Protiv Privatnih Izvrsitelja

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Protiv Privatnih Izvrsitelja


Gost

#26

2012-07-30 16:13

ПРИДРУЖУЈЕМ СЕ ОСТАЛИМА КОЈИ СУ ПОТПИСАЛИ ОВУ ПЕТИЦИЈУ
КОЈА ЈЕ ЗАИСТА СКАНАДЛОЗНА СВАКИ КОМЕНТАР СУВИШАН.

Gost

#27 peticija, Slobodanka Perovic

2012-07-30 16:49

Zelim da se pridruzim gradjanima koji su potpisnici peticije. Za mene, takodje, ova odluka da se omoguci privatnim agencijama da njihovi, privatn,  izvrsitelji dobiju neverovatno velika ovlascenja koja, koliko je meni poznato, niko do sada nije imao. TO JE NECUVENI TEROR GRADJANA i mislim da ce imate strasne posledice. A ovde se radi o vecinom siromasnom stanovnistvu, nezaposlenima koji nemaju ni za hranu a koje ce sada maltretirati neki ko zna kakvi mangupi, a ja mislim da samo olos moze da prihvati takav posa! A svi znamo da javna preduzeca salju i racune koja su placena (najvise INFO stan) pre deset i vise godina ili kojima je prosao zakonski rok i to odavno.
Takodje znamo da su najveci duznici velika preduzeca koje niko nikada nece da juri, bilo koja vlast da je u pitanju.
Ovo je necuveno. Srbija je postala velika crna tacka, mrlja, najveca u Evropi a pridruzila se najgorim diktatorskim vlastima onakvim kakvi su npr u Africi, ne svim, naravno.
Zato se ja, gradjanka ove zemlje, zestoko protivim ovoj odluci i potpisujem peticiju.


Gost

#28

2012-07-30 18:47

Opljackali su nas skoro do kraja, sad su na red stanovi i imovina po bagatelnim cenama.
KUTLES 46

#29

2012-07-30 22:26

pa lepo lopovima se zuri da dodju do para pa se setili da angazuju privatne ljude koji ce silom ulaziti u stanove i kuce da sve zivo popisu i prodaju bud zasto za bilo koju crkavicu i to od drzave nije dobro osmisljeno oni ne mogu od toga da vide vajde ali ni novi poreznici a coveku donesu toliku stetu da jadnik nece da da se oporavi nikad vise skidaju i bojlere i sve zivo ali naletece i oni kod nekog sto ima mozda pistolj i pobije gamad da vise nikud ne bi otili hvala vam na prostoru..

Gost

#30

2012-07-31 00:11

Nadam se da cemo uspeti u ovoj peticiji
Na ivici

#31

2012-07-31 00:47

Mislim da ce morati dizati nove zatvore,jer ako im ovo prodje padace glave jer narod je na ivici ludila-a ko ih je dotle doveo!!!!!!Kad dovedu coveka do stanja da vise nema sta da izgubi,prestace da se krsti-na korak smo od toga!

Gost

#32 Re: peticija, Slobodanka Perovic

2012-07-31 01:39

#27: - peticija, Slobodanka Perovic

Pridružite se i grupi na FB ukoliko ste u mogućnosti i pozovite vaše prijatelje - ova stana nece biti samo strana za razmenu misljenja vec i svojevrsni portal na kome ce se objavljivati informacije i nacini zastite i saveti dok se ovaj zakon ne obori. Kao i koraci i sta je sve potrebno Za obaranje istog, zato APELUJEMO NA SVE KOJIH SE OVO TICE DA DATE PODRSKU STRANI I PRIKLJUCITE SE I PRUZITE PODRSKU JEDNOJ GRADJANSKOJ INICIJATIVI KOJA IMA VELIKE SANSE DA POBEDI SISTEM U JEDNOM OVAKO OZBILJNOM PITANJU.SAMO UJEDINJENI MOZEMO DA MENJAMO .HVALA-
https://www.facebook.com/ReciNeIzvrsiteljima


