Подршка Весни Веизовић

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Подршка Весни Веизовић


Gost

#1

2014-12-05 08:23

da se zaustavi horor srpske napredne stranke
Marika
Gost

#2

2014-12-05 11:02

Podržavam peticiju iz sve snage,kao kolega u penziji i kao čovek Srbin. Dođoši nam zagadiše Beograd, a cigani postali ko turske dahije, arogantni i nasilni. Sve krađe šahtova , havarije po trafostanicamo, krađe oluka i slično, sve su  to dela cigana. Vidimo na primeru malih cigana koji su napali Rašu Popova i ubli jednog starca kako nastaju budući silovatelji, nasilnici, lopovi i ubice. Kažimo jednom dosta.

Хексагон

#3

2014-12-05 12:17

Потписнике петиције молим да је самоиницијативно шире даље по сајтовима које посећују, као и својим пријатељима како би што више људи видело и чуло.

 

Хвала унапред.


Gost

#4

2014-12-05 14:35

Ko god da se bori za prava Srba u Srbiji on je sikaniran i proganjan to ne postoji nigde osim u Srbiji da Srbi imaju najmanja prava.

Gost

#5

2014-12-05 15:31

VEĆ SAM KOMENTARISALA, NADOBUDNOST TKZ. POVERENICE, KOJA ZAPRAVO RADI U KORIST ŠTETE ROMSKE POPULACIJE, I POLICIJE,ČIJE AKTIVNOSTI SU U OVOM TRENUTK I NA NAČIN KOJI JE REAGOVALA KONTRAPRODUKTIVNE.

Gost

#6

2014-12-05 15:51

Sramota !!!!
Гучево

#7

2014-12-05 15:53

Цигани су цигани у целом свету,само се друкчије изговара на разним језицима,а реч ром значи човек и не може бити име за нацију.Весна Веизовић ничим,ама баш ничим није никога увредила,поготово не цигане,само је написала истину!Па,ако се тражи"длака у јајету"лако је може наћи онај ко тражи,зар не!?

rasenix

#8

2014-12-05 18:01

И би светлост!


Gost

#9

2014-12-05 18:06

Da mozga imamo uvek bi narod vrsio odmazdu za svaku nepravdu ucinjenu nama i nasem Narodu,kakvi bre cigani da mi odredjuju kako cu ziveti i kako cu se ponasati,kakvi bre azilanti koji nam siluju decu ovde mamu im razapo djavo,i na kraju svud u svetu nacionalne manjine moraju postovati zakone maticne zemlje u kojoj zive samo je ovde u jadnoj Srbiji obrnuto i sve uz aminovanje sefa Kirbija i njegovog potrcka Vucica.Cigani ovde u Pancevu kradu u po bela dana,covek ih uhvati i hoce da ga napuca pesnicom a oni mu se kezace u lice sa recima"hajde udari me ako smes,ja smem da ti ukradem u vrednosti do 15000 din",covek pozove muriju a oni kazu coveku dobro je sve u redu ne mozemo im nista znas tipa zasticeni su medjunarodnim prevom i slucaj prosao bez icega.Znate li koliko je takvih slucajeva sirom Srbije samo ne izlazi u javnost.Samo vi cutite a pobunite se kad nas bude 10% a sve ostale bagre 90%.

Gost

#10

2014-12-05 18:14

Treba podneti krivičnu prijavu i naknadu za duševni bol protiv Nevene Petrušić, jer svojim činjenjem izaziva da me sve boli.

Gost

#11

2014-12-05 19:33

Koj komentar moze biti. Sramota za Srbiju.

Gost

#12

2014-12-05 20:21

Potrebno je dati bilo kakav, pa i najmanji dopris slobodi medija i razbijanju reziimskog mraka. Do sada je bar internet bio slobodan, nadajmo se da ce i ostati.
Далибор Кривокапић

#13

2014-12-05 20:27

Ти који су је привели нека прво кажу шта није тачно у томе шта је написала, затим нека то и докажу, ако могу! Онда нека објасне кршење уставног права о слободи говора. То би требао да буде неки редослед радњи у нормалној и уређеној држави са функционалним правосудним системом. Ипак ми живимо у Србији, а то се изгледа на Србију не односи, као ни на незаменљивог министра "правде" који је уназадио правосудни систем који су жути успешно уништили. То је по извештају ЕУ, нисам ништа измислио. Онда приведите и мене, који против Цигана немам ништа, али имам против свих оних који се крију иза наводне угрожености мањина, чешући се о државном/нашем трошку и некажњено чинећи разна кривична/прекршајна дела! Ми их плаћамо да би нас пљували и поткрадали чекајући азил за ЕУ због чега ће нам на крају и увести визе. Коме је то нормално треба на преглед! О томе је и Весна писала. Нигде није поменула све Цигане или неки расизам/фашизам! Текст ипак треба прочитати пре оваквих глупирања.

