Stop trovacima u gradu Vrscu

Stop trovacima u gradu Vrscu / Saopštenja / ne odustajemo / Komentari


Gost

#1

2014-12-22 09:21

Strasne primitivizacije se desavaju a znam i od kakvih vrsta ljudi ali to drugi put strasno je da takvi ludaci cine takve stvari mogu tako i nasu decu potrovati to za tu vrstu trovaca nije nista vazno je da on cini zlo nije istina da se nezna kako se resiti kerova ali postoji namera takva da jos neko strada stacete zlotvor je zlotvor a vlast je vlast pa nek se dogovore da i njihovo dete ili .moze da se otruje slucajno

Gost

#2

2014-12-22 11:36

Idemo do krajnjeg cilja.Neću se smiriti dok se zločinci ne uhvate.Previše sam propatila zbog svojih naj vernijih prijatelja,kuca,maca..

Gost

#3

2014-12-22 11:45

pravda za nevine zivotinje,Kazna za ljude bez srca! kako se ti ljudi nezapitaju kako bi njima bilo kad bi njih neko trovao i ubijaoooo!? bezdusnici jedni izigravaju boga a i njima je zivot podaren kao svakom drugom zivom bicu...siri pravdu i kazna za bezdusnike! zajedno smo jaci Vrscani!

Gost

#4

2014-12-22 20:26

U Vrscu sam provela mladost i najlepse godine. Nikada nismo ni culi za takva zlodela, niti ih je bilo! Pomozite da se krivci adekvatno kazne i zauvek sklone s ulice. To se ne sme nastaviti! I ovde u NS ima strahota, ali se mnogo radi na tome da se sve zivotinje zastite.

Gost

#5

2014-12-23 06:38

Kako mogu da potpišem peticiju? Maja Mićić
mr. Biolog

#6

2014-12-24 00:08

potpisala sam peticiju, ali mislim da je problem u tome sto ne postoje specijalizovane ustanove koje sklanjaju lutalice sa ulica na adekvatan nacin, kao sto u Americi postoji Animal Police (uzimam ih za primer jer sam gledala na Animal planet kako oni regulisu problem lutalica i na koliko visokom nivou je to kod njih)- http://www.animalplanet.com/tv-shows/animal-cops/videos/a-pit-bull-in-heat/. U nasoj siromasnoj zemlji ljudi se trude da zastite decu na jedini nacin koji znaju, a to je trovanjem zivotinja koje su neduzno zavrsile na ulici... Problem je vlasti, pa tek onda bolesnika koji truju...


Gost

#7 Re:

2015-02-20 16:06

#2: -  Bravoo!!! <3 <3 <3

 


Gost

#8

2018-06-09 19:42

SLAZEM SE....SVE JE PRESLO U LUDILO I SVINJARJE UZASNU
BEZOSECAJNOST JOS SAMO DA IH POJEDEMO KAO ONE MERCINE IZ KINE