Neimarski Parkic

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Neimarski Parkic

Malesha 1966

#76 Vreme je...

2012-04-21 23:29

Ako je sve to tacno...
Svi mi decaci koji smo isli u Milicu i Svetozara,uz pomoc Vas koji ste isli u Sinisu,Savu Kovacevic,Ribnikar,Svetog Savu.
Svi mi koji smo igrali basket izmedju zgrada u Juznom,fudbal kod Hrama...
Sve devojcice koje su preskakale lastis bas u ovom parku i zaljubljivale se u nas klipane sa Cubure,Neimara i Krsta,
Vreme je da se nadjemo ponovo.
Ne dajmo srce Beograda nikome.Sacuvajmo ga za sebe i nasu decu,zauvek!!!


Gost

#77 Re:

2012-04-22 00:30

#70: -

Pisimo peticiju da se zatvori Kalemegdanska terasa! I Poslednja sansa na Tasmajdanu! i Milosev konak!!!


Gost

#78 Re: Re:

2012-04-22 00:53

#77: - Re:

koje osnovne skole su tamo?

ja nisam odavle,pa ne znam.

RADOJE DOMANOVIC

#79 kakva tuzna prica

2012-04-22 02:06

Citam Vas sve i gadim se.Kakva ste vi tuzna skupina izbezumljenih ljudi u izbezumljenoj zemlji u kojoj ne postoji niti jedna jedina prica a da u nju nije upletena politika..jedni loze vatru drugi shire dalje.....treci gase a cetvrti trljaju ruke..Koji bolestan um prodaje foru da ce moci da se gradi usred centra grada kada je Zakon o urbanizmu takav da ne mozes ni kucicu za ptice da stavis nigde osim u svoju bastu..A prica se komplikuje Orvelovski a niko ne zna nijednu cinjenicu niti poznaje zakone nego buva pustena u narod.. a svi u njoj nasli deo za sebe..SNS,LDP,DS i ko zna ko jos?

Psihijatar

#80 Re: Re: ma sve u ludnicu

2012-04-22 02:11

#77: - Re:

hajde bre da zatvorimo ceo grad u ludnicu i da bacimo kljuc kroz prozor...kakva sizofrenija !!!


Gost

#81 Re: kakva tuzna prica

2012-04-22 13:12

#79: RADOJE DOMANOVIC - kakva tuzna prica

sine,koliko ti imas godina pa jos uvek verujes u deda mraza i zakone u srbiji?


Gost

#82

2012-04-22 15:02

Pošaljite ovo bivšem đaku Svetozarca Kuzmanoviću u Opštinu.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-04-22 22:57



Gost

#84

2012-04-22 23:01

Na terasi parkica je bila kafana u kojoj su, onako usput ubili par njih. Toliko o zakonu o URbanizmu. Ovo je nas preemptIve attack :-)


Gost

#85 Re: kakva tuzna prica

2012-04-22 23:04

#79: RADOJE DOMANOVIC - kakva tuzna prica

Radoje, vazno je da je vasa prica srecna. Ostanite u njoj i uzivajte. Pustite nas male i nevazbe likove da se bavimo nasim pateticnim problemima i napustite ovaj prostor zauvek!


Gost

#86 Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-22 23:07

#85: - Re: kakva tuzna prica

Kakva demokratija, govoriti drugima sta da rade. Radoje ne napustajte ovaj prozor!

A mali i nevazni likovi neka se bavi svojim, a ne komsijinim kravama.


Gost

#87 Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-22 23:41

#86: - Re: Re: kakva tuzna prica

Na Neimaru odavno nema krava ali izgleda da bi likovi kao vi da ih dovedu.


Gost

#88 Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-23 01:00

#87: - Re: Re: Re: kakva tuzna prica

Tipican stranacki bukvalisticki pogled na svet. LDP? SNS?...?


Gost

#89 Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-23 09:37

#88: - Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

gospodo i radoje, ovde nema stranaka ni olitike i nemojte davati ovom problemu taj ton! molim vas. ne zelimo politicku manipulaciju ili prizvuk. ostavite se prepucavanja bar ovde! sva sumnjiva lica ili tuzne price nek odu na neko drugo mesto.


Gost

#90 Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-23 11:20

#89: - Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

Slazem se, sta vi radite onda jos uvek ovde?


Gost

#91 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-23 13:18

#90: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

oh kako je tuzno i smesno polemisati sa vama gospodine intruderu. napustite ovo mesto!

