Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

John Connor

#351 Re: Браво!!

2011-12-06 18:39

#349: Терминатор - Браво!!

Imas li ti imalo pameti u glavi?

Sta je sledece?

Da placas porez na zivot?


Gost

#352

2011-12-06 18:56

Svaki komentar na ovako glupi predlog zakona je suvisan! Osoba koja je podnela ovo kao predlog ili mrzi pse i/ili tj najverovatnije ih nikada nije imala da bi znala bilo sta o zivotinjama!
Ja sam ih imala mnogo u zivotu, svih mogugih rasa i takav PRIDEV ne postoji, postoje samo OPASNI LJUDI!!!

Gost

#353

2011-12-06 19:02

Klasican idiotluk,opasne rase su po njima one koje su agresivne na pse a rase koje se treniraju za napade na ljude NE?

Gost

#354 klasican rasizam!

2011-12-06 19:09

Vezivani,korpom ogranicni,ogradjeni u logore(park) i placanje prava na zivot......podseca na nesto?

Gost

#355 alo alo

2011-12-06 19:11

Pa oni ni brigu o ljudima nevode a brinu o nama i nasim porodicnim psima koje su preko medija satanizovali, evo sad sam cuo na radiju cela jedna porodica se kolektivno bacila sa hotela u smrt bas u Beogradu i muz i zena i 3-ogodisnje dete eee breeee de mi zivimo!!! John pa mi ljudi odavno vec placamo porez na zivot preko stvari koje zivot znace,a posto nasim ljubimcima nemogu da naplate opet cemo mi platiti jer smo vlasnici... to je jednom recju porez na BUKVALNO ZIVOT nasih ljubimca!!! Zato je vrlo vazno da se 17og skupimo u sto vecem broju i prosetamo nase rase i posaljemo jasnu poruku da od tog posla nema nista !!!

Gost

#356

2011-12-06 19:30

nema opasnih pasa samo opasnih ljudi i politicara koji ne znaju kako izmusti narodu i ovo malo kesa sto ima,sa mo jos fali i porez na vazduh/ps.nadam se da niko od njih ovo ne cita a ako cita da se zna da je ovo moja ideja.

Gost

#357

2011-12-06 19:37

pas je domaća životinja navinkuta i saživljena sa čovekom. vremenom su ljudi selekcijom za sovje potrebe stvorili razne rae pasa. svaka od tih rasa ima samo jednu osobinu a to je da je ljudski pratilac i da je spospobna određene nadražaje koje joj čovek daje pretvoriti u izvršenje komande......sve ostalo je mašta i volje čoveka. ne postoji opasna rasa....postoji opasan i neuki gazda psa. pozz

Gost

#358

2011-12-06 20:03

PODRZAVAM PETICIJU IZ RAZLOGA STO JE AMERICKI STAFORD IZUZETNO STABILAN ODAN UMILJAT....ITD. NEK NADLEZNI NASUMICE ODABERU VLASNIKE TIH RASA PA NEK IH POSETE,NEK SE UVERE U OVE TRVDNJE.

Gost

#359

2011-12-06 20:17

pa naravno da sam protiv oporezivanja,ja gajim bulterijere i nemam namere da prestanem sa odgojem te rase,drzava samo odmaze kao i uvek i u svemu

Gost

#360

2011-12-06 20:45

sramota,od drzave.sta su im psi krivi,neodgovorne vlasnike kazniti.to nisu opasni psi , vise su ih napravili u medijima.ja ih imam tri staforda ,i po ceo dan se igraju sa dedom.Treba uvesti porez na poslanike, sto po ceo dan presede ,smetaju im psi ,kao da nesto i oni rade,a drzava propada.

