ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА

ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА / Saopštenja / Шешељу угрожен живот / Komentari


Gost

#1

2014-11-02 14:47

Sloboda za dr. Vojislava Šešelja. Ceo slobodoljubivi svet zahteva njegovo oslobođenje, ne samo zbog bolesti, već i zbog toga što je dokazao da nije kriv za zločine za koje je optužen.

Gost

#2

2014-11-02 14:56

Nek Seselj dodje kuci vec jednom!
ja

#3

2014-11-02 16:08

sve je to dobro isplaniran atak na zivot Dr Seselja, daj Boze da nam ziv izadje iz zatvora posto mu tamo nije mesto


Gost

#4

2014-11-02 16:15

SLOBODA ZA SESELJA

Gost

#5

2014-11-02 16:24

VOJVODO IZDRZI

Gost

#6

2014-11-02 16:31

Sloboda za Seselja !!!!!!!!!! Ovo je vise nego strasno, skandalozno !!!!!!!
Ziveo Seselj!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#7

2014-11-02 16:41

sta reci?zalosno.ovo se znalo da ce doci,jer tako svi postupaju sa nama,pa cak i nase izdajnicke vlastri

Gost

#8

2014-11-02 17:11

Sloboda i Bozija pomoc za neduznog Seselja, Komlen

Gost

#9

2014-11-02 17:44

Dr.Milovan Bojic je covjek na svome mjestu ali on ne donosi odluku vec sadasnja "Vlada" SRBije. Zato treba vrsiti pritisak na Seseljove bivse stranake drugove koji sada cine "Vladi" SRBije, i zahtjevati od sadasnje "Vlade" da ona u ime SRBije traze od Haga oslobodjanje Dr. Vojislava Seselja i njegovo lecenje u zemlji na VMA ili u krugu njegove porodice!

Gost

#10

2014-11-02 18:03

РАДОВАН ЈОВИЋ: Таква у свету незабележена непревда којој је пуних 12 година изложен војвода Шешаљ највише пада на душу Срба, а потом на сатрапски суд у Хагу. Свидело се то неком или не велики део кривице пада на представнике СРС (Тодоровић, Красић, Шаровић и др.)који су војводу Шешеља намерно погрешно информисали о стању у Србији јер су очекивали да ће на тај начин најлакше за себе изборити неке привилегије и положај у власти. Војвода им је превише веровао па је и сам почео да из Хага утиче на промену политичке сцене и прекомпозиције власти у Србији.
Војвода је високоморалан и карактеран човек па није сумњао у оно што су му преносили Красић и Тодоровић тако да су се више бавили како да српски радикали дођу на власт него да у сарадњи са званичним представницима Србије траже све могуће начине да војвода Шешељ буде слободан човек и да буде са својом породицом.
Многима се неће свидети моје мишљење, али ја као човек из Републике Српске (Бања Лука) ни једног тренутка нисам помислио да је Војо крив за било које кривично дело, а камо ли ратни злочом. Па људи Хашки трибунал је ослободио најокорелије злочинце који су окрвавили своје руке над српским жртвама као што су Насер Орић, Сефер Халиловић, Расим Делић и други мулимански команданти, а да не говоримо о Анти Готовини који није суђен за ратне злочине почињене 1992. године у Ливну, Дувну, Бугојну, Коњицу...
Војо током рата никог није ошамарио а камо ли убио, а ратни вокабулар који је патентиран у Загребу и Сарајеву и данас се моће ћути и прочитати у сарајевским медијима, а да нико за то није прозван, а камо ли суђен. Па шта је све говорио Харис Силајџић и какве све лажи није ширио, а да не говоримо о Сеферу Халиловићу који је у својим происламским ставовима био екстремнији и од Алије Изетбеговића. Међутим, тек након што су припадници и одреди муслиманске војске којом је командовао Сеферовић починили масовне ратне злочине над Србима у Сарајеву и Хрватима у Грабовици Изетбеговић је у мају 1993. године сменио екстремног Санџаклију и довео Расима Делића,
Понављам Халиловић није суђено за ратне злочине над Србима у Сарајеву и Коњицу већ само за масакре Хрвата, а на последњим изборима у БиХ 2014. поново је изабран за посланика.
Е, то је права истина. Па, људи нигде не постоји тако разграната мрежа антисрпских невладиних организација као у Србији. У Хрватској их практични и нема, у Федерацији БиХ постоји неколико промуслиманских организација и то је све. Као појашанје муслиманским организацијама у Сарајеву често из Београда долазе припаднице "Жене у црном", прецизније речено "не...ебане жене", Наташа Кандић и Соња Бисерко, које су медијске звезде у сарајевској штампи и електронским медијима.
Нажалост, у Србији, односно Београду данас има више различитих дневних више него на читавом Балкану и западној Европи. Само погледајте какве се све новине не шзампају, ко су уредници, новинари и власници. Већина њих ради против властите државе у народа. У Хрватзској имате само два угледна дневна листа "Јутарнји лист" и "Вечерњи" лист те три четири регионална "Слободна Далмација", "Нови лисдт", "Глас Славоније" и "Дубровачки лист".
Све то зовори зу каквом се подређеном и веома тешком положају налази Србија која за разлику од Хрватске не води нимало бриге о војводи Шешељу и другим српским патриотама у Хагу.
Понављам, таквом стању много су допринијели српски радикали, који нису имали правог вођу, а Шешељу су преносили лажне информације.
Свидело се ово неком или не проблем лежи у онома што сам напред навео.