Mama

#92 Re:

2012-04-23 15:13

#44: -

Majko pa  mozes na klupi da se odmoris a ne kaficu, jer kada ti sutra budu u tom istom kaficu prodavali alkohol deci ili ne daj boze nesto drugo neces tako razmisljati. I gde ce se ta deca igrati ukoliko im zauzmu pola igralista.... A svi znamo kako se sire baste po gradu.


Gost

#93

2012-04-24 13:19

Beogradu i njegovoj deci trebaju svi parkovi koje ima, a za ugostiteljske objekte (kojih je vec previse) postoji sasvim dovoljno mesta i u postojecim obliznjim zgradama... Ostavite parkove na miru !!!

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-04-24 13:23



Gost

#95 Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-25 14:49

#89: - Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

Obzirom da me njuh retko vara, potrudio sam se da malo prostudiram potpisnike peticije. Pod rednim brojem 463 nalazi se supruga jednog od suvlasnika Lamartina -

462 ljubica marinovic
463 katarina randjic

464 Snezana Petrovic

 

 

Stranacku pripadnost jednog od suvlasnika ne dovodim u pitanje, kao ni uplitanje politike u sve ovo, obzirom da se ''slucajno'' desilo da su aktiisti koji su bili veoma aktivni u Neimarskom parku clanovi iste partije ciji je clan jedan od suvlasnika, a supruga potpisnik peticije.

Ovako se prave ''spontane'' gradjanske inicijative. Eto odakle potice prica o gradnji po parku, o unistavanju parka i svemu ostalom o cemu niko osim njih i onih medju koje su buvu pustili ''ne brine'', i eto kako se pusta buva medju gradjane pa krenu ''spontana'' okupljanja...

A na peticiji ima jos zanimljivih imena...

Ovim je cela prica potpuno diskreditovana.

 




 


Gost

#96 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-25 19:08

#95: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica 

Tako si ti resio,diskreditovana i gotovo?

Ali tanka ti je prica.Ostaje nejasno kakvu korist ima neko (ko god da je) od vlasnika lamartina da izmislja takve price?

Ja ipak verujem da tu ima puno istine i da ŽUTICA preti neimarskom parku i našoj deci.

P.S.

I ja sam na peticiji,reci mi nesto zanimljivo o meni.


Gost

#97 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-25 21:21

#95: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

crni radoje, dokle cete? koliko vremena imate kada istrazujete potpise! kojoj vi opciji pripadate. dovidjenja zauvek!


Gost

#98 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-27 13:52

#97: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

Pa vi se gospodo vise i ne krijete..postavili ste na facebooku SIRI DALJE! Dakle ovo je predizborna kampanja LDP pokrenuta iz kafica LAMARTIN.Jel vas nije sramota sto ste produzena ruka licnog i partijskog interesa a napadate neke druge za interese?!

A JA BAS MISLIO DA GLASAM ZA PREOKRET I SIGURNU BUDUCNOST U DZIPOVIMA I BAZENIMA!!!!!


Gost

#99 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

2012-04-27 14:38

#96: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kakva tuzna prica

A evo i vama da odgovorim..nadam se da direktno pisem vlasniku kafica..kakvu korist ima? Neverovatno "naivno" pitanje! Pa samo "malu" korist da napravi marketing celom kraju i svom kaficu naravno...a covek ima i GISTRO marketinsku agenciju valjda zna kako se to radi?I dobro mu ide posao...pa sada jos fokus na park..pa kao "principijelna" odbrana ..vec imamo dva kafica(gle moj bas gleda na park)..pa nema veze sta ce biti u bunkeru u parku ,ali daj da ako mi nedaj boze dodje konkurencija da je sprecim, a ako i ne dodje da izreklamiram park,..moj kafic u komsiluku i pokrenem sa svojim neimarskim aktivistima odbranu..od necega sto sam sam plasirao...i tako siri dalje i siri dalje....pa ce doci  u moj kafic svi oni koji citaju ovo na facebooku da malo kibicuju park..pa mozda postanu i redovni gosti mog kafea ko zna?

Neko rece da je i los marketing- marketing!Pa to GISTRO sigurno zna...ne bi valjda zaradjivao toliko dobro i on i njegovi...


Gost

#100 Re: uticite deco na roditelja da glasaju za LDP!

2012-04-27 15:57