Подржимо опстанак УК ''Вук Караџић''

Ustanova kulture Vuk Karadžić
Autor peticije

#1

2014-08-30 13:12


Gost

#2

2014-08-31 12:39

vo je sramota za Beograd, za Beogradjane, a o opstini Zvezdara necu ni da pricam....mi znamo sta je "Vuk Karadzic", za razliku od nekih i ponekih pojedinaca.... gospodo, gde su PARE....gde su PARE...koje uzimate od nas gradjana koji Vam ih dajemo kroz porez....i ostali namet koji ste nam navalili na pleca....hoce li vise neko odgovarati za svoje licne interese i kradju, svoje lazne firme i pranje para.....DOKLE VISE BRE....???????????????????????????

Gost

#3

2014-08-31 14:35

Vec dugo godina posecujem ovu ustanovu.ne bih volela da se zatvori.

Gost

#4

2014-08-31 15:11

Nedamo nas Vuk
viki

#5

2014-09-01 02:06

Ako niko u drzavi i drzavnoj vlasti ne shvata kakav i koliki znacaj kultura za svaki narod preedstavlja, onda sta ce nam ta drzava. ZASTO? CEMU???

Milika

#6

2014-09-01 02:17

Kultura je za svaki narod, za svaku drzavu ustvari baza. To je ono sto jedan narod cini narodom, Kultura se ne pravi na period od 4 godine, (kako neki misle), Kultura je svetinja za svaku uredjenu drzavu, ona se stalno utemeljava i siri, a ne unistava kao ovi nasi koji nam sole pamet i odlucuju u nase ime, kobajagi brinu o nama, O tesko nama sa njima dok se svi izredaju!!!!!! i DOK SE NAUCE KULTURI, AKO SE IKADA NAUCE.

Mene su u Vuk, jos kao malu vodili, a ja sad vodim svoje unucice, necu da se pomirim sa tim da ih necu voditi vise. Sram neka bude sve one koji to hoce i kome to pada na pamet. SRAMITE SE!!!!!

Danka

#7

2014-09-01 02:24

Odakle im covece pravo? O D A K L E !!!!!!!

Nisu ovi sada izmislili kulturu, niti su napravili moj VUK, moj zato sto sam iz kraja, sto je moj otac jos dok se gradio, radio na njemu, zato sto sam stalno isla u njega i zato sto ga smatram svojim, Vuk je vise od obicnog pozorista, Vuk je jos davnih godina bio sinonim za izlazak, za provod.

Ma odakle im pravo i dokle ce biti nezajazljivi u svojim prljavim apetitima.

min

#8

2014-09-01 02:29

NE DAMO VUK, A ONI AKO SU SE NAMERACILI DA URADE NESTO ISPOD ZITA....E NECE MOCI!!!!!

spale

#9

2014-09-01 02:35

e jadni oni dok se nauce kulturi, a jos jadnija zvezdara i zvezdarci jer su ih oni birali.

jadni., al ozbiljno.

Vuk mora da ostane, pa znate li vi, budale jedne, sta je vuk?

miloš

#10

2014-09-01 09:27

Da, najbolje je da gospoda kojima ne treba kultura otvore hostel, pumpu,kladionicu,noćni bar ili najbolje gerontološki centar, jer kako je krenulo i kako zemlju vode, samo će nam izgleda to trebati.

marija

#11

2014-09-01 09:28

ILI KREMATORIJUM   !!!!!!!!!!!!  SRAMOTA !!!!!!!!!!

zoki

#12

2014-09-01 11:16

zvezdaro, sram te bilo!!!!!!!!!!!!!

zoki

#13

2014-09-01 15:25

za ovo ce vreme da sudi svima!!!!!!, a kome????? aha, ne zna se!!! mosa!!!!

ljudska sramota!!! vuk mora da ostane tu i takav kakav jeste!!!!! inace ?????

bezimeni

#14

2014-09-01 15:31

glupom pamet niko ne pripravi, slepom oci niko ne otvori, DRZAVO TI SI I OSTACES SLEPO CREVO LJUDSKE PAMETI! TRGNI SE, AKO VEC NIJE KASNO!!!!!! ZALOSNO, ZALOSNO,ZALOSNO!!!! TUZNO!!!

marija

#15

2014-09-01 15:43

Sta ste digli dzevu, nije vuk jedini, polako, ima tu jos ovakvih ustanova i pozorista, imaju oni tu jos posla dok poslednji trag icega sto je predstavljalo ili makar podsecalo na kulturu ne uniste. E tako se dragi moji ide u evropu.,,,e tako. Unisti sve, isperi mozgove, da  ne znamo ni ko smo ni sta smo? isprane bezlicne rulje u vozu bez voznog reda, koridorom nekim????, pravac evropa!!!!!!! jadni mi!!!! kuda i kako dalje??? a tek nasa deca!!!!

srpkinja

#16

2014-09-01 16:03

profesorka sam u jednoj  skoli na Zvezdari, danas sam licno stavila potpis za Vuk, ispred Vuka, vodim decu vec skoro 2 decenije na najlepse predstave u gradu, ne zato sto u drugim pozoristima nema isto tako dobrih predstava, vec zato sto je to nasa kuca, ucenici su navikli na nju, programi su fantasticni, za svakoga po nesto, ljudi u njoj su kao nasa porodica. Ljudi izdrzite!!! a vi koji ste nekom greskom tu da odlucujete...ponovo u klupe!!! Sa puno gorcine i .... Puna podrska zaposlenima i gradjanima koji misle isto kao i ja. A ima nas. 

