Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima

Quoted post


Gost

#6

2021-12-14 08:47

Nije zbog njega zivot ugasen, vi to protiv cega se ,,borite’’ radite i samom Baki Prasetu. Vi sada njega vredjate i vrsite nasilje! Jel imate dokaz da je zbog njega zivot ugasen? Sacekajte nalaze obdukcije i da se zavrsi istraga pa onda komentarisite! SRAMOTO!

Odgovori

Pero

#16 Re:

2021-12-14 12:11:26

#6: -  Promovise, bahatost, primitivizam odsustvo svakog vida kulture i zato ga treba zabraniti. Ko ga brani neka mi kaze jednu dobru stvar koja proizilazi iz njegovih snimaka. 

 

Sram te bilo

#30 Re:

2021-12-14 18:17:52

#6: -  

 Pa nemamo dokaz ali od 7.000.000 gradjana srbije jedino je prase pozvan na informativni razgovor u vezi ovog slucaja.. Stite ga belivuk ovi telohranitelji... Poceo je previse da se mota po policiji.. A gde ima dima ima i vatre.. Ja sam za da ga zabrane 


Gost

#31 Re:

2021-12-14 18:37:27

#6: -  

 Sigurno je njegovo maltretiranje bilo jedno predivno iskustvo kojeg se rado secala dok je bila ziva. Cuti tu bre, pola vas bi plakalo da neko objavi pesmu o vama gde vas naziva najpogrdnijim imenima a sad ga kao branite, zao vam ga. Sto njemu nikad nije bilo zao?




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...