Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima

Zabraniti emitovanje Baka Praseta na youtubu zbog vredjanja i bulinga nad drugim youtuberima i ljudima / Saopštenja / Stop Bulingu / Komentari

Svakakvih ljudi ima

#26 Re:

2021-12-14 17:33

#22: -  

 Ti si najveca budala ovde koja brani tog dzabalebarosa. Isto tako kao sto ti imas pravo da pises gluposti ovde, i ljudi imaju pravo da potpisu peticiju, sto i cinimo.

Ti ako neces ne moras, radi nesto pametno umesto sto branis lika koji sebe naziva prasetom.


Gost

#27

2021-12-14 17:51

Neprimeren sadrzaj za nasu decu. Svako ko zeli da mu dete izraste u zdravog i srecnog coveka treba da na svakvu ovakvu peticiju odreaguje tako sto ce je podrzati. Ne kazem da je samo Bogdan kriv za smrtni slucaj devojke Kike ali jeste i on i sam je svestan toga. Ne pricamo SAMO o ovom slucaju. Da,snasao se da zaradi,ok,barem ne krade i neka zaradjuje ali NE NA OVAJ NACIN. GLAVNI RAZLOG zasto treba da bude ugasen je taj sto kada setate ulicom 99% dece prica kao on,ponasa se kao on,privlaci paznju kao on....jer on je njima "kul". Nisam neko ko je zaostao. Odrasla sam u drustvu ali bez ovakvih stvari. Imam decu i vec sada dok gledaju crtani iskoci BAKA sa klipovima gde je.. sve po spisku itd. Ne znam ga ne kazem da je los covek ali def daje los primer deci. Do sada je imao prilike da promeni nacin na koji ce da se promovise,nije. APELUJEM NA SVE PODRZITE OVU PETICIJU I HvALA ONOME KO JU JE POKRENUO.
Neutralan

#28 Vaspitavajte svoju decu

2021-12-14 17:52

Ljudi ako vam Baka Prase vaspitava decu ja ne znam šta da vam kažem, pokažite deci šta je dobro šta je loše i objasnite im da to što on radi nije dobro. A što se tiče njegovog zanimanja ono je stvarno, društvene mreže nisu postojale pre 40 godina pa ih svi koriste i za to se ne bunite što postoji, ne znam šta vam je skrivio on lično, za ovaj slučaj možda jeste možda nije kriv, nije na nama da sudimo a vama ako je lakše da pokrenete peticiju i natežete se sa ljudima i raspravljate umesto da detetu objasnite da ne treba njega da gleda i sami odgajate svoje dete a ne da se samo vaspitava na internetu onda ste u problemu gde vam nije Baka Prase problem nego ceo jebeni internet pun svega i svačega. 

Real

#29 Re:

2021-12-14 18:17

#22: -  

 Popij malo vode, smiri se. Nepismen si

Sram te bilo

#30 Re:

2021-12-14 18:17

#6: -  

 Pa nemamo dokaz ali od 7.000.000 gradjana srbije jedino je prase pozvan na informativni razgovor u vezi ovog slucaja.. Stite ga belivuk ovi telohranitelji... Poceo je previse da se mota po policiji.. A gde ima dima ima i vatre.. Ja sam za da ga zabrane 


Gost

#31 Re:

2021-12-14 18:37

#6: -  

 Sigurno je njegovo maltretiranje bilo jedno predivno iskustvo kojeg se rado secala dok je bila ziva. Cuti tu bre, pola vas bi plakalo da neko objavi pesmu o vama gde vas naziva najpogrdnijim imenima a sad ga kao branite, zao vam ga. Sto njemu nikad nije bilo zao?

Colebole1

#32 Re: Re:

2021-12-14 18:44

#8: M.D. - Re:  

 Svaka cast, pravi komentar! 

Maki

#33 Re: Menjaj se ili idi

2021-12-14 19:30

#4: Ana - Menjaj se ili idi 

 Tačno tako. Delim mišljenje!

Djole

#34 Budi se rode!