Gost

#11

2014-11-02 18:09

UBICE!Sram vas bilo! Vr

Gost

#12

2014-11-02 18:12

UBICE! Sram vas bilo! Vrati ce vam se ovo kad tad kao bumerang.A onom IZDAJNIKU vucicu sudice srpski narod kad tad!

Gost

#13

2014-11-02 18:16

Sloboda Seselju!

Gost

#14

2014-11-02 18:58

Bezuslovno.

Gost

#15

2014-11-02 20:04

Sve dok ne shvatite da se milom nista ne moze postici kod ovih Jevropejaca, bice nam sve gore i gore ... zato Srbi, okrenite stare knjige i podsetite se Cara Dusana Silnog, sv Cara Lazara i ostalih - KAKO SU ONI RESAVALI STVARI U SVOJE VREME!!!
Астерикс

#16

2014-11-02 20:36

Још увек се надам да ће Шешеља ослободити.


Gost

#17

2014-11-02 20:39

Мајку им јебем фашистичку!!!

Дракче

#18

2014-11-02 20:58

Брука је да сте ви радикали толико пасивни на челу са неспособним Шаровићем који се само''бори'' говорећи на конференцијама за штампу. Тако се не помаже једном заточеном храбром Србину којег мучки убијају, кроз то показујући како како убијају Србију. Да Немања Шаровић има имало образа повукао би се и не би се нигде појавио од срамоте. Ужасно сте пасивни годинама, СРАМОТА, шта сте урадили у задњих десет година осим ових анемичних петиција и конференција за штампу? Сад сте се сетили да нешто покренете када човек умире. Иначе и Шаровић би побегао код оних напредњака него је окаснио. Ви сте радикали кукавице!

Милорад

#19 Истина ће доћи

2014-11-02 22:18

Знало се да ће Војислава Шешеља држати тамо док не умре, тј. док на удесе да умре. Ако се деси да се врати на својим ногама и способан за рад и живот, то ће за мене бити највеће изненађење.

Но, то све није разлог да будемо несрећни. Шешељ је урадио оно због чега је отишао и ако овог трена оде на онај свет, испунио је сврху - то је моје скромно мишљење. Коначни суд се не налази на овом свету и бићемо сведоци шта се десило са душама оних који су ово све режирали. На нама је да свој живот учинимо вредним, у мери колико нам је дато.

Војвода или не, Војислав Шешељ је за мене раван чувеним генералима пониклим у овом народу. Нека му Господ дарује награду коју је заслужио бранећи србски народ и историју пред сатаниним судом.


Gost

#20 БМ

2014-11-02 22:19

Сваки коментар је излишан. Иако се са њим не слажем по сијасету питања, увек сам му се дивио. Мало је таквих људи, те смо због тога ту где јесмо, а он је тамо да би ми остали у овом стању што дуже. Нажалост, ја му не могу помоћи ма колико то жарко желео.

ducab

#21 СПАСИМО ГОСПОДИНА ДР ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА

2014-11-02 22:46

Дубоко ме је потресла вест о лошем здравственом стању нашег поштованог  Господина Др Војислава Шешеља. Нисам члан ни једне странке ни партије. Моја странка и патрија су моја земља СРБИЈА и МОЈ СРПСКИ НАРОД. Управо због тога осећам потребу да се срцем и душом борим и подржим повратак свих наших хероја из ХАШКОГ КАЗАМАТА.Не могу да верујем да је власт у Србији до те мере у рукама западњачких злотворе да их апсолутно не дотиче тешко здравствено стање Господина Др Војислава Шешеља.Драги моји СРБИ,  драга  браћо и сестре учинимо све што је у нашој моћи  да спасимо нашег  Воју  из канџи белосветских злотвора.Вучић и Николић су ИЗДАЛИ КУМА И БИВШЕГ СТРАНАЧКОГ ВОЂУ. У свом САМОЉУБЉУ И ЛУДИЛУ заборављају да ће једнога дана ЗАВРШИТИ НА ДЕПОНИЈИ СРПСКЕ ИСТОРИЈЕ КАО НАЈВЕЋИ ИЗДАЈНИЦИ!!! НЕМАМО МНОГО ВРЕМЕНА, ПОМОЗИМО ОДМАХ И САД!!!

СЛОБОДА ЗА ГОСПОДИНА ДР ВОЈИСЛАВА ШЕШЕЉА!!!


Gost

#22

2014-11-03 00:37

Svedoci smo ubistva Vojislava Šešelja. Ne mogu da opišem rečima koliko mi je žao i koliko sam ogorčena na ovu izdajničku vlast. Klanjam se i iskazujem najdublje poštovanje srpskom sinu Vojislavu Šešelju!

Gost

#23

2014-11-03 02:42

U HAGU SU UBICE

Gost

#24

2014-11-03 08:34

После свих ових година терора над нама, могу да дам само један коментар: смрт Западним терористима и њиховим агентима на власти у Србији!


Gost

#25

2014-11-03 08:54

Haski Tribunal su osnovali i vode ga nacisticki monstrumi kostimirani u demokrate.