Gost

#33

2012-07-31 01:44

da i u Srbiji bude kao u svakoj normalnoj zemlji

Gost

#34

2012-07-31 15:40

Ovo su represivne i nacisticke metode...Moj dug prema drzavi je samo stvar mene i drzave...Cemu onda pravni sistem u nasoj drzavi...??? Ako uopste postoji...i pravni sistem i drzava...???
Da li to znaci da ako nam neko nesto duguje, treba da mu upadnemo u kucu i uzmemo stvar u svoje ruke...???


Gost

#35

2012-08-01 08:06

prethodna vlast je ovu drzavu ostetila za hiljade milijardi a sada hoce od nezaposlenih gradjana da naplacuje dugove, a ljudi nerada. osnovno prvo ceveka su ukinuli a to je pravo na rad, samim tim su mu izrekli smrtnu prsudu i jos hoce nesto da im placa i to privatna agencija pa opet novac da zavrsi u necijim dzepovima umesto u drzavnoj kasi.uzas,uzas, uzas.

Gost

#36

2012-08-01 08:24

Sto ne naplate prvo od bogatasa i onih u vladi pa i same vlade oni su veliki duznici!!!Sramota i tako osiromaseni narod pljackaju!!!

Gost

#37

2012-08-01 23:29

Odlicna inicijativa!

Gost

#38

2012-08-02 02:18

Samo napred!

Gost

#39

2012-08-02 10:40

ne smem da komentarišem pošto ne želim da ležim robiju...jbg, žena, malo dete..

Gost

#40

2012-08-03 11:41

Interesantno je koliko često od naših političara, dok kritikuju svoje suparnike, može da se čuje naša poslovica da riba od glave smrdi, a da svaka reforma u ovoj državi uvek počinje od građana!? Koliki beše dug Skupštine Srbije za struju tokom prošle godine? Kako stoje sa plaćanjem doprinosa sva ova grdna uspešno privatizovana preduzeća? Kako će računovođe stranaka u Srbiji da objasne fiskalne vratolomije koje su im omogućile da, tokom predizborne kampanje, potroše više novca nego što su priznale da imaju, u svojim završnim računima? Ko će da plati užasne troškove poništene reforme sudstva? Ovaj spisak pitanja mogao bi da traje do u beskraj.
Dragi "lideri", prestanite da se bavite nama i ostavite nas da na miru trpimo i podnosimo sve ove nedaće koje ste nam navalili na vrat.
Bavite se malo sobom. Jedno 5-6 godina.

Gost

#42

2012-08-04 20:46

Kad uteraju dugove od državnh funkcionera i oligarha - pljačkaša naroda, onda nema potrebe da "jure" narod.

Gost

#43

2012-08-05 16:47

Ma u glavi mi neke motke i buzdovani...

Gost

#44

2012-08-06 00:53

Све је ово незаконито, одмах консултовати Уставни суд и тражити оцену законитости нормативних аката којима су установљени приватни судски извршитељи.

Gost

#45

2012-08-06 13:05

ПРВО
обезбедити свима ПЛАЋЕН посао!
ДРУГО
све остало...
ogorcena

#46 sonja

2012-08-13 23:07

Nemoc drzave! Vracace strane kredite sporetima i friziderima nasih gradjana koje su prethodno spustili na najnize grane...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-08-20 23:36


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-08-20 23:37



Gost

#49

2012-08-20 23:37

Ovde je svaki komentar suvišan. U Srbiji kakva danas jeste, sudski izvršitelji mogu biti poslednja kap u čaši.
No Nickname

#50 Komentar

2012-08-21 15:26

Nije tačno da će se naplata vršiti bez sudske presude. Odnosno, vršiće se samo uz sudsku presudu. Ali ne bojte se, još uvek ih neće uvesti, s obzirom na to ko je sada na vlasti.