Zaustavimo HOROR u Doboju, Azil Preslica!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Zaustavimo HOROR u Doboju, Azil Preslica!


Gost

#51

2015-06-06 21:10

Jer radi ovakvih priča s područja cijele bivše Jugoslavije sve češće izbjegavam uopće se logirati bilo gdje.
Ljudi... ništa, sve samo jedno veliko razočarenje.

Nekad sam mislila da na ovim prostorima žive pravi ljudi - inteligentna bića. Ljudine.
Kakva zabluda!
diana
Gost

#52 Peticija

2015-06-07 09:20

Potpisala sam jer smatram da je to što se dešava u Doboju u azilu preslica užas nad užasima i da to pod hitno treba promjeniti, da bi naše sretne šapice imali bolji život, pun ljubavi i sreče, i da više ne pate da se to pod hitno zaustavi. Dajana.S


Gost

#53

2015-06-07 15:48

Zivotinje obozavam. MRZIM kad ih neko muci . Ova stoka od ljudi sto muci ove zivotinje dobija ogromne pare za njih pa makar nek im onda pruze dostojanstven zivot. Jedino zlo na planeti zemlja su ljudi. Ovim ljudima i takvima kao sto su oni zelim bolnu i jako sporu smrt. To im je od srca. Postoji veca pravda od ove dole. Sve se vraca sve se placa

Gost

#54

2015-06-07 19:27

Ko nije human prema zivotinjama nije ni prema ljudima.Iskreno mislim da su zivotinje bolje od ljudi i sve sto rade rade iskljucivo iz prirodne potrebe i nagona.

Gost

#55

2015-06-07 19:37

Zato sto psi nisu krivi sto zivotinje rade u opstini

Gost

#56

2015-06-08 22:21

I was on Preslica and i saw with my eyes in wich condition are dogs! Shame !!!!!

Gost

#57

2015-06-09 12:25

Monstumi su to od ljudi.Bolje je da ih ubijaju odmah nego da ih tako pate na očigled prolaznika.

Gost

#58

2015-06-10 14:04

Sramota sta rade sa jadnih pasa!!

Gost

#59

2015-06-10 15:12

OVO TREBA POD HITNO ZAUSTAVI JER IMAJU JEDNAKA PRAVA KO I SVI MI

Gost

#60

2015-06-10 20:19

Suvisno je komentarisati.To su ziva bica.Srce me moje boli.Sta misli covjek da je jak,da je silan,da on odlucuje na planeti i u zivotu.Sve je to rezultat nevjerovanja u naseg Oca,naseg Tvorca Gospoda.A covjek je taj koji ih je nabavio.Neko vrijeme je dragi kucnji ljubimac posle kad se nemoze iudrzavati odbaci ga.To je ljudska gordost.Mislim da bi covjeka trebalo staviti u takve uslove da vidi kako je tim zivotinjicama.Ali nazalost i ti ljudi sto to radu su sami bolesni a i nevide da su bolesni.Tek to je tragedija.Da li bi zdrav covjek tako nesto uradio?Ne sigurno....prvo da zbrinemo nemocen zivotinjice a onda druga peticija te bolesne ljudeda posaljemo na lijecenje...

Gost

#61

2015-06-11 20:06

Budimo ljudi, a to možemo ako se učimo od životinja!

Gost

#62

2015-08-03 10:55

Javljam se iz Slovenije, bila sam u Preslici,u mesecu februaru 2015, vozila sam hranu i jedna moja drugarica, kako se moze tako radi sa zivotinjama, pa to nisu ljudi. bez hrane i vode tako muče jadne pse i zatvoreni i zapušteni tamo u šumi, kako to moze biti, recite mi ??? užas.Zivotinje su živa bica, to se ne radi ovako monstrumi, ko za to odgovara?? i dalje so jadniki tamo nekd daleko. Jedina žena brine za životinje u gradu Doboj ga.Berislava i nju nista ne slušate i pomognete, strašno, kamo to ide, ljudi.

:)

#63

2016-03-03 19:25

Udarite čovjeka nogom, on će vam vratiti istom mjerom.
Kako čovjek ima osjećaje tako ima i pas.
Ostavite ih da žive na miru.
Poštujem azil, ako ćeš hraniti ih i brinuti o njima, a da ih ne hraniš. to već ne




Plaćeno reklamiranje

Ovu peticiju ćemo oglasiti za 3000 ljudi.

Saznaj više...