2021-12-14 19:51

Jel ste primetili da ljudi koji brane ovog tutubana nemaju apsolutno nikakav argument sem da kazu ''Ali oni su bili prijatelji . Baka prase je to rekao u klipu i plakao . I njena sestra je to rekla'' . Njegov menadzer mu je predlozio da izbaci klip i napisao mu je skript sta treba da kaze , ali se kreten usrao i izbacio je video u kome svaki poznavalac lazova po gestici i mimici odmah vidi da je obicna gnjida lazovska .Na isti nacin pravi zrtvu od sebe kao i Vucic . 


Gost

#35

2021-12-14 20:55

Zabraniti podhitno bilo kakvo javno predstavljanje ove osobe. Ako poznata ličnost nema svest da svojim stavovima oblikuje mozgove miliona dece ona ne sme ni biti poznata ličnost. Poznata ličnost konstantno mora biti svesna svojih stavova i kako oni utiču na oblikovanje mišljenja. Zbog stavova i ponašanja Bake Praseta otišao je jedan život što znači da on ne sme imati kredibilitet da uopšte izjašnjava mišljenje. I nije to Baka Prase bolje je ima Baka Orangutan jer je svinja ipak preinteligentan epitet za njega.

Gost

#36 Re: hehe

2021-12-14 20:59

#24: -  

 a sta roditelji da gledaju onda.. decu? ahahahahah


Gost

#37 Re: :p

2021-12-14 21:03

#22: -  

 pazi bato, pola srbije je zrelo za pregled glave, ovi su samo delic hejtera koji nisu videli jedan klip bake praseta a sude.. 


Gost

#38 Re: Re: :p

2021-12-14 21:20

#37: - Re: :p 

Nece te provozat baka porseom, dzabe se uvlacis

sWeD1sh

#39

2021-12-14 21:30

De ocete se okanit momka jevo vas onaj dan kad se rodiste, gledate da vi njemu sad nastetite, a momak je sve lijepo u videu objasnio, a posto vi maloumnici volite slusat i gledat rijeci koje vama vise pasu, a ne gledate sve strane sa neutralne pozicije onda ste za jedne ustanove zvana PSIHIJATRIJA. 


Gost

#40 Re:

2021-12-14 21:34

#39: sWeD1sh -  

 Nećemo


Gost

#41

2021-12-14 21:50

Da li ste vi pri pameti 21vek a vi ljubomorni na coveka koji je uspesan treba da vas je sramota to vredjanje je bilo pre 4 godine pa to je sad razmislite malo mediji pisu lazi kao sto i rade.
Stefan

#42 Ako si pri pameti sto vidim da nisi idi leci se malo on je uspesan covek a ti imas 5 godina

2021-12-14 21:52

Stefan

#43 Re: Re: misli malo glavom ako imas mozek a vidi se da nemas kolko ste ljubomorni

2021-12-14 21:53

Miki

#44 Re:

2021-12-14 22:06

#7: -  

A on pravi hleb ponižavanjem drugih do toga da proživljavaju pakao? Na šta se svode njegovi snimci, samo na nekulturu i omalovažavanje? 


Gost

#45 Re: Ako si pri pameti sto vidim da nisi idi leci se malo on je uspesan covek a ti imas 5 godina

2021-12-14 22:10

Filip

#46

2021-12-14 22:20

Pridružujem se peticiju! Godinama upozorava koliko je taj čovek ZLO, koliko zla čini. Promovišući najcrnju brutalnosti, ne ljudskost, nemoral i ugrožavaju ću živote, zaslužio je davno da bude u ludnici ili doživotno iza rešetaka jer je opasan po život i zdravlje ljudi. Srpska pravoslavni crkva treba da zabrani rad njegovom ocu, popu koji nije bio sposoban jedno dete da vaspitač, nema ktedibilitet ni pred Bogom ni pred ljudima i svaki njegov rad je ne važeći! 

Srdan

#47 Re: Re:

2021-12-14 22:21

#26: Svakakvih ljudi ima - Re:  

 Bravo!!!!

Pridružujem se

Jezda

#48 Re:

2021-12-14 22:23

#27: -  

 Tako je. Zabraniti i suditi i oduditi

Srdan

#49 Re: Re:

2021-12-14 22:25

#26: Svakakvih ljudi ima - Re:  

 Bravo!!!!

Pridružujem se


Gost

#50

2021-12-14 22:41

Prijavite njegov kanal za zloupotrebu Jutjubu.



Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...