Подржимо опстанак УК ''Вук Караџић''

zvezdarac

#26

2014-09-01 20:51

ljudi sta lupate, znam zenu, ali znam i onu koja je bila pre nje, pio sam kafu sa obe,  katastrofa, ovi dodju prodju, a ovi jadni muku muce.

Ljudi drzite se, sutra dolazim za poitpis vama, a potpisacu i protiv njih obe. To je sve isto, samo su varijante u pitanju! Pozdrav ...do sutra, kakvo god vreme bude.

VUK PRVENSTVENO ZVEZDARI I ZVEZDARCIMA KAO I BEOGRADU I BEOGRADJANIMA.


Gost

#27

2014-09-01 21:04

obzirom na temu i razlog,trebalo bi da bude najuspesnija od svih. To govori o stanju nase svesti.Ljudi produdite se!!!!, Ako se sami ne produdite ostadoste u vecnom snu. moralnom.
Akulturna

#28

2014-09-01 22:22

Da li ce ikada ovaj narod da se probudi, i shvati da se nad njime  vrsi jedan obican, cak  vise ni prikriveni, genoid.Umorstvo s predumisljajem. Sve prethodne vladajuce garniture su sjebale sve bitno sto se sjebati moglo. Kad  su u jednom  danu pozatvarne sve srpske banke,narod je cutao.Sta ce narodu domaci bankarski sistem, i domaca ekonomiija, i domaci proizvodi, i domaci ljudi...Slepci! Sedimo u misjim  rupama i  virtuelno  lajemo...av,av..i  cudimo se, i ljutim o se, i kocoperimo se, i bezimo, ili  se jednostavno prepustamo i infiltriramo u strani vrli novi  svet, i govorimo engleski , i onda smo vazni, i posebni....Posebna  vrsta  humanoidnih kretenoida! Dugi niz  godina sam radila i divno saradjivala sa Vukom, i dugrim  pozoristima koje   ceka ista sudbina, pre ili posle, ovako  ili onako... i zao mi je, i nista me ne iznenadjuje.  Av, av..:((((

bajka

#29

2014-09-02 04:34

secate se one bajke "BIO JADNOM JEDAN VUK" neki ce se secati "BIO JEDNOM JEDAN NAROD"

eeeeeee DRZAVO, eeeeeee DRZAVO, eeeeee NARODE MOJ!!!!!!!!!

platan

#30

2014-09-02 04:49

pozdrav za sadasnju direktorku, pozdrav bivsu, one su odradile svaka svoj deo posla na unistavanju ove svetinje. Vuka. Za koga su to radile i rade, pored za sebe korist. Tu je kljuc.

 

Vuce drzi se, nedamo te, a ovi napolje. Ne trujte narod vise.

Ljudi potpisujte peticiju ispred Vuka, ja sam potpisao u petak.

iz 90tih

#31

2014-09-02 05:02

tako su 90tih ukrali zvezdaru, pa stari Vuk ukinuse, ovaj osnovase, taman kad im para treba, a ovde nekome treba mnogo vise.

E tugo moja, e drzavo moja. jad.jad.jad i cemer

birac

#32

2014-09-02 05:23

ma sjebali su nas nacisto, nemaju vise kud, nama ljutnje, mi smo ih birali, sad trpimo do........

Podrska za kulturu

Ivan

#33

2014-09-02 16:41

Vuk su upropastili oni koji su ga lose vodili. Niko nece da zatvori vuk sta vam je? Kome je u interesu da siri ovakve price?

moma

#34

2014-09-02 19:13

onom ko treba da odradi sto je naumio, kako ste glupi!!! a zna se koji su ti.... da nismo slucajno mi ...ha,ha,aha,

gost

#35

2014-09-02 19:21

gost

e pa vidite koliko se ko zalaze za kulturu, pogledajte samo konkurse beogradskih pozorista, mesetarenje, kosmickih razmera, e upravo sam cuo koje su sve kombinacije i akrobacije bile u pitanju, a sve kobajagi imena poznatih umetnika, pa i ova koja je sada u Vuku neka privremena direktorka, neka Olivera, sto drzi neko decje pozoriste, a jos negde radi, e kuku lele.

e kuku lele svima nama. deco moja cuvajte se ovih kobajagi.

podrska vuku.

roditelj

#36

2014-09-02 19:30

ako mislite na oliveru iz PANA, ulazem prigovor, ja sam svoje starje dete vodila u PAN teatar na njene predstave i jako su zadovoljni kako glumi vesticu, potpuno se unosi u lik, sad cu da vodim i mladju cerkicu, nijedno se dete ne plasi, pun pogodak. Ne znamo sta hoce ovaj Vuk, pa znao je od pocetka koga je dobio za direktora: vesticu,vuka ili jagnje???????? Jes da ga oni nisu birali, ali???????