dzambo MML

#17

2014-09-01 16:15

ljudi, sta se palite, pa oni sto su naumili oni ce to i uraditi, jedino sto nam ostaje da mi palimo iz ove zemlje,nema nam spasa. i neka neko ugasi svetlo, da ovi ostanu u vecitom mraku....

zvezdarac iz vml

#18

2014-09-01 16:29

Pa dzambo kako cu ja onda do kuce, ja sam dalje od tebe, ustvari da palimo van. mrak, mrak, mrak, tuga, sutra idem ispred vuka da potpisem sve sto treba, pa makar da se zna da nas ima koji smo makar malo kulturniji od njih, koji nam sole pamet. slani smo vise da nam vise  i ne treba more. za VUK. Pozdrav svima iz VML. Vuk ostaje. Pozdrav ljudima iz vuka i svima koji ih podrzavamo.

dusko radovic

#19

2014-09-01 17:25

Pa vi ste bas neobavesteni, eno vam direktorka kod nas konkurisala za mesto direktora, olivera viktorovic,mislim da jos ima jedno dodato prezime. Eeeee, odmah napolje,,,, ili pardon, mozda je vanserijski kapacitet da moze da obavlja4, ustvari 5, ma otkud znam koliko funkcija odjednom.

E to se zove fenomen, samo da je jos vidim uzivo.....

Ne dajte Vuk, tako ce uraditi sa svima!!!!

jedno bg pozoriste

#20

2014-09-01 17:43

e moj dusko i si mi ga bas obavesten, koliko trazis da ti dam informaciju da je i kod nas konkurisala.....kazem ti genije, od genija do...... nit je tanka.

cuvajmo se takvih, ja necu da me dotakne njihova kultura, pa ostao citav zivot nekulturan!!!! Pozdrav VUKU i Vukovcima i svima koji su uz njega.

producent

#21

2014-09-01 17:50

Ja sam sa Vukom saradjivao i u Vuku veliki broj poznatih predstava igrao, samo imam reci hvale za sve zaposlene u njemu, nijedno pozoriste im nije ravno, samo gde su sada svi oni glumci koji su trcali da igraju u Vuku, aha, znaju oni zasto??? e pa makar zbog onog "zato" treba da daju podrsku Vuku, ako imaju morala ili pamcenja, ali nesto ih ne vidim na peticiji, cast retkim izuzetcima. njima svaka cast. ukoliko se ne jave bice prozivke........ ime i prezime.


Gost

#22

2014-09-01 18:01

Da je vuk rodjen u drugoj drzavi, kao gete, ne bi ni trebalo peticija da se pravi. Imamo toliko tih zasluznih ljudi, ali mi ih nismo zasluzili.
pan

#23

2014-09-01 18:05

mozda ce ta njihova direktorka konkuisati i u pan teatru, e vuce, da samo sad mozes da ustanes, vratio bi se odmah dole. PODRZIMO VUK!!!!!

uvek vuk

#24

2014-09-01 20:05

e vuce vuce , celu godinu kobajagi slave ti 200 godisnjicu rodjenja,a vec te sahranjuju, sad ce "oni" reci , ne, to nije sahrana, ne, nije nego, prepakivanje i spremanje za kremaciju. E Vuce, Vuce, koga si ti opismenjavao i prosvecivao. Ali nisu svi kao "ONI" veruj mi imao si za koga, nismo svi kao oni. Pocivaj u miru. Za Trsic. Za svaku stopu kojom je Vuk Karadzic hodio. Za sve sto se njegovim imenom zove. Sta god da je. To mora biti kultura srpaskog naroda. Za Ustanovu kulture "Vuk Karadzic". Drzite se. Mi smo uz vas.

PROFESIJA

#25

2014-09-01 20:42

E, TO JE MOJA "DRAGA" KOLEGINICA, KOJA JE TOLIKO SPOSOBNA DA IMA I PRIVATNO POZORISTE I ANGAZMAN NA PRIVATNOM FAKULTETU I CUO SAM DA JE SADA VD DIREKTOR VUKA, A ZASTO ONDA NE I PINOKIO I DUSKO RADOVIC. A JA SE RADUJEM NEKOM POZIVU U TRI MESECA DA ME POZOVU I DA ME SE NEKO SETI. e DUSKO, DUSKO, E VUCE,VUCE, E DECO,DECO, BUDUCI GLUMCI, E JADNA VAM MAJKA, ZA STA VAM RODITELJI PARE DAJU I CEMU SE NADATE.JA SAM SVOJOJ DECI ZABRANIO DA PROVIRE U SVET "OVE" KULTURE. PA NEKA ME SRAM, ALI ONI CE SE SRAMITI VISE!!!!!!!

VUK KARADZIC JE SINONIM ZA KULTURU, A OVA USTANOVA, OVAKVA KAKVA JESTE NA ZVEZDARI, KOD VUKA, ZA BEOGRAD I BEOGRADJANE.! DOLAZIM SUTRA!!!!DAJEM GLAS ZA OPSTANAK!!!!