTOJI--NITI POSTOJI BILO KO STRUCAN ILI MERODAVAN DA KAZE STA JE TO PIT-BULL PRVO JE PRIZNAJTE-PA ONDA DALJE POLEMISETE KAO STO NIJE PRIZNAT NI SOP NI BANDOG NI AMERICKI BULLDOG I DA NE NABRAJAM OSTALE RASE KAZNJAVAJTE NEODGOVORNE VLASNIKE A NE PSE I OBRATITE PAZNJU NA OSTALE RASE KAD NAPADAJU JEDINI LEK JE JAVNO SUOCELJVANJE- TV EMISIJA ILI NESTO SLICNO SA VLASNICIMA TIH RASA A NE KINOLOSKE SUDIJE KOJI NEMAJU KONTAK SA TIM PSIMA ILI SU UH VIDELI NA NEKIM SLIKAMA A POLEMISU STA I KAKO KORPA I POVODNIK JE -OK--- ALI SVI DA IH NOSE---BAS SVI---SVI---SVI
Izaberite nadimak

#415 Subjekt

2011-12-08 12:45

piši komentar...PITAJTE CESARA MILANA ZASTO IMA TRI PIT BULLA I AMERICKOG BULLDOGA--TIP JE GENIJE---BAVI SE PSIHOLOGIJOM PASA A NE DRESUROM SVAKI KOMENTAR JE SUVISAN O OVOME DOBRO RAZMISLITE DRAGE MOJI KINOLOZI I OSTALI

Gost

#416

2011-12-08 13:01

DOBICETE SIPAK---DA IZBIJETE OCI DOBRO PROCITAJTE-----SSSSSIIIIIIPAAAAAKKKKKKK

Gost

#417

2011-12-08 13:05

PUNITE DZEPOVE NA DRUGIM MESTIMA A OD MENE GOSPODO IZ KINOLOSKOG SAVEZA CETE DOBITI ----PRST---------

Gost

#418

2011-12-08 13:14

Za bolji zivot zivotinja u Srbiji i u celom svetu!

Gost

#419

2011-12-08 13:18

Stop nasilju nad zivotinjama!!!!!!!

Gost

#420 Re:

2011-12-08 13:20

#418: -

HVALLLA TI  U IME SVIH NAS  ZADNJI SAM NA  KOMENTARIMA


Gost

#421

2011-12-08 13:56

vrlo fashisticki zakon, vodi ka zabrani rase, a to je nedopustivo i naravno vodi ka obeshrabrivanju buducih vlasnika da udome kuce. Svi smo svesni da nema opasnih pasa samo neodgovornih vlasnika. 30.000 je prosecna plata, pa zar nije bolje da ljudi to koriste po svom izboru, za cipovanje, vakcine, pomoc nekom azilu a ne da placaju da bi svog ljubimca odrzali u zivotu. Ponavljam veoma fashisticki zakon...skoro pa prati uputstva, kako istrebiti rasu...nedopustivo za jednu nazovi civilizovanu sredinu!

Gost

#422

2011-12-08 14:18

Komentar :)))salim se..ne damo im pare za veliku laz..mama nek im da pare !! dajte mi pudlicu i napravicu od nje ubicu za mesec dana ...
Lenabel

#423 Re: Preformulišite zahteve iz peticije

2011-12-08 15:19

#6: Beba - Preformulišite zahteve iz peticije

Ali je zaista nedopustivo, uvoditi taxe ove vrste....katastrofa, sve u dzep drzave, umesto da se pare na pr koriste za vakcinisanje i sterilizaciju meshanaca ili pasa koje tek sad niko nece usvojiti, posto medijska hajka traje a ovi porezi ce se naplacivati naravno i za nevakcinisane i nechipovane macke mislim da je tu kazna 5.000, itd....U pravu si da pravno lice ilii ako ima srece iskusan advokat koji voli pse pregleda tacan tekst predloga zakona, pa na osnovu toga treba formulisati predlog izmena pre usvajanja, ali mislim da vreme istice nevidjeno brzo, da ce ovaj zakon da se provuce i da cemo nadrljati kao i obicno...jos jedan harac za drzavnu kasu a nishta od pozitivnih promena, koji vode ka vakcinizaciji, sterilizaciji, usvajanju pasa, izgradnji no kill shelters....provuci ce se ovaj horor pored nekog ili istovremeno sa nekim bucnim zakonom o bog te pita cemu....i polako idemo u usvajanje zakona koji su usvajani i propali u SAD ili su morali da budu modifikovani i opet se sve svodi na odgovornost vlasnika.

 


Gost

#424

2011-12-08 17:19

debilizam

Gost

#425

2011-12-08 17:37

Opasan pas moze biti i pekinezer ako je naucen da napada ljude i ujeda za noge.Cista glupost.U Francuskoj su ljudi sproveli istrazivanje i ispostavilo se da je 90 posto napada na ljude bilo od strane rasa kao sto su labrador,vucjak,rotvajler,doberman,a pitovi su bili na zacelju tabele...