Protiv Privatnih Izvrsitelja

Quoted post


Gost

#27 peticija, Slobodanka Perovic

2012-07-30 16:49

Zelim da se pridruzim gradjanima koji su potpisnici peticije. Za mene, takodje, ova odluka da se omoguci privatnim agencijama da njihovi, privatn,  izvrsitelji dobiju neverovatno velika ovlascenja koja, koliko je meni poznato, niko do sada nije imao. TO JE NECUVENI TEROR GRADJANA i mislim da ce imate strasne posledice. A ovde se radi o vecinom siromasnom stanovnistvu, nezaposlenima koji nemaju ni za hranu a koje ce sada maltretirati neki ko zna kakvi mangupi, a ja mislim da samo olos moze da prihvati takav posa! A svi znamo da javna preduzeca salju i racune koja su placena (najvise INFO stan) pre deset i vise godina ili kojima je prosao zakonski rok i to odavno.
Takodje znamo da su najveci duznici velika preduzeca koje niko nikada nece da juri, bilo koja vlast da je u pitanju.
Ovo je necuveno. Srbija je postala velika crna tacka, mrlja, najveca u Evropi a pridruzila se najgorim diktatorskim vlastima onakvim kakvi su npr u Africi, ne svim, naravno.
Zato se ja, gradjanka ove zemlje, zestoko protivim ovoj odluci i potpisujem peticiju.

Odgovori


Gost

#32 Re: peticija, Slobodanka Perovic

2012-07-31 01:39:26

#27: - peticija, Slobodanka Perovic

Pridružite se i grupi na FB ukoliko ste u mogućnosti i pozovite vaše prijatelje - ova stana nece biti samo strana za razmenu misljenja vec i svojevrsni portal na kome ce se objavljivati informacije i nacini zastite i saveti dok se ovaj zakon ne obori. Kao i koraci i sta je sve potrebno Za obaranje istog, zato APELUJEMO NA SVE KOJIH SE OVO TICE DA DATE PODRSKU STRANI I PRIKLJUCITE SE I PRUZITE PODRSKU JEDNOJ GRADJANSKOJ INICIJATIVI KOJA IMA VELIKE SANSE DA POBEDI SISTEM U JEDNOM OVAKO OZBILJNOM PITANJU.SAMO UJEDINJENI MOZEMO DA MENJAMO .HVALA-
https://www.facebook.com/ReciNeIzvrsiteljima