Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Quoted post


Gost

#36 Sami ste krivi!

2011-12-02 15:03

Od kad znam za sebe, psi raznih rasa su trcali po parkovima i lajali na prolaznike, a da pritom vlasnik nista nije uradio po tom pitanju. Cuvene glupave recenice "Nece, ne bojte se" i "on se samo igra", nikada nisu bile dovoljne da umire prestravljenog prolaznika, bilo da se radi o muskarcu, zeni ili detetu. Da ne pricam o situacijama kad se na vas zaleti pas lajuci i rezeci, a vlasnika boli uvo. Tu su takodje i oni koji u dvoristima izmedju zgrada drze svoje ljubimce, tako okupirajuci ih samo za sebe, jer od pomenutih niko ziv od okolnih komsija vise ne sme ni da kroci u isto. Dakle, da ste se naucili kulturnom drzanju, izvodjenju i setanju vasih pasa, ne bi ste docekali ovakav zakon. Posto niste, sad cete morati! Takodje jedva cekam da se jos poostri i kaznena politika za prljanje ulica i parkova sa izmetom vasih ljubimaca! U nekim ulicama i parkovima je nemoguce proci a da ne ugazite u pseci izmet, a uriniranje po tockovima automobila je prosto postala normalna stvar. Nije mi jasno kako vas nije sramota da pustite da pas obavi nuzdu na trotoaru i da mirno posle odsetate kao da se nista nije desilo?! Kako vas nije sramota da pustite da pas urinira po necijem automobilu? Da li bi ste tako smireno posmatrali i tudjeg psa pored vaseg auta ili smireno odsetali kad ugazite u izmet? Sve u svemu, da ponovim, posto se sami niste naucili kulturi drzanja pasa, sad ce vas zakoni primorati da se istoj naucite! I hvala bogu da se neko setio toga!

Odgovori

Katarina Milovic
Autor peticije

#39 Re: Sami ste krivi!

2011-12-02 15:32:14

#36: - Sami ste krivi!

Upravu si i to postujem, ali zasto onda samo pojednine rase da placaju taksu, ajde onda svi. Pa nastao bi opsti haos. Zasto osudjivati pitove i staforde za vrsenje nuzde na trotoaru? Pa to rade i labradori, pudle...svi!! Ali samo ce nasi psi da placaju za to, jel tako? Nazalost..

haha

#129 Re: Sami ste krivi!

2011-12-03 01:40:19

#36: - Sami ste krivi!

Od kad je coveka i pas zivi uz njega.,kao njegov najbolji prijatelj jer covek je coveku najveci neprijatelj.Ovde u Srbiji je bitno samo da komsiji crkne krava da bi onaj drugi uzivao.Ja sam se nagledala i usranih pelena i odraslih ljudi kako vrse nuzdu po ulici .A to sto pas i popisa tocak i nije strasno u poredjenju kad vam neko ukrade to isto auto, a pas ga sigurno nije ukrao.Kako bi da zivite u selu ,a potekli ste sigurno odatle pa vam govno bilo koje vrste vraca uspomene na doskorasnji zivot ,jer tamo u selu osim pseceg ima i kravljeg,svinjskog ,kokosijeg i ostalog izmeta.A taksu cu da platim baba kurani na sveto nikad kao i ostali vlasnici ovih plemenitih rasa.


Gost

#266 Re: Sami ste krivi!

2011-12-05 03:36:11

#36: - Sami ste krivi!

Napusis nam se svima kurca izdrkani idiote. A kad zavrsis kreni da tenkujes i psece kare u chmaru!


Gost

#300 Re: Sami ste krivi!

2011-12-05 19:31:38

#36: - Sami ste krivi!

usta te jebem volino ... a gde tvoja govna zavrsavaju, jel si se nekad zapitao !!?


Gost

#485 Re: Sami ste krivi!

2011-12-11 18:50:19


Gost

#486 Re: Sami ste krivi!

2011-12-11 18:51:17

#36: - Sami ste krivi!

tako je. ja sam za to da se i deca oporezuju.

Oddie

#488 Re: Sami ste krivi!

2011-12-11 19:26:52

#36: - Sami ste krivi!

1. od kad znam za sebe, postoje pedofili koji su jurili tu istu decu po tim istim parkovima, a roditelji tih istih ljudi pedofila sedeli skrstenih ruku, ogradjujuci se od njih _ nije to moje dete.

2.  narkomani koji su tu istu decu i ljude sacekivali po tim istim parkovima i otimali sve sa njih ( da su imali psa to im se ne bi desilo)

3. po tim istim parkovima ljudi seru i pisaju svaki dan , evo moj Cane corso je pre par meseci pojeo jedno takvo govno, od nekog seronje.

4. sto se tice pisanja po gumama, meni su lopovi sva cetiri tocka skinuli, i bilo bi mi mnogo lepse i lakse da mi se neki pas popisao, to se glupi covece opere, aj mi ti sad plati cetiri gume, jebem te glupog i neobrazovanog.

5. i ne nije me sramota sto imam najboljeg prijatelja na svetu, za kojeg necu nista da platim da bi drugi trpali sebi u dzep, bas da vidim kako ce da nateraju ljude koji nemaju novac da to plate.

to sto ti imas problem sa nekim kompleksom, i neki problem iz detinjstva, ili si jednostavno neki parazit koji mrzi sve osim sebe, e na takve bi trebalo da se placa taksa, porez ili sta god pametnice iz skupstine izglasaju.

pfledaj malo statistiku koliko pasa je spasilo zivote ljudi, pogledaj film sa akitom inu, ili idi u zoo vrt da vidis spomenik psu koji je spasao zivot coveku, sram te bilo, mene je sramota sto zivim u istoj zemlji gde i ti.

stoko narcisoidna i bolesna.

daj boze da te  napadne neki manijak ili ludak u tom istom parku gde ti smeta psece govno, pozivas se na boga a podrzavas zakon koji u jednom delu propisuje eutanaziju psa ( to je ubistvo ako ne znas a verovatno ne znas, jer se iz tvog teksta vidi da si glup) veliki vernice i poznavaoce.