Hocemo da RTV Pink ponovo pusta latino serije u terminu 17h i 18h

Quoted post

Pancho

#9

2012-04-03 12:41

Jedna veoma bitna stvar je [to i ako se daju u terminima od 17 i 18 h, trebalo bi da imaju reprize ujutro od 10 i 11 h, to bi bilo pravedno, jer ima mnogo ljudi koji idu u školu i ne mogu da ih gledaju popodne ili ujutro, mislite na to! I da, pored ove dve ranije pomenute kuće, SUPER su serije kuće RCN (tv Bk ih je često davala), a neke od njenih serija su CAFE CON AROMA DE MUJER (nama dobro poznata kao KAFA SA MIRISOM ŽENE), YO SOY BETY LA FEA (Ružna Beti), PURA SANGRE (mi smo gledali njen rimejk u televisi MAÑANA ES PARA SIEMPRE - LJUBAV JE VEČNA) i na kraju EN LOS TACONES DE EVA (Televisin rimejk je POR ELLA SOY EVA)! Samo da se zna... tri produkcijske kuće čije su serije veoma gledane kod nas, i Pink će pre na turke! EJ! Samo da znate, da je SOY TU DUEÑA (VALENTINA) prvo prikazana u Meksiku, pa u Srbiji (odmah posle Mexica) pa u SAD-u!!! Zar to ne govori koliko je PINK TV specijalizovan (takoreći) za LATINO serije, MOLIMO IH (ZAHTEVAMO) DA TAKO I NASTAVE, imali bi višemilijonsku gledanost, 'leba mi!

Odgovori


Gost

#10 Re:

2012-04-03 14:18:55

#9: Pancho -

Pancho,svaka ti cast,bas si me lepo dopunio i napisao sve ono,na sta sam ja zaboravila i sto sam izostavila.Alal ti vera,druze,komentar ti je potpuno na mestu,ja se sa tvojim komentarom u potpunosti slazem i smatram da posedujes izvanrednu sposobnost da pravu stvar kazes na pravom mestu i u pravom trenutku,respekt,ozbiljno ti kazem!

mikaa*

#142 Re:

2016-10-27 10:18:26

#9: Pancho -  

 Znas li gdje se moze gledati sve epizode ruzne beti sa prevodom? ili gdje mogu naruciti  cd?