Peticija protiv zabrane hranjenja napustenih životinja


Gost

#101

2015-07-24 21:41

Zato sto smo mi sve sto oni imaju!

Gost

#102

2015-07-24 21:49

IZRICITO se protivim ovoj muciteljskoj odluci i ne pada mi na pamet da je ikada i prihvatim! Zelim da se borim protiv toga,smatram da nam nase ljudsko pravo da pomognemo svakom ugrozenom zivom bicu niko nesme uskracivati i nema pravo na to,jer je to protiv svake etike. NEZELIM DA BUDEM BESPOMOCNA I DA GLEDAM MUCENJE I UBIJANJE NA NAJTEZI I NAJSUROVIJI NACIN!!! Oduvek sam brinula o zivotinjama i nameravam to da radim do kraja zivota jer ih volim,takva mi je priroda i to mi niko nece uskratiti,pogotovo ne neki dr.Mengele koji je odlucio da se igra Boga-NE DAM. Uz vas sam...do kraja.

Gost

#103

2015-07-24 21:50

zato što volim životinje i brigam se o napuštenim životinjama,
volontiram u udrugi...

Gost

#104

2015-07-24 21:53

Mozda se dozovu pameti, kreteni koji su ga izglasali

Gost

#105

2015-07-24 21:56

Za spas zivotinja ,da se hrane i daju vodu kao i svaki gradjanin zvani covek....Zivotinje psi,mace i ostale zivotinje imaju prava na zivot a ne za ubijanje .Bog je stvorio i dao zivot svima nama .Ja nejedem meso nijedne zivotinje .

Gost

#106

2015-07-24 21:58

Zato što je ovakva zabrana TOTALNO neljudska, suštinski besmislena i na neki način vodi nas kao ljudska bića u skroz suprotnom pravcu od naše istinske prirode!

Gost

#107

2015-07-24 22:02

Zato sto je ideja o zabrani hranjenja napustenih zivotinja neopisivo bolesna...onako do srzi....

Gost

#108

2015-07-24 22:04

Smatram da je ova odluka o za rani hranjenja zivotinja na javnom mestu smesna I I nehumana jer ljudi snose krivicu jer su in izbacili na ulicu I trebalo je njih kazniti a ne zivotinja koje lutaju I cekaju nasu milost a onda kazna za one dobre. Idemo pogresnim putem budimo humani a Muslim da Komunalna policija ima puno posla da kazna a one sto prljaju grad, bacaju pikavce, papire, prazne flase po parkovima svuda je smece Ali za to niko ne zove Komunalna policiju jer se plase a na zivotinja se izivljaju. Nadam se da ce se taj zakon suspendovati

Gost

#109

2015-07-24 22:07

Gdje je nestala humanost??Iskreno se nadam da će one,koji su donijeli tu odluku,kao i one koji je provode stići ista sudbina,tj.želim im da postanu beskućnici

Gost

#110

2015-07-24 22:14

Kvalitet jednog društva se meri načinom na koji se ophodi prema svojim najslabijim i najbespomoćnijim članovima. Po tom parametru, mi smo na dnu. Ja ne želim da živim na dnu, a neka odavde idu neljudi, ja neću.
leonessa

#111 Re:

2015-07-24 22:15

#7: -  

 tako je


Gost

#112

2015-07-24 22:20

Da li su normalni?!?!?!? Šta se na taj način rešava?!?!?! Da li treba da dopustimo da živa bića pored nas skapavaju od gladi i žedji?!?!?! Da li ti isti komunalci kažnjavaju kretene koji su doveli životinju u status NAPUŠTENOG BIĆA?!?!?!Dragi Bože, podari budalama malo razuma!!!!

Gost

#113

2015-07-24 22:21

Zato što je najnormalnije da se ima human odnos do svih živih bića!

Gost

#114

2015-07-24 22:24

Zato što ne mogu da razumem ljude koji nemaju ni malo srca,malo griže savesti, oni su sami napušteni, svi gledaju na to aa životinje, neko će im drugi pomoći ili nije to čovek. Malo razmislite ljudi ! Oni isto imaju i emocije i osećanja, postavite se na njihovo mesto. Životinje su živa bića! Oni nemaju glasa u ovoj državi, zato moramo mi biti njihov glas!

