Хоћемо историјска предавања др. Јована Деретића у школама!

Quoted post

кубуревац

#11 Re:

2013-01-31 20:29

замолио бих администратора да добро прочита моје образложење, и да га не брише,такође бих те замолио да не бришеш ни друге коментаре, јер кад се тежи истини треба чути сва мишљења без предрасуда и донети закључак на основу чињеница :)

 

Нећу потписати ову петицију из више разлога, али највећи разлог је то што Деретић само још више урушава нашу историју. Овако када сам пре неколико година први пут чуо за Деретића, одушевио сам се његовим теоријама и помислио да је оно што говори 100% тачно, и страшно сам се заинтересовао тако да сам и сам почео да се интересујем за нашу историју. Полако сам дошао до закључка да је оно што Деретић говори добрим делом истина АЛИ постоји много већи проблем јер он убацује и неке неистине у своја предавања и самим тим поткопава прво самог себе али што је још горе износећи тај мали проценат неистине он подрива и гура још више у заборав чињенице. Довољно је да само једну његову тврдњу оповргну и рећи ће човек прича глупости.

На пример:

Истина је да смо победили на Косову.

Неистина је да је Исус србин- ко ми неверује нека прочита стари завет, Тј. пошто сам веровао да је стари завет преправљен нашао сам на нету јеврејску верзију "Танах" која се није мењала 2000 година и нема неке велике разлике наравно има неких разлика у односу на старо писмо али то није значајно

Што доводи до закључка да је све што говори непоуздано и да се неможе веровати његовим тврдњама, што невероватно много шкоди нашој историји, чисто логиком човек може да дође до закључка да Исус није србин и да смо изгубили на Косову- иако смо добили битку али како то доказати кад су чинјенице затрпане(намерно или не) фантазијама неког човека.

-ја сам први да се открије истина али не на тај начин што ће се део те историје фалцификовати

Odgovori

кубуревац

#12 Re: Re:

2013-01-31 20:42:53

#11: кубуревац - Re:

А да заборавио сам да напишем да би сви који верују у Деретићева предавања требали да прочитају дела од Радивоја Радића, који у својим делима детаљно разлаже Деретићеве тезе и налази црне рупчаге у њима и самим тим оповргава добар део његових теза

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-02-07 02:12:34


Guberevac

#34 Re: Re:

2013-02-07 02:43:59

#11: кубуревац - Re:Ovo ste vi rekli admi."замолио бих администратора да добро прочита моје образложење, и да га не брише,такође бих те замолио да не бришеш ни друге коментаре, јер кад се тежи истини треба чути сва мишљења без предрасуда и донети закључак на основу чињеница "   Lepo bi bilo da ste dosledni i da potpisete da svako ko ima nesto da kaze,posebno Srbi,Posto euro srbi imaju sva vrata otvorena,mogu da kazu,makar i svoju verziju istorije,pa nek se cinjenice sukobljavaju.Potpisacu peticiju i za vas,ako ste napisali nesto od istorije.Potcenjujete narod srbski ako mislite da on ne moze nista da prosudi,u otvorenom sukobu cinjenica i uveravam vas,da nije potrebno da ga stitite od neistina cenzurom.Sacuvaj me boze samo zvanicnih istorija i nek se cuju sve strane,a ja znam da je nebo gore,a zemlja dole i nije me lako bas vozati.

 

срб

#71 Re: Re:

2013-12-11 20:55:33

#11: кубуревац - Re:

Победили смо али смо изгубили на Космету објасни то ako umeš.