Ukidanje sramne Uredbe o naknadi štete na licima

Quoted post


Gost

#1

2012-04-24 23:10

Sramota da su nama bitnije osiguravajuće kompanije nego ljudi.Saler

Odgovori


Gost

#77 Jovan (Joško) Vujović

2012-05-29 10:43:22

#1: -

Javljam se iz Splita i navodim da sam imao sudar sa vozačem koji je prošao kroz crveno u raskršću gdje mi je došao sa desne strane i oduzeo mi prednost. Pokušao je pobjeći ali su mu sudionici u prometu koji su čekali na semaforu u raskršću sa moje lijeve strane uspjeli zapisati broj sa registracije, i ispostavilo se da je je to profesionalni vozač Željka Keruma našeg "dičnog" gradonačelnika kojemu se podsmijehuje cijeli grad. Pri padu sa motora, preko zadnje haube mercedesa "genšera", slomio sam četiri rebra, došlo je do pucanja diskusa u kičmi, nagnjećenja živca u desnom ramenu i oštećenju hrskavice u laktu desne ruke i oštećenju koljena desne noge. Navodim da sam pri sudaru "uspio" prednjim točkom zaglaviti između šasije i zadnjeg lijevog točka mercedesa, i tako me povukao nekoliko metara, a ja sam inercijom preko zadnje haube pao na asfalt na desno rame, imao sam kacigu ja i moja suputnica kojoj je iznad desnog uha kaciga oštećena. Treba zamisliti što bi se dogodilo da nije bilo kacige. Tražio sam Keruma da se ko ljudi dogovorimo, a on mi je poslao policiju koja me je upozorila da ga ne uznemiravam, jer da je on "poslovni čovjek u velikim obavezama i za grad Split jako važna osoba i da ću provesti mjesec dana u zatvoru -da se ohladim- ako ga ne ostavim na miru. Od 2005 sam s njim na sudu, Motocikl Suzuki GSX 1100 mi je totalka, od njega nema više ništa, a Kerumovo carstvo se procjenjuje na nekih 500.000.000. eura, i šta reći o njemu, a kažu ovdje u Dalmacijio kad je neko osjetljiv da je "duševan" a ja ne tražim puno, samo motor kojega sam teško zaradio i obeštećenje za tjelesne ozljede, a oni se cigane nekim minornim i uvredljivim ciframa. Pozdrav svim bajkerima svijeta i okolice.