Авељ

#14 Wake up

2014-12-05 20:55

Срби морају сами да се изборе за своја права и опстанак, јер колико видим не уживају никакву заштиту сопствене државе, ако је то уопште држава. Да није српска, то већ знамо и сваки дан нам то понављају. Шта још треба да нам ураде па да и већина гласача то схвати?


Gost

#15

2014-12-05 21:01

Biti ili ne biti za slobodu misljenja,govora i pisane reci u Srbiji. Podrska gospodji Veizovic i svim zvizdacima, kao i sve brojnijim ucesnicima u vlasti na njihovoj strani.

Gost

#16

2014-12-05 21:10

NARAVNO DA PODRZAVAMO PETICIJU. U OVOJ DRZAVI ILI NAZOVIMO JE TAKO JEDINI ISTINSKI UGROZEN NAROD JESTE UPRAVO SRPSKI . I TO JE NAJZALOSNIJA STVAR .

Gost

#17

2014-12-05 22:12

Romi,tj Cigani imaju zaista i previse prava nego sve druge manjine-najbrojniji korisnici materijalnog,socijalnog,i ko zna cega sve jos...recimo,prilikom podnosenja prijave za dom studenata-dovoljno je samo popuniti prijavu i navesti da si Rom i mesto ti je automatski obezbedjeno bez obzira na uspeh u skoli,a to je diskriminacija u odnosu na srpsku decu koja imaju prosek malo manji od 5.00

Gost

#18

2014-12-06 01:13

Vesna je iskrena i hrabra žena, srpkinja i
novinarka !!!
Метохија

#19

2014-12-06 07:18

члан 46. Устава Републике Србије: Јемчи се слобода мишљења и изражавања, као и слобода да се говором, писањем, сликом или на други начин траже, примају и шире обавештења и идеје.

 

Цитирам заштитника грађана Сашу Јанковића:

 

"...свако има слободу да буде критичан, да буде критизер, да буде оптимиста и песимиста, да верује или не верује, да подржава или оспорава, да ниподаштава, велича или буде равнодушан, да ћути или говори и да ставове и идеје слободно и јавно тражи, прима, даје, размењује и шири."


Gost

#20

2014-12-06 08:11

Ако треба нека и мене затворе због тога. Али да су глупи (мислим на владу и њој потчињене медије) јесу! Том својом тзв. "позитивном дискриминацијом" руше све законе логике. То је исто као кад кажу "позитиван минус"!? Док сам радио у школи, циганска деца су добијала 20 бодова гратис на пријемном испиту само зато што су Цигани! И што је најгоре, тим чином (позитивном дискриминацијом) директно руше члан Устава о равноправности грађана у држави Србији! Као последица тога је и све лошији однос Срба према Циганима. Да подсетим - Термин Циганин у Италији је Tzigano, у Немачкој Zigeuner (Цигојнер),у Русији Циганин, у Енглеској Gypsy (Џипси), у Француској Gitan (Житан)... и нигде не користе термин ром, јер РОМ значи ЧОВЕК! По томе смо сви РОМИ (људи), а то не може бити нација...

Gost

#21

2014-12-06 09:01

Пуна подршка Весни !!!

Gost

#22

2014-12-06 10:21

Mojim nezaposlenim roditeljima od 63 i 60 godina nije data socijalna pomoc iako nigde ne rade . Zar su oni grdjani drugog reda ?
Нимбус

#23

2014-12-06 11:16

Замислите како би реаговао "јавни дискурс" да је приведена нека "žena u crnom" због перманентног говора мржње према Србима?
А сада мук!
Где је сада сав тај "невладин" и "независни" јавни и новинарски сектор?


Gost

#24

2014-12-06 11:35

vreme je da pređemo u odbranu slobode.

Gost

#25

2014-12-06 13:56

Tiranin Aleksandar Vucic ima nalog sa pateticnog zapada da uvede apsolutnu diktaturu i da oduzme pravo na slobodu govora.Vec je cenzurisao sve medije videcemo sta ce sledece da uradi.Podrska Vesni prelepoj i prepametnoj Srpkinji.Vucici pod hitno da se obori sa vlasti.