Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Vlasnici "opasnih rasa" u Srbiji UJEDINITE SE!


Gost

#276

2011-12-05 11:30

Jednom rečju SRAMOTA...to je isto kao kad bi sve nas osudili da smo lopovi npr. ako bi neko nesto ukrao...Ovo nije realno...

Gost

#277

2011-12-05 11:50

Toliko je sve ovo bezvezno i besmisleno, da covek ni ne moze dati neki valjan komentar.Ja imam tri AST-a i troje dece, koja jos nisu pojedena...:) Razmisljao sam da na kapiji stavim natpis: Cuvaj te se, olizace vas psi od glave do pete...kad ono nisam ni bio svestan da sam vlasnik opasnih, krvolocnih pasa???
Stevko

#278 No stres

2011-12-05 12:06

Podrzavam sve navedeno od prve strane pa do sad,ali ako vec idemo da protestvujemo sa nasim ljubimcima uradimo to sa stilom hladne glave i bez tenzije jer to upravo oni i hoce od nas da se predstavimo u najgorem svetlu,zato im treba odgovoriti kulturom i istinom a ne spustati se na njihov nivo, neznam koliko ce nas doci ja znam za sebe i par drugara iz komsiluka, korpu necu nositi ali cu govna za sobom uredno pokupiti i baciti u kantu.To mora da bude kulturan i miran protest mislim da je to u najboljem interesu nasih pravih pasa koje mediji satanizuju jos odavno...Vidimo se kad dodje vreme za to pozdrav svima i da nemojte da zaboravite fotoaparate treba zabeleziti taj istorijski trenutak :)

Gost

#279

2011-12-05 12:06

Smatra da su krivi vlasnici a ne psi,jer je pas onakav kako ga vlasnik nauci.

Gost

#280

2011-12-05 12:31

Bice mnogo problema, ako ova peticija nepomogne! Jer je stvarno diskriminacija ogromna! I ovim porezom moze da se napravi ogromna steta u slucaju da ljudi nemaju novca i jednostavno puste psa u sumu ili na livadu i ostave i onda nastane problem ! ! !

Gost

#281

2011-12-05 12:39

Nije problem u "Opasnim" rasama kako ih oni nazivaju nego u njihovim vlasnicima, koji ih zloupotrebljavaju!

Gost

#282

2011-12-05 12:52

Ovu peticiju treba da potpisu svi vlasnici u zakonu pomenutih "opasnih rasa" jer se ocigledno vidi da su taj zakon donela nekompetentna lica bez ikakvih znanja o kinologiji.

Gost

#283

2011-12-05 13:44

Genetski urođenu pamet,dobrotu,nežnost i ljubav MNOGO je lakše razviti kod PSA,nego opasno pogibeljnog političara dozvati razumu."OTIMAČINA" kao oblik vladavine utemeljena 1945-1946 mora da izumre i propadne
dok pas kao najodaniji čovekov prijatelj preživeo je milenijume pa će preživeti i ovu TRANSPARENTNO DUŠEBRIŽNU GRADSKU VLAST.
Rase pasa se međusobno razlikuju,a i unutar rase jedinke se međusobno razlikuju po karakteristikama,to je isto ko kad ODGOVORNA GRADSKA VLADA kupuje "šinsko vozilo" za gradski prevoz pa POGREŠE KARAKTERISTIKE I KUPE LAKI METRO UMESTO TRANVAJA.
E pa MOJI ljubitelji pasa nemojmo  se ničemu čuditi
već od sutra u Pančevo na BUVLJAK pa isključivo od RUSA/kinesko-bugarski je malog kapaciteta-puca/ kupite BLESIMETAR da bi smo na mitingu mogli da izmerimo intelekt ove DEMOKRATSKE GRADSKE
INSTITUCIJU.











Gost

#284

2011-12-05 15:45

izvedite svoje pse na ulici ispred skupstine vezite i ostavite pa neka oni onda vode racuna o njim kad znaju da naplacuju neka ih cuvaju,a napadi su uglavnom od ulicnih pasa!!
Skazi

#285

2011-12-05 16:05

Sta ce da kazu za dona sampiona sveta da nece i on da plati oce qrac moj da plati lepo bi bilo se nadjemo negde kao strajk hahahaha samo brate bilo bi tu klanja izmedju pasa mnogo !

Gost

#286

2011-12-05 16:21

Pravi Javasluk...i punjenje "necijih" dzepova!

Gost

#287

2011-12-05 16:21

Svaki komentar je suvisan !
Ja i moja porodica, u to ulazi i nas najomiljeniji clan Rea, zdusno cemo pruziti podrsku protiv "predloga i zakona" koji nemaju nikakav smisao ! Nemam nista protiv da se uvede porez na kucne ljubimce, ali, da taj porez bude prihvatljiv za sve i da sa uvodjenjem poreza nasi ljubimci ostvare svoja prava.

