Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA)

Peticija za dolazak low cost avio-kompanija u Nis (ZAVRSENA) / Saopštenja / PRVA LINIJA NIŠ-BAZEL OD 3.JULA 2015.GODINE !!! / Komentari


Gost

#1

2014-12-09 11:09

Smatram da je greška što se peticija završava jer sigurno borba nije vođena da bi došao samo jedan prevoznik i uspostavio samo jednu liniju. Nama treba da bude cilj da dođu i Ryanair i Easyjet i Germanwings.
Iluzija

#2 Greska

2014-12-09 11:23

Ako vam ista znaci ova peticija nimalo nije pomogla sto se tice dovodjenja lowcost kompanija na Niski aerodrom, vec jedna Nislijka, Aleksandra Lugovic koja vec 10 godina zivi i radi u Belgiji, i koja je sela u avion otisla u Svajcarsku gde se sastala sa svim glavnim ljudima ukljucujuci i vlasnika Wizz air-a, i sve na tacni dala rukovodiocima grada Nisa (Perisic i kompany), da bi oni preuzeli sve zasluge, iako nemaju ni malo brain-a, ali je ona to uradila zato sto je htela da pomogne sebi i ljudima kojima je to od velikog znacaja jer nije Beograd centar sveta. I jedno VELIKO HVALA NJOJ!

Toplicanin Bazel

#3

2014-12-09 12:04

Narode bice letova i za druge gradove ovo je tek pocetak.Wizzair ce polako da se seli na Niski aeodrom.Ovo je pocetak.

Slaki

#4 Re: Greska

2014-12-09 12:05

#2: Iluzija - Greska 

 HVALA 

Aleksandri Lugovic  na pomoci i radu.Volela bih da je vise takvih.Ja se iskreno nadam da je ovo samo pocetak.Ljudi iz Svedske su se nadali liniji Malme-Nis, jer je dosta ljudi potpisalo peticiju i ima puno ljudi koji zive u Svedskoj i sa zadovoljstvom bi koristili ovu liniju.U nadi da ce i do toga doci.

 

Pozzz iz Nisa

Slaki


Gost

#5

2014-12-09 12:08

Bravoooooo.

Gost

#6

2014-12-09 12:16

Super Stockholm Nis bravo!

Gost

#7

2014-12-09 13:02

Nadamo se liniji Göteborg- Nis ili Malmö - Nis isto bi znacilo!!!

Gost

#8

2014-12-09 17:19

Fantasticne vesti "conacno"

Gost

#9

2014-12-09 18:49

a za Stockholm Skavsta?

Gost

#10

2014-12-09 19:11

Bas lepo, a i krajnje vreme je bilo da se desi nesto pozitivno

Gost

#11

2014-12-09 20:08

Perfektno ,nista bolje nije moglo da se desi. Ajde jos nesto za jug srbije!
Low Cost airlines fly from Nis Airport

#12 Re: Greska

2014-12-12 21:54

#2: Iluzija - Greska 

 Vi ste postovani u velikoj iluziji i zabludi.
Ona je samo deseti deo tih zavrsnih pregovora.
Ako je neko pokrenuo sve ovo smo upravo mi.
Jer smo poceli pricu jos septembra 2013.godine, do tad se o tome nije nista pricalo, niti bilo sta po tom pitanju resavalo, ali se na sav glas pricalo samo i iskljucivo o Air Serbia-i.(pricamo o politicarima) I tako do aprila/maja 2014 kada smo jedini mi dobili zvanican odgovor da Nis nema u njihovim planovima.
Lepo je to kako neko tek kasnije istice jednog , a zapravo neshvata da je to bio veliki tim ljudi u koji je radio u pozadini.
Ako Vam je do politicke kampanje vodite je na nekom drugom mestu.
Nasa peticija je ispunila cilj, to je dolazak low cost kompanije u Nis.
Ostalo ce samo doci vremenom.
Tu smo i pratimo.
AKo bude potrebe , peticiju cemo reaktivirati.

Toplicanin

#13 Re: Greska

2014-12-12 22:43

#2: Iluzija - Greska 

 Ja bih reko da ona nema veze sa ovim! Da je tako oni bih leteli iz drugog grada ne iz Bazela. A kao drugo Wizzair je tako krenuo i za Tuzlu i Skopje.Oni krecu iz Svajcarske zato sto ovde ljudi imaju najvise para da lete za Srbiju. Najjaca zemlja u evropi.I ova linija ostaje sigurno, jedini problem pravi sto iz Bazela leti avion za Beograd.Ta linija ce dosta putnika oduzimati ali ja se nadam da ova linija za Nis ostaje.Sada odlucuju ljudi koji lete niko vise.

Jao ljudi

#14 Re: Re: Greska

2015-01-22 16:32

#13: Toplicanin - Re: Greska 

 Ne vredi vas ubedjivati u nesto sto ne znate, dokle god verujete Vucicu bice nam bolje. :)
A i za vasu informaciju ona je jos 2010 dovela wizzair da krene sa radom na nasem aerodromu, ali delegacija iz Beograda je sve upropastila.