Gost

#115

2015-07-24 22:26

Zato sto je ODLUKA O ZABRANI HRANJENJA I POJENJA NAPUSTENIH ZIVOTINJA I LUTALICA NEZAKONITA, nije u skladu sa ZAKONOM REPUBLIKE SRBIJE O DOBROBITI I ZASTITI DOMACIH ZIVOTNJA, zato sto se Komunalna policija ponasa kao da kaznjava kriminalce a ne humane ljude, zato sto imamo oko sebe divljake i debile koji nas pre plase nego sto sprovode njihov zakon, i potpisala sam zbog jos mnogo cega jer nema mesta da sve napisem.

Gost

#116

2015-07-24 22:26

Nista gluplje i ne humanije nisu mogli izmisliti.Na takav nacin ce stvoriti agresivne pse pa ce im to biti valjan razlog da ih sve poubijaju a verujem da to i jeste cilj.

Gost

#117

2015-07-24 22:30

Moraju ziveti!!

Gost

#118

2015-07-24 22:38

Da li je moguce da postoji tako zakrzljao mozak i tako unakazen karakter da mu uopste padne na pamet da predlozi zakon gde se zivom bicu zabranjuje dati voda i hrana??? SRBIJO, SRAMI SE!

Gost

#119

2015-07-24 22:43

A oni koji ne plate kaznu idu u zatvor zato sto su nahranili gladnu zivotinju??
Nisam procitala skoro gluplji zakon...nekada su nas ucili humanosti!!

Gost

#120

2015-07-24 22:53

Ako se u Novom Sadu na taj nacin ophodi prema onima koji su u njemu rodjeni, sta bi tek uradili strancima, koji su voljni svoj novac ostavit u vasem gradu?
Odavno se niti jedan gradonacelnik nije obrukao na ovaj nacin.

FUJJ

            Ispravka, zaboravila sam da se potpisem...Olivera Kelecevic


Gost

#121

2015-07-24 22:55

Zato što svakog živog stvora treba nahraniti i napojiti ...i zato što je ovo sramota za jedan grad i za jednu državu ....nemojmo se sramotiti i samoponižavati ...dovoljno je što to drugi čine iz sve snage....Danijela Delić, Šabac 

 PORUKA ZA GRADONAČELNIKA : VIDIMO SE U ZATVORU !


Gost

#122

2015-07-24 23:04

Hranjenjem jadnih zivotinja mi cinimo uslugu nadleznima!Je r' kada su siti tada ne napadaju prolaznike.I time ucimo decu da sticu odgovornost.Kada nauce tu vrstu odgovornosti naucice i druge stvari

Gost

#123

2015-07-24 23:12

nema te sile i tog zakona koji ce mi zabraniti da hranim sirote napustene ulicne zivotinjice...one nisu krive,kriv je ne covek koji ih je napustio i izbacio na ulicu da se same snalaze,a nasli su se tu jos i ne ljudi koji nam brane da ih hranimo...KAZNJAVAJTE,SAMO TO I ZNATE,A MI CEMO SE BORITI PROTIV VAS I VASIH NALOGODAVACA!

Gost

#124

2015-07-24 23:15

Vlast je duzna da hrani napustene zivotinje, ali posto nece, nije humano da gledam da psi umiru od gladi ili jedu ljude , jer su gladni....Pas je najbolji prijatelj coveku....a cove u Srbiji je psu smrtni neprijatelj ..a i ostalim zivotinjama..COVEK TREBA DA UCI OD ZIVOTINJA...//zivele napustene zivotinje i hranicu ih uprkos vasim odlukama.....vodite me u zatvor..!

Gost

#125

2015-07-24 23:15

ako krenem da komentarisem bojim se da nece lepo zvucati .......ali se nadam da ce uskoro doci kraj ovima koji smisljaju ovakva izivljavanja .....ovakvu gadost ni Hitler ne bi smislio. SRAMOTA za jednu "zemlju" da se bavimo ovakvim stvarima