Neimarski Parkic

Quoted post


Gost

#44

2012-04-19 11:04

Ja sam majka troje dece, upravo prosla kroz neimarksi parkic. Nisam videla da se zida bilo sta. A i da vam kazem, kada mrtva od obaveza, posao,kuca,troje dece... decu izvedem u parkic sta god da se tu otvori, ako se ista otvori uopste, ja se radujem! Moci cu da izvedem kao i do sada decu u park, a da ja 5 minuta kao zena sednem i odmorim od svega, uz solju kafe, ili neki kolac ako je pekara u pitanju. I mi majke imamo dusu!

Odgovori


Gost

#46 Re:

2012-04-19 18:34:00

Mislim ,draga gospodjo da bar na neimaru imate gde da popijete kafu,npr lamarten,imate pogled na park.

 

 


Gost

#48 Re:

2012-04-19 23:50:11

#44: -

gospodjo, majko troje dece, kad prolazite kroz park ako nastavite pravo naicicete na kafe Lamartine a ako se okrenete na suprotnu stranu videcete kafic voule vue... bas vam treba u parku? nemojte molim vas o majkama i dusi samo!  i da, kako znate da se otavra pekara? imate neke inside informacije????

Mama

#92 Re:

2012-04-23 15:13:44

#44: -

Majko pa  mozes na klupi da se odmoris a ne kaficu, jer kada ti sutra budu u tom istom kaficu prodavali alkohol deci ili ne daj boze nesto drugo neces tako razmisljati. I gde ce se ta deca igrati ukoliko im zauzmu pola igralista.... A svi znamo kako se sire baste po gradu.