uvek kafe kult

#37

2014-09-02 19:55

skoro svaki dan u prepoidnevnim satima prirodom posla sedim u kafeu ispred VUKA, ljudi sve gledam i sve vidim, ne namerno, jednostavno se namesti, gladam onu proslu direktorku, koja nije da nema putera na glavi, nego joj se kosa sjaji ko svici u travi, po tri debela sata tik uz moj sto radi neke bajalice, ja pitao sta je to,rekose mi ne boj se, to je psihoterapija, velim pozdravljam ako je to besplatno, u pauzi i ja cu da se prijavim. ne bogami ona ovo debelo naplacuje. Znaci dobija platu DUPLO. bravo. naucicu i ja te bajalice  pa uz kafu polako bajati, bajati,,, pa CU IZBAJATI NEKOM ...NESTO!!!! a vuce MOJ, NEMOJ DA BUDES OVCA.  pOZDRAV vuku, A ODZDRAV I BIVSOJ I SADASNJOJ DIREKTORKI, POLAKO U ZABORAV.  

POSEBAN POZDRAV MOM KAFEU, KULTU, DOLAZIM SUTRA PRE PODNE, A POTPISAO SAM JUCE.

ZA VUK I SVE LJUDE U NJEMU.

444

#38

2014-09-02 20:04

Sta vam je ljudi! dosao djavo po svoje. Grad placao. Grad naplatio. E sad se vi mislite zasto i ko stoji iza toga. EEEEEE, to je to!

Vama svima Bog nek je u pomoc, ne mogu vam nista, samo istrpite ovu agoniju i bezvlasce. Pozdrav VUKU i svim koji daju podrsku.

kulturni radnik

#39

2014-09-03 03:31

da izvinete na kulturi, ovo je sve sranje.

Podrska svakoj vrsti kulture. Pozdrav Vuku.

komsija

#40

2014-09-03 03:45

Rodio sam se i zivim na 50-ak metara od Vuka. Pamtim prva dogadjanja u Vuku, vodili su me kao malog u njega, kasnije sam cesce saradjivao sa ovom kucom. Osecam je kao svoju. Kroz nju su prosli mnogi ljudi, skoro da sam ih sve poznavao, neke manje, neke vise, direktore, radnike, saradnike, umetnike. LJudi, to je bilo kultno mesto za izlazak, za desavanje, za kulturu. Neka svako razmisli pre nego sto i pomisli nesto gresno prema ovoj kuci, TO NE SME JER  NIJE NJEGOVO, NITI NJIHOVO, TO JE NASE, SVIH NAS.

ZAPAMTITE LJUDI, KO JE GOD TO POKUSAO NIJE DOBRO PROSAO.

supruga i ja smo potpisali odmah, a danas stizu zet i cerka, pa ce i oni. podrska Vuku i ljudima. 


Gost

#41

2014-09-03 03:52

DA JE SRECE OVDE NE BI NI BILA, TO BI SE PODRAZUMEVALO, ALI NAZALOST, SVE STO NEVALJA KOD NAS SE ODAVNO POCELO PODRAZUMEVATI, A STO BI SE TREBALO PODRAZUMEVATI, E TO SE MORA DOKAZIVATI, ZA TO SE MORA BORITI.TO NAM JE OPSTE STANJE SVESTI I DRZAVE.
normalan

#42

2014-09-03 04:26

dok nam god politika kulturu kroji, 

mi najebasmo ljudi moji.

podrska Vuku, ljudima u njemu i svima koji su ostali normalni. potpistite ljudi!!!!!

producent

#43

2014-09-03 17:28

lepo pozvali glumce i sve druge iz pozorisnog i dr. umetnickog miljea.

i i lepo rekli ako se ne jave da ce biti prozivke. ako im ne treba kultura, onda sigurno znamo sta im je trebalo u Vuku. mnogi dobri umetnici godinama nisu mogli odigrati nijednu predstavu od njih, e pa dosta su imali vremena da potpisu podrsku. videli smo, sve je javno, nisu potpisali 

prozivka krece:

Gde je S. Sablic????? nema ga!

Gde je E. Savin???? nema ga!