Gost

#288

2011-12-05 16:46

idemo da stanomo uz nase ljubimce! molim da sto vise ljudi potpise ovu peticiju!

Gost

#289

2011-12-05 16:49

kad uzmete tih 30000 onda moj pas nece da bude opasan????kakva glupost,moj pas je izlozbeni primerak koji nije zarezao na psa,a kamoli coveka,pa zabranite onda i izlozbe i pobijte sve nase opasne pse posto su oni jedino opasni,sram vas bilo.pocistite ulice od lutalica koji nas napadaju redovno u setnji,stavite njima brnjice i povodce....milion rasa je opasnijih od mog bulterijera i ujedljivijih....raspitajte se malo kod srucnih lica pa onda donosite tako surovo brutalne zakone,cista diskriminacija,a sta ce te da uradite kad ovi besni klinci popustaju te pitove na ulicu???ja da sam znao da ste toliko glupi i da ce te doneti takav zakon ne bi uzeo bulterijera pre tri godine.kad budete dosli da mi naplatite ja cu vam dati povodac i brnjicu pa ga vodite sa sobom,sram vas bilo.ocete da mi uzmete celu platu zato sto imam bulterijera koji je kao macka...

Gost

#290

2011-12-05 17:06

SAMO NAPRED!!!

Gost

#291

2011-12-05 17:25

NECU DA VERUJEM DA SE ZA OVAKAV DISKRIMINATORSKI ZAKON ZALAZE GRAD BEOGRAD I NJEGOVA UPRAVA!!! PA POBOGU, TO BI BILO ISTO KAO KAD BI SE UVELA TAKSA ZA ZIVOT U BEOGRADU SVIM ONIM SRBIMA KOJI SU DOSLI IZ OSTALIH DELOVA BIVSE JUGOSLAVIJE I OVDE SE NASTANILI, ILI KADA BI SE PORODICAMA KOJE IMAJU PLAVE SINOVE ILI CRNE CERKE, ILI, SACUVAJ BOZE, DETE OMETENO U RAZVOJU, NAPLACIVALA POSEBNA TAKSA I POREZ. KO TO TOLIKO ZELI DA SPROVODI NACISTICKE IDEJE, I DA OVOM NAPACENOM I OJADJENOM NARODU NATURI BOLESNO-PERVERZNU IDEJU ÜBERMENSCHENA?????

Gost

#292

2011-12-05 18:00

samo naprijed....

Gost

#293

2011-12-05 18:06

Imam obicne mesance, ali ko mi garantuje da ako prodje ovo sa ovim "opasnim" psima, sutra nece da naplacuju i nama ostalima? Zato mislim da treba da se ujedinimo protiv ovog izivljavanja!

Gost

#294

2011-12-05 18:12

Nijedan Pas nije opasan..ako ga ne diras...Ili ako ga gazda nije tome naucio da bude opasan i ujeda..

Gost

#295

2011-12-05 18:17

Ovu peticiju ne treba samo vlasnici tih pasa da potpisu nego i ostali ljubitelji tih rasa koji nisu u mogucnosti da drze te pse a voleli bi.
Sanda
Gost

#296

2011-12-05 18:21

Vlasnik sam Stafordskog terijera,i odgovorno tvrdim da moj pas nije opasan.Ono sto bi zaista bilo delotvorno je da se podlegnu phiholoskoj evaluaciji vlasnika ,jer je svaki pas ogledalo svog gazde pa ma koje rase on bio, i zato ne treba generalizovati rase, vec proveriti sve vlasnike pasa, jer vlasnik moze od svakog psa napraviti opasnog ili pitomog.Psi uglavnom upijaju energiju svojih vlasnika i svojim ponasanjem odgovaraju na zelje istih, tako postaju divni saputnici i ljubimci ili neadaptirani i nepredvidljivi.


Gost

#297

2011-12-05 18:32

ovo je vise sramota sta se radi u ovoj drzavi....muka mi je vise od nesavesnih i bezobraznih ljudi a pogotovo o proganjanju i zigosanju nas ljubitelja i vlasnika pasa....nije problem u zivotinjama, problem je samo u ljudima i njihovom primitivnom razmisljanju

Gost

#298

2011-12-05 18:42

Ja mislim da je ovo jedna toliko jadna prica da me podseca kad je Seselj uveo porez na mobilne telefone ... ovo je stvarno toliko jadno da ja nemam ni rec ni komentar!

Gost

#299

2011-12-05 19:08

samo se vidi da ljudi koji su ne obrazovani sto se tice ove rase zele da istreaba ovu rasu..ja cu da stavim na ulazna vrata od stana"opasan pas"i stavicu bratovu sliku,posto je ocigledno moj brat opasniji od mog psa(americki staford):)))

Gost

#300 Re: Sami ste krivi!

2011-12-05 19:31

#36: - Sami ste krivi!

usta te jebem volino ... a gde tvoja govna zavrsavaju, jel si se nekad zapitao !!?