ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / Шешељу угрожен живот / Komentari


Gost

#26

2014-11-03 12:27

ПУСТИТЕ НАМ ВОЈВОДУ БРЕ!

Gost

#27

2014-11-03 14:19

u ime boga i svih sveca oslobodte coveka
ЉУБИЦА П.

#28 ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА!

2014-11-03 15:30

Дубоко ме је потресла вијест о тешком стању господина В. Шешеља и о нехуманом и нечовјечном односу хашке инквизиције према њему! Могу да замислим како ли је његовој породици у немогућности да га доведу кући да буде са својима и да му пруже сву његу и љубав да му олакшају муке! Моја мајка када је оперисана од рака дојке и када је подвргнута хемотерапији и цитостатицима нико од др није ни поменуо да је треба изоловати због опасности као што су Шешеља након прве дозе послали у "бункер"...СТРАШНО И НЕЧОВЈЕЧНО!!!

Човјек невин страда на правди Бога! Сам је пошао у Хаг и ево скоро 12 година тамо лежи а ниједна кривица му није доказана. Крив је само зато што је часно и поштено бранио Србе и Српство од зликовачких хорди !!! НЕКА МУ ЈЕ ВЈЕЧНА СЛАВА И ХВАЛА....

 

"СВАК ЈЕ РОЂЕН ДА ПО ЈЕДНОМ УМРЕ

ЧАСТ И БРУКА ЖИВЕ ДОВИЈЕКА"

П. П. ЊЕГОШ


Gost

#29

2014-11-03 16:53

Ovo je neznam vise koja peticija za njegovo oslobodjenje. Da nije Srbin odavno bi bio na slobodi. Jedini u istoriji da je neoptuzen toliko godina u zatvoru. Jedini koj se dobrovoljno predao i nije mogao da se brani sa slobode. Jedini jos ziv i ovako bolestan da ga nisu pustili na slobodu zbog kriticnog zdavstvenog stanja. Cak ni naj gore Naciste su pustili jer su bili bolesni. Sta to treba da znaci.

Gost

#30

2014-11-05 23:28

Sloboda Seselju !!!

Gost

#31

2014-11-06 04:17

Pridruzujem se peticiji,ma da znam da ce ga pustiti,samo ako misle da ce time umanjiti stetu po svoj ugled,koji i onako,od samog pocetka nemaju.Do slobode se uvek dolazilo samo na jedan nacin,tako je bilo,tako je i tako ce uvek biti.Nikada okupator nije otisao dobrovoljno.

Gost

#32 Re:

2014-11-06 04:46

#10: -  Војвода је високоморалан и карактеран човек па није сумњао у оно што су му преносили Красић и Тодоровић тако да су се више бавили како да српски радикали дођу на власт него да у сарадњи са званичним представницима Србије траже све могуће начине да војвода Шешељ буде слободан човек и да буде са својом породицом.HA,HA,HA...BOGA MI,SVE SI SHVATIO...Eee,DA SI NAM JAVIO RANIJE...

 


Gost

#33 Ужас

2014-11-06 13:39

Увек сам знао да је тај квази суд криминална институција, али ово је превише! Затворен у просторији без прозора, и изолован? Наследници Хитлера владају светом. Можемо само Богу да се молимо, у овоземаљском свету нема правде.