За осуду геноцида над Русима у Украјини

Mamamonne

#26 Podrska Rusiji

2015-04-18 17:54

Najprije mora Vlada Srbije da nestane sa vlasti. Oni su takodje sa dobrim dijelom krivi za ovu situaciju. Ukljucite takodje stranicu "PUTINISTEN - DEUTSCHE FREUNDE WLADIMIR PUTIN" Stranica je veoma zdrava i korisna. Poz. M......a


Gost

#27

2015-04-18 18:59

Dolazi vreme Pravoslavlja !!!

Gost

#28

2015-04-18 19:20

Potpisao sam peticiju jer sam SRBIN kao i Rasi naša braća.Fašizmu treba stati nogom za vrat.

Gost

#29

2015-04-18 21:58

Невјерујем да ће фашистичка Власт и Скупштинари Србије прихватити наш захтјев, јер несмију од Ангеле Меркел и Барак Обаме, као и осталих насилника који хоће свим силама да глобализују фашиза. Ипак се надам и живим у нади да ће скупити куражи и разума колико бува и испунити нашу жељу да осуде геноциг над Русима у Украјину.


Gost

#30

2015-04-18 21:59

zato što mislim da se događa genocid nad rusima u ukrajini

Gost

#31

2015-04-19 00:55

ЗА НАШУ ПРАВОСЛАВНУ БРАЋУ ПРОРУСКЕ ОРИЈЕНТАЦИЈЕ У УКРАИНИ
cober

#32

2015-04-19 02:45

Zato što prolazimo isti pakao,a braća se uvek drže zajedno,i nepitajući se ni kad ni zašto,zato treba da smo što više povezani međusobno,a daće bog da ti zločinci budu isporučeni pred narod da im se sudi.


Gost

#33

2015-04-19 05:41

SRBI I RUSI SU JEDAN NAROD!!!

Gost

#34

2015-04-19 15:19

Зато што сам увјерен да Хашки суд утврђује фашистички систем владавине у Европској Унији и да због интереса фашистичке Њемачке и Европске Уније, а по налогу фашисте Ханц Дитрих Генчера, министра вањских послова Њемачке и Хелмут Кола пресједника Њемаче, уз подржку избјеглих Хитлероваца у САД, разбијена је Југославија, која је била Србска држава и кућа. Повод за разбијање Југославије био је главни фашистички циљ да се нанесе неправда Србима, да се Срби прогласе геноцидним народом, да се Југославија подијели на више државица којима би управљале про-фашистичк Власти, како би се несметано могли Срби сатанизовати од стране фашистичких сила. Све ово су били споредни циљеви, док је главни циљ био освета Србима за пад и пропаст Хитлерова фашизма, који је оживио захваљујући, Џорџу Бушу, старом и младом, Клинтону, Хелмут Колу, Ханц Дитрих Генчеру. Из истих ових разлога је основан Хашки Трибунал, како бише несметано и неконтролисано могли сваког оптужено Србина да окриве, што су и урадили. Док они који су се бавили шпијунажом и сарадњом са фашистима нису кажњавани, а они који су убијали Србске жене и дјецу су добијали симболичне казне и тако били награђени. А од свега што је најгоре је чињеница да је у том Хашком Суду убијено мноштво Срба, који су бранили Србску нејач. Сам др. Војслав Шешељ је успио да разоткрије све те нечасне и неправне радње Хашког Трибунала, зато су покушали више пута да га убију, и убили би га да га није сами Бог чувао. И сад кад је срамота неправде Хашког Трибунала засмрђела цијелом свијету, пустили су га на лијечење, да би ти исти малоумници на чијем је челу глупсон и ђуран "права" Бармец, поново захтијевају његов повратак у затвор у који би могли несметано да га дотуку и убију. Све то чине за љубав према фашистичкој политици које воде западне силе, па у том процесу се уважава и политичко мишљење аустругарских коњушара и њемачких усташо-фашистичких подрепаша Хрвата. У Хагу нема правде за Србе, зато треба одбити сваки захтјев који долази из Хага, јер се не заснивају на правној основи, већ на принципима фашизма и расизма.


Gost

#35

2015-04-19 15:42

MRZINM NACISTE A RUSOFIL SAM VASELJENSKI I ZNAM PO MALO ISTORIJU, JEDNOM NACISTA/1941/ UVEK NACISTA!!!

Gost

#36

2015-04-28 12:18

Ruski drzavljani u Ukrajini prezivljavaju sada ono sto su Srbi dobili u Hrvatskoj...samo sto je uticaj stranog faktora znatno ojacan, sto samo zna da pojaca zestinu terora

Gost

#37

2015-08-20 20:36

Zato sto smatram da je ispravno losem I zlu se mora stati na put