Gost

#361

2011-12-06 21:27

Molim da se odgovori sto je s ostalim, dosta agresivnim pasminama koje postoje, ne zelim ih imenovati kako se vlasnici dobrih i socijalizitaniih pasa ne nadju povrijedjenima.... Nema opasnih pasa!!! Ima ljudi koji ne bi smjeli držati niti ijednu pasminu jer su 'opasni'.... Pas moze biti opasan ako napadne, povrijedi i ugrize, ničim izazvan, covjeka! Mislim da u Italiji je na snazi upravo takav zakon, treba provjeriti....
Pozzzzzz

Gost

#362

2011-12-06 21:30

savesno je to napisano i bas je tako..
molim lepo
AST NO 1
Gost

#363

2011-12-06 21:46

Ovo je strasno oni treba da vode racuna o drzavi u kom pravcu ide a ne o nama postenim ljubiteljima teriera i terierima a treba da uvedu zakon o pojedinim ljudima koji zloupotrebljavaju ove nase prelepe pse ovo je sramota i za SRBIJU prosto me sramota sto zivim u ovakvoj drzavi ako jos i moze da se kaze da je drzava ovo je bruka i sramota ......... za sve ljude ove Srbije neznaju lopovi odakle jos da kradu pa od nas sirotinje da uzimaju 30000 dinata na godisnjem nivou pa jel su nam dali placen posao da zivimo kao evropski narod a odrase nam kozu od poreza .......... UJEDINIMO SE SA SPRECIMO POJEDINE U DONOSENJU POGRESNIH ODLUKA ovim pokusavaju da nam zabrane drzanje ove rase i nedaju nam ravnopravnost sa ostalim vrstama sve vrste pasa su iste nisu krivi psi zbog agresivnog ponasanja nego njihove gazde jel oni od njih prave to..... e takve treba kaznjavati i zatvarati u zatvore zbog zlostavljanja zivotinja a pre svega takvi vlasnici su najvece zivotinje ........ HVALA.......!!!

Терминатор

#364 Re: Re: Браво!!

2011-12-06 22:17

#351: John Connor - Re: Браво!! 

 Од вас и од ваших паса не може човек више ни да прошета нормално улицом, ни парком, нити да изведе децу било где. Крајње је време да се вама и вашим болесним склоностима стане на пут, дошло је време да се изабере између људи и паса, ако бирате псе, изволите, на имања, у села из којих сте јуче дошли па тамо испољавајте своје склоности, мене не интересују никакве опасне или безопасне расе и немам намеру да кад изађем у парк или на улицу размишљам да ли је раса опасна или је газда лечио своје фрустрације тако што је пса направио опасним, дакле ко већ не може да се излечи од болесних склоности корпу на њушку керу и каиш за врат. Скупљање иза керова се подразумева, а техника није битна, што се мене тиче можете и ноктима.

Наравно, за свако непоштовање било чега од овога драконске казне док се не доведете у ред и не цивилизујете.

Kiwwi

#365 Re: Re: Re: Браво!!

2011-12-06 22:24

Терминатор

#366 Re: Re: Re: Re: Браво!!

2011-12-06 22:33

#365: Kiwwi - Re: Re: Re: Браво!! 

 И за мене постоје уредбе и закони, па ће тако бити и за вас. И ја бих можда волео да се шетам около са калашњиковом, али не само да ми не дозвољавају, него ни кући не смем да га држим. Смем да држим само кратке цеви, и замисли, плаћам порез за то, не знам јесу ли моји пиштољи због тога мање опасни...


Gost

#367

2011-12-06 22:34

Bizarno.......ovakve stvari se desavaju samo kod nas...... S(v)rbija do Tokija...


Gost

#368

2011-12-06 22:56

Mi imamo 13 pasa, svi do jednog smo spasili sigurne smrti, sa ulice ih doneli kući, iz azila ih usvojili...Od svih tih pasa samo je jedan po ovom spisku opasan, a taj jedan OPASAN je najveća ljubilica i mazilica na svetu i najdivniji pas kojeg sam ja ikada upoznala i živi sa svim tim psima a i mačkom pod istim krovom!!!! Tako da svi ti koji donose ovakve sulude propise nemaju pojma kakvi su to psi u stvari, kada bi upoznali bar jednog pit bula ili staforda ili ostale pse sa spiska shvatili bi zašto su to psi stvoreni za obožavanje i divljenje!!! BAN STUPID PEOPLE NOT DOGS!!!!

