Петиција против испоруке проф. др Војислава Шешеља Хашком трибуналу


Gost

#376

2015-05-23 23:10

Zato što Srbija nije nikada bila, niti će biti zemlja u kojoj se nečuje glas slobodoljubivih ljudi. Živela SRBIJA.

Gost

#377

2015-05-25 12:27

Svoje nedamo, tudje necemo i necemo u EU i nista od njih.

Gost

#378

2015-05-30 10:21

1. Zbog toga sto Haski tribunal nije legalan sud , on je mimo svih nacela pravicnosti i pravednosti ( boni et aequi ) , a cak sto vise on osudjuje samo slovene na tako teske dragonske kazne , dok prave ratne zlocince osudjuje ih na male kazne ili ih pusta na slobodu
2. Haski tribunal u ovom slucaju postupa mimo nacela nullum crimen , nullum poene siena lege ( nema krivicnog dela , nema storitelja , nema krivice ) , a i nedozvoljeno prisustvo raznih svedoka , i ogranicavanje njihovih iskaza ( kao u inkviziciji ).
3. On u svakom slucaju je protivan medjunarodnom pravu i medjunarodnim principima
4. Za sta se to goni Vojislv Seselj ? Sta je to tako uradio , pa da ga osudjuju , i uopste da se vodi krivicni postupak protiv njega. I jos za vreme sudjenja da se podizu razno razne optuznice za svega i svacega. Za nepostovanje suda se izredjuje novcana akzna , a ne da se vodi dopunski postupak. To sto je on drzao govore , samo je iskazivao njegovo misljenje , a i neki vid naucnim predanjem. A , za rat treba kriviti agresore , a ne oratore. Da zivimo u rimskom vremenu , dr. Seselja bi proglasili za pretora ili , najmanje tribuna. To je cak sporotivno i na Evropsku konvenciju ljudskih prava.
I samo da se zna , ako sam ja iz Makedonije , ja na fakte gledam sasvim neutralno , jer prvo mi smo braca , a kao druga dr. Seselj je jedan od pravih balkansih politicara koji govore istinu , i zbog toma vam se desavaju vakve stvari, A , narocito mi je drago sto nas je prizao kao posebnu naciju u njegovom govoru u Hagu.
Pozdrav.

Gost

#379

2015-06-01 12:22

Zato što Ne želim našim ljudima da sude tudji ljudi koji žive u svili i kadifi.

Anonymous

#380

2015-06-10 10:24

Haski tribunal trazi da se Seselj vrati u Hag da bi ga sto pre otpratili nogama napred ,a sve pod plastom bolesti i `lecenja`. Ovaj svet je pobio sve sto vredi i sve velike umove do sada, ta ce se istorija beskonacno ponavljati sve dok postoje oni koji to znaju i cute. Lepo kazu: `Da bi zlo trijumfovalo dovoljno je samo da dobri i neutralni ljudi nista ne preduzmu.` A vi dragi sugradjani samo nastavite da gledate TV i pratite sportove i cudite se odlukama u vezi Seselja npr. i nista nemojte da preduzmete konkretno.Onda jednog dana, kada vasa koza bude bila u pitanju, a bice vrlo skoro, videcete kako to izgleda kada niko nista nece da preduzme vec vasu nesrecu posmatra kao atrakciju.Stidim se Planete na kojoj zivim!

Gost

#381

2015-06-10 10:53

Nikada neću prihvatiti neo hitlerovske institucije kao što je Haški tribunal i još puno NVO koje zagovaraju tu politiku.

Gost

#382

2015-06-11 01:28

NE zelim da se isporuci Vojvoda srpski Dr.Vojisav Seselj!

Gost

#383

2015-06-19 19:01

Protiv isporuke seselja,a inace sam pristalica vise od 20 godina,radikalne stranke

Gost

#384

2015-06-21 20:13

Iz milion razloga. Prvo sto je Vojislav Seselj Srbski patriota i covek koji je izneo sve Srbskom narodu o kakvim neprijatel;jima Srbije je rec kada se radi o Evropi, Natu i Americi. Zato sto je Vojislav Serselj izneo istinu u Haskom tribunalu i pokazao im kako se bori pravi Srbin za svoju zemlju pred ocima svetske javnosti. I konacno nijedan Srbin netreba da bude isporucen tom laznom sud u Hagu jer je to sud napravljen za se u njemu pogubljuju Srpske patriote. Itd....

Gost

#385

2015-09-06 21:52

POZDRAV IZ CRNE GORE

Gost

#386

2015-10-23 21:08

Sve je vec napisano, ZATO STO JEDINO ON VREDI

Gost

#387

2015-11-18 19:31

Potpisao sam zato sto je ocigledno da haski sud nema nikakve veze sa pravom i pravdom. Zato sto sam zapanjen kolicinom bruke koju su haske sudije nanele zakonu. Sve presude i procesi odrađeni su po volji NATO pakta a mimo bilo kojeg zakona i prava.