 

gost dangube

#44

2014-09-04 05:01

dok god na celo ovih i ostalih slicnih kuca dovode stranacke dupeuvlake, stanje nece biti nista bolje, ljudi gde moze defektolog (oprosti mi Boze) da bude na celu jedne ovakve kuce, to je sprdnja, to je unizavanje ove i ovakve institucije i svih onih koji su ikada prolazili, dolazili, radili ili rade u njoj. Ova sada glumica, kazu igra u svom pozoristu najvise vestice, procitao sam da radi i na faksu, ljudi je li to moze da bude na celu kuce, defektolog, gde su fonovci, gde su pravnici, gde su neki dokazani menadzeri da povedu ovakve kuce domacinski put uspeha,a ne da svako 4 godine pisemo ovakve peticije,za svakoga.

Sada za Vuk, znam da mora da opstane i da nikada vise za ovakve kuce ne budemo morali pisati peticije.

gost kafea

#45

2014-09-04 10:08

svakodnevno gledam sto za potpisivanje ispred Vuka, gledam ove iz sedmospratnice pored, kad izadju, prave nasilne i neprirpdne krugove na levo, na znam zasto, ali znam kad ovo sve prodje  fizijatri ce imati pune ruke posla. Onda ce nas mozda vuci za rukav da potpisujemo peticiju za  bezbolno vracanje im vratova u prirodno stanje. MOZDA!??

rodjeni zvezdarac

#46

2014-09-04 22:43

danas sam potpisao peticiju, ne mogu da verujem da se to mora potpisivati. Hocu da budem fin, kao sto su i oni ljudi sto su mi objasnjavali problem, zato necu nista da kazem od onoga sto bi bilo i normalno da kazem. znam da je problem mnogo veci dublji i prljaviji. ja pamtim kad sam se igrao na tom terenu, jos kad se Vuk planirao graditi. Lako vam je razgradjivati sto je neko pre vas napravio, uradite nesto, sagradite, pa se pohvalite. DA VAS NAROD PAMTI PO DOBRU.

mirijevac

#47

2014-09-05 05:38

JADNA JE ZEMLJA KOJOJ KULTURA NE TREBA! VRACAMO SE U KAMENO DOBA! KUDA TO MI IDEMO! KUDA!
TREBA I VUK I SVE KULTURNE INSTITUCIJE. PODRZAVAM VUK.
zvezdara

#48

2014-09-05 05:43

sta to Zvezdari ostaje, ima li Zvezdara mozda neku drugu ustanovu, neki muzej, neki legat itd.itd.
Da li smo mi zaista gradska opstina.
vuk je oduvek krasio ovu opstinu i bio ponos nas zvezdaraca.Bio deo naseg odrastanja.
ne damo Vuk.
profesor

#49

2014-09-05 19:24

Mozda ovo nema veze sa temom komentara,ali moram da priznam - danas me kuce nauci pameti.Prekjuce 3.septembra setao kuce, kao i svaki dan Bulevarom,pored Vuka, kada je  ekipa RTS-a dosla da snima prilog, kazu za Beogradsku hroniku, za rubriku kultura. Tema podrska Vuku. Posto sam vec prvih dana potpisao, malo usporim, zastanem,a cini mi se da sam i bio u kadru,vise kuce nego ja.Pitao,vise zbog kuceta nego zbog sebe,kad ce biti na tv,i rekose odmah danas.Nije bilo, sutradan u prolazu pitam zasto nije i kada ce,rekose mi u petak.Petak je, ja gledao i cekao ali nije bilo,ni kuce,ni ja.Ponadah se mozda makar kraju,razocarenje,poslednjji najavljen superaktuelni prilog-reciklaza.Izvinite,ako smem da pitam,sta je to reciklaza?Kuce me gleda sa prekorom,kao da me izgrdi na sva usta,pominjuci mi pretke i moje godine i na kraju ostro zakljuci da je ljudski rod nekulturan i prost.Sta da mu kazem,a da me razume,pa mu nemustim jezikom odogovorim: lako je tebi pseto jedno lajati kad te ja ucim kulturi gde ces da kakis i uz koje drvo da piskis,iz cega da jedes, i na koga da ne lajes,a ko ce mene da nauci da ne gledam vise tv kojoj sam verovao i uredno placao pretplatu,ko ce da me nauci da recikliram svoje poverenje u tu emisiju, da recikliram veru u ljude koji se bave profesijom koja je u funkciji onih kojima kultura treba, da recikliram ubedjenje da svakom kultura treba,da recikliram ono sto pise "servis u funkciji gradjana"itd.itd. kuce me gleda i kao da kaze: ej ljudski moronu, recikliraj sve samo ne ono - i na tarabi pise.........

 

mirijevac

#50

2014-09-05 20:04

Hvala Vam profesore na divnoj pouci i poruci, shvatili smo, a ko nije, nece nikad.

neka vam je kuce zivo i zdravo i da ga jos dugo, dugo setate bulevarom, pored VUKA, kojem ponovo dajem podrsku.