ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА
Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ОСЛОБОДИТЕ ШЕШЕЉА
|
Gost |
#12013-12-28 19:34ovu peticiju treba da potpisu svi dobronamerni ljudi srbije |
|
| |
|
Gost |
#22013-12-28 19:39СЛОБОДА ШЕШЕЉУ! |
|
| |
|
Gost |
#32013-12-28 21:02Zaista nije u redu da čoveka 11 godina drže u pritvoru,čak i bez odluke o pritvoru, čoveku kome nije dokazana krivica, kome su kršena sva prava, koji je teško bolestan, kome je potrebna adekvatna nega i lečenje!Potpisujem peticiju da se ispravi ova nepravda! |
|
| |
|
Gost |
#42013-12-28 21:05Ja apelujem na Tomislava Nikolica ako u njemu ima gram savesti da se zauzme za svog kuma,ne politickog suparnika jer covek je bolestan,da se sto pre pusti kuci na lecenje.Dao bog da se izleci al uzmimo sve opcije pa 11g.nije sa svojom porodicom pustite ga makar sad,nebojite se valjda bolesnog coveka,Nikolicu da li mirno spavate imate li nocne more i nezaboravite i vi ste od krvi i mesa i vas moze zadesiti losa sudbina i stici vas suze porodice koju ste izdali,idu nam praznici pokazite ljudskost,kum vam je bolestan deca ,unuci svi su ga zeljni pa i sin vam nosi njegovo ime ,pokazite ljudskost neulazite uzalud u nase hramove,nemolite se bogu a uporedo cinite najveci greh...bog vam pomogao Vojislave i ispravio sve neravde i lepo zdravlje vam darovao... |
|
| |
|
Gost |
#52013-12-28 21:094C |
|
| |
|
Gost |
#62013-12-28 21:11Sloboda za Sesalja |
|
| |
|
Gost |
#72013-12-28 21:13СТОП ХАШКОЈ ТИРАНИЈИ !!! |
|
| |
|
гост |
#9 Re: Re:2013-12-28 21:15Стоп хашкој тиранији !!! |
|
| |
|
Gost |
#102013-12-28 21:15Voja je dosta lezao u Hagu kao nevin covek. Ovakva nepravda od strane "Medjunarodnog suda mora sto pre da se ispravi". Preteraste ga vise! |
|
| |
|
Gost |
#122013-12-28 21:20JEDINI SRBIN NA BRANIKU SRBSTVA dr Vojislav Seselj!!! |
|
| |
|
Gost |
#132013-12-28 21:22VOLIMO TE PREDSEDNICE |
|
| |
![]() Anonymous |
#142013-12-28 21:23
|
|
| |
|
Gost |
#152013-12-28 21:30Vrati nam se brzo Doktore |
|
| |
|
Gost |
#162013-12-28 21:38Овај човек је за све нас одробијао. Крајње је време да буде пуштен на слободу! |
|
| |
|
Gost |
#172013-12-28 21:39dr Vojislav Seselj je obolio-sada mu treba nasa pomoc-LJUBAV |
|
| |
|
Gost |
#182013-12-28 21:44Слобода Шешељу! |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)
2013-12-28 21:50- Date of removal: 2013-12-28
- Razlog uklanjanja:
|
Gost |
#202013-12-28 21:52Подршка из Републике Српске! Да једнога дана сви заједно будемо једна држава... |
|
| |
|
Јанко |
#212013-12-28 21:54Војислава Шешеља не држи у Хагу само Америка и западне силе већ званична Србија од Ђинђића и Коштунице који су га испоручили 2003 до Вучића и Николића који су наставили наравно државни континуитет издајништва и подаништва,а такве на жалост народ већ дужи период и у више наврата бира својом руком и туђом вољом!!! |
|
| |
|
Gost |
#222013-12-28 21:57Србија чека Шешеља! |
|
| |
|
JOSA Gost |
#232013-12-28 21:58SRBIJA HOCE SESELJA!!! |
|
| |
|
Србин |
#242013-12-28 22:05У Хагу су највећи србски мозгови и родољуби, ето толико |
|
| |
|
Gost |
#252013-12-28 22:07Pustiti coveka na slobodu odmah!!!! |
|
| |
|
Promena se ne događa ako ćutite.
Autor ove peticije se pokrenuo i preduzeo akciju. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle interesovati
Mi omogućavamo besplatne onlajn peticije. Započnite profesionalnu onlajn peticiju koristeći naš servis. Naše peticije su svakodnevno pomenute u medijima stoga je kreiranje peticije odličan put da budete primećeni u javnosti i da pomognete u donošenju odluka.