Mi Bebu (pitušu) šetamo pod punom ratnom opremom - am,povodac,korpa- i nikada ali nikada kad je izvedemo iz dvorišta bez povodca i korpe a to nije zbog nje, nego zbog drugih ljudi ali ni to ne valja jer oni koji se plaše pasa plaše se još više kad je vide tako namontiranu a oni koji vole pse me grde zašto maltretiram psa da nosi sve to na sebi!!!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-12-06 22:58



Gost

#370

2011-12-06 23:14

Ne slažem se!

Gost

#371

2011-12-06 23:15

Ovo je strasno, ne znam kako ih nije sramota da naplacuju tako nesto. Mislim da ovde nadleznima treba uvesti zakon da ne smeju sprovoditi kretenske zakone i da oni treba nama da placaju za odrzavanje nasih kucnih ljubimca. Kucici nisu krivi za svoju agresivnost, vec ljudi koji ih maltretiraju na ulici, kao i vlasnici koji takodje maltretiraju svog ljubimca.SRAMOTA!
Betza

#372 Re:

2011-12-06 23:18

#368: -

To rade jer su kreteni, a ne zato sto su psi opasni...ocigledno im treba jos neki izvor gde mogu lepe pare da zgrnu sa retardiranim izgovorima i lazima.Nadam se da cemo moci nesto da ucinimo protiv toga :(


Gost

#373 #364: Терминатор - Re: Re: Браво!!

2011-12-06 23:27

#364: Терминатор - Re: Re: Браво!!

Mislim da si sam sebe smuljao rekavsi da su vlasnici krivi, dakle ne lupetaj.Sto se tice toga da li ce neko drzati psa na selu, imanju ili u stanu, to se tebe ne tice, a vec postoji zakon da se psu stavlja povodac i korpa, pa ako nisi zadovoljan time sto si napadnut, obrati se ljudima koji ne izvrsavaju duznost i ne kaznjavaju vlasnike pasa koji napadaju. Sto ti ne placas porez godisnje na neki azil gde ulicni psi mogu biti sklonjeni daleko od tvojih ociju ako se toliko plasis da ne izadjes na ulicu mmm?

Терминатор

#374 Re: #364: Терминатор - Re: Re: Браво!!

2011-12-06 23:43

#373: - #364: Терминатор - Re: Re: Браво!!  

 Па наравно да су власници криви, животиња може бити крива колико и аутомобил који удари неког, а власници су углавном емоционално поремећене личности. И наравно да ме се тиче да ли ће неко држати кера у стану, јер кер не уме да лети него иде кроз заједнички улаз, а ја не намеравам да се док силазим с децом мимоилазим са керовима и да гатам шта животињи може да падне на памет, да уплаши или угризе, или избалави мене или дете. Али, и за то постоји закон, без сагласности свих станара керови се неће моћи држати у зградама.

А и ти си изгледа неки поремећен лик, види се по твом писанију "ако ниси задовољан што си нападнут". Не, врло сам задовољан сваки пут кад ме неко нападне, просто уживам у нападима..

А ваљда су власници паса најпре криви, па тек онда ови који их кажњавају. А иначе, не знам да ли си приметио, овде се говори о порезима који се уводе власницима, дакле неко је решио да врши своју дужност и да опали по џепу власнике, а ви овде на то пљујете.

И зашто бих ја плаћао порез на азил, зашто би било ко плаћао да се џукеле за џабе башкаре негде? То нека плаћа и изградњу финансира онај ко то воли, мене џукеле не занимају.

А ми имамо државу која изазове диспаритет цена, па стока, племените животиње које нас хране и обезбеђују нам ту неку мрву независности, стока буде десеткована и нико се не огласи, а овамо треба да гајимо и плаћамо башкарење некаквих џукела, ето то је ваша болесна логика..


Gost

#375

2011-12-06 23:52

Ovo je još jedna sramota za potpuno nesposobnu vlast u Srbiji, i još jedan dokaz da svaki problem koriste kako bi napunili svoje džepove!
Ne postoje opasne rase pasa, samo opasni ljudi koji drže pse zbog sopstvenih kompleksa!Treba uvesti meru obavezne procene socijalizacije vlasnika pasa, kao i proveru osnovnog znanja o pravilnom odgoju psa!