Stop trovacima u gradu Vrscu

Stop trovacima u gradu Vrscu / Saopštenja / Odgovornost se prebacuje kao ping pong loptica / Komentari


Gost

#1

2014-11-30 08:45

PA DOKLE CE U OVOJ ZEMLJI VELIKI BROJ LJUDI DA SE PONASAJU KA NEANDERTALCI,KAO DIVLJACI,BOLESNI U MOZAK.....DOKLE CE UBIJATI ZIVOTINJE A VLAST ,AKO POSTOJI DA GLEDA SA STRANE UZAS ,JER IMA VRLO MNOGO LJUDI KOJI VOLE ZIVOTINJE.SRAMOTA,GROZOTA,PREPLAKALA SAM MNOGO DANA GLEDAJUCI NELJUDSKO PONASANJE TAKOZVANIH INTELEKTUALACA.I ZIVOTINJE IMAJU DUSU ,GLEDAJU U VAS SA MOLBOM NEMOJ MI TO CINITI.OBISLA SAM MNOGO ZEMALJA ALI OVAKAV SKOTSKI,PATOLOSKI NACIN OPHODJENJA NIGDE NISAM VIDELA.UJEDINIMO SE I NEKA PREDSTAVNIK ISPRED SVIH LJUBITELJA ODE KOD VUCICA ,PA NEKA KAZE STA RADE SKOTOVI LJUDSKI U SVAKOM GRADU.

Gost

#2

2014-11-30 08:53

U  VRSCU   JE  ZADOVOLJSTVO   IDIOTA I PATOLOSKIH  OSOBA DA  TRUJU  ZIVOTINJE, A  DRUGA  GRUPA  SKOTOVA  JE  DA  UZME KUCE  ZBOG DETETA  ,PA  KAD  MALO PORASTE  IZBACI GA  NAPOLJE  JER  IM VISE  NETREBA.

   MI  IMAMO  PRIHVATILISTE  GDE RADI DIVNA EKIPA LJUDI,A  ZA  AZIL    SE  BORIMO   4   GODINE.TAMO  JE  SKOT    OD  COVEKA  ZOVE SE  CIRIN,KOJI  JE  SVE  VREME LAGAO  I   STA JE  SVE  RADIO.ZELIM  MU OD  SRCA  DA  MU BOG  VRATI SVU PATNJU   OVIH  MUCENIKA  KOJI  TRCE  ULICOM,FRUSTRIRANI,GLADNI  ,BESPOMOCNI.

    CAK  I  HRANU  ,GRANULE, KOJE OSTAVIMO  PROSIPAJU    I  BACAJU.

     I TO SU  LJUDI.....

      E  VIDITE TO  SU  MRCINE U DUSI, JER  SVOJE  FRUSTRACIJE   ISPOLJAVAJU   NA  IZIVLJAVANJU ZIVOTINJA.

      I KOME  DA SE OBRATIMO,KAD  TAKOZVANA  GOSPODJA  VURDELJA,GLAVNI  INSPEKTOR  NIJE  ZAINTERESOVANA  NIZASTA.CRKLA DABOGDA  KAO I OVI PSI  NAPUSTENCI.


Gost

#3

2014-11-30 09:21

Treba li ste da imenujete inspektora.

 


Gost

#4

2014-11-30 11:36

PA JA SVE OVO ZNAM....I MNOGI DRUGI....ALI MI NEODUSTAJEMO ZBOG VELIKE LJUBAVI PREMA ZIVOTINJAMA...RECITE, DAJTE PREDLOG DA VISE PRESTANE OVO IZIVLJAVANJE SA ZIVOTINJAMA.....KOME,GDE, KAKO...PA ONDA IDEMO PA STA BUDE...NEMORAJU SVI DA VOLE ZIVOTINJE, ALI OVA VOJVODINA JE PUNA SKOTOVA ,POCEVSI OD OPSTINE KOJA ZNA ZA SVE OVO....JA SAM VAM IMENOVALA C I R I N A KOJI JE ZADUZEN BIO I SADA ZA ZIVOTINJE....ALI N I S T A....I INSPEKTORKU KOJU BOLI DA NEKAZEM DUPE...EEEEEEEEEEE....IDEMO DALJE....STA SADA ....BOJIM SE BOGA.....ALI LJUDSKIH SKOTOVA NE......RECITE, NAPISITE KOME I TAMO IDEMO....HVALA

Gost

#5

2014-11-30 12:59

Svakako da cu sirit rijec o ovoj peticiji. Mislim da bi se trebala podnijeti krivicna prijava na ime inspektora, koji ne obavlja svoju duznost. Prekrsio je vise pravila Zakona. Ovo se mora stati na kraj, jer je previse bolno za normalnog covjeka. Vrsac je bio grad, poznat i priznat, sad je ostala blijeda slika, nekadasnjeg sjaja.
Sylwia

#6

2014-11-30 22:56

would you please translate this petition into English also?
it will aproach more people - in Serbia but also it gives a chance that the information will be spread around the world- remember, that when more people know the issue, more will talk about it; if nobody knows-nobody speaks; when nobody speaks thatmeans that there is no the issue

Yvette

#7 Re:

2014-12-01 09:27

#5: -  

 Potpuno se slazem sa vama, treba tuziti inspektora ! Dok god budu mislili da im niko ne moze nista do tad ce pokazivati nemar i nece raditi posao za koji im iz nasih dzepova dajemo plate !!!

Treba ih podsetiti da ih niko nije terao da izaberu posao koji rade, i da treba da ga rade u skladu sa zakonom. Zbog takvih kao sto je ovaj kreten cuvena izreka da je batina izasla iz raja i dalje pije vode. Kad ga nisu u kuci vaspitali kako treba neko drugi bi sad trebao da preuzme tu ulogu. Ali pre svega prijava !!!  


Gost

#8

2014-12-01 11:36

ne treba se odustati već treba ići dalje sa peticijom i obratiti se medijima.

Gost

#9

2014-12-02 02:08

Zakonska je obaveza policajaca da izlaze na uviđaj trovanja životinja zajedno sa veterinarskom inspekcijom po Krivičnom zakoniku, član 269. Obratite se njihovim pretpostavljenima, pa i Ministarstvu unutrašnjih poslova i prijavite inspektora koji odbija da postupa po važećim zakonima!

Gost

#10

2014-12-02 19:03

Dosta bre vise!!!

Gost

#11

2014-12-23 06:37

Kako mogu da potpišem peticiju? Maja Micic
Nik

#12 Re: Re:

2018-01-24 16:35

#7: Yvette - Re:  

Potpuno se slazem sa Vama, iako su mi to kolege trebaju odgovarati