POMOČ MARIU,SAČUVAJMO NJEGOVA 4 PSA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji POMOČ MARIU,SAČUVAJMO NJEGOVA 4 PSA


Gost

#51

2015-08-14 16:11

Zato sto obozavam pse. Imam dvoriste i imam pse,sest komada. Nemackog kratkodlakog pticara, madjarskog kuvasa koji su u kuci i cetvoro mesanaca koji trce po dvoristu.

Gost

#52

2015-08-14 21:02

Da bi pomogla mom prijatelju Mariu da sacuva svoje mezimce...svoja cetiri psa...

Gost

#53

2015-08-14 21:27

Bori se Mario,nedaj ta nevina i preslatka bića.

Gost

#54

2015-08-14 22:17


Volim sve životinje a pogotovo pse i mačke. Imam i ja dva o kojima se brinem a bilo ih je i više.drage pametne i plemenite životinje koje ne znam zbog čega smetaju ljudima.imaju i one pravo na život i neka pojedinci puste dobre ljude da se o njima brinu jer one su zahvalno i odane

Gost

#55

2015-08-14 22:46

pomoć Mariu da sačuva svoje pse

Gost

#56

2015-08-14 22:57

SRAMOTA ZA DRZAVU SRBIJU !!!

Gost

#57

2015-08-14 23:42

I ja cuvam psa u stanu, i evo bas sada cujem kako napolje laju veliki psi koji su niciji i to kao ne smeta nikome, a moj koj cuti do mene moze da smeta nekome, e to me cudi. Doduse kod mene se niko ne buni, bar za sada. A sto bi se i bunili i ja sam cutala dok su njihova deca rasla i plakala i jurili po zgradu i lupali mi iznad glave, pa se nisam bunila, tako da sada nema niko pravo da se buni i za mene. Ja tako mislim.

Gost

#58

2015-08-15 01:22

Covek cuva odgovorno svoje pse i to treba podrzati !!! Jednog dana ce nam odredjivati i koliko dece smemo cuvati u stanu, je l ?

Gost

#59

2015-08-15 06:19

Sta reci, bolesna drzava, bolesna vlast, bolesni ljudi... tuzno

Gost

#60

2015-08-15 06:19

sramota je sa cime se ljudi bave,umesto da pomazu tim bicima oni oce na ulicu da ih ostavljaju....kad ce vise doci zakon u srbiju da zivotinje imaju svo pravo....taj ko to radi taj nema ni dusu ni srce....nazalost da takvi ljudi postoje pa zivotinje ispastaju.....

Gost

#61

2015-08-15 09:45

Iskreno se nadam da u Srbiji postoje ljudi koji imaju jos malo zdravog razuma, da na vlast nisu dosli sve sami goli idioti. 4 pekinezera u stanu nisu nikakva opasnost. Mozda bi trebali nadlezni da sepozabave korupcijom u sopstvenim redovima. Zgadjena sam.

Gost

#62

2015-08-15 09:46

Neshvatljivo mi je da se grad bavi psima koji imaju dom ,sve sto treba,e sad oduzmi ih od ljudi koji ih vole a napusteni neka ih na ulici da se mnoze i podmazuju tockove neljudi koji to cak i namerno rade ,gaze,UZAS!!!!

Gost

#63

2015-08-15 10:15

Imam psa i znam koja je to ljubav. Zao mi je gospodina sto zele da mu oduzmu pse. Potpisala sam peticiju jer zelim da mu na ovaj nacin pomognemo da zadrzi voljena bica jer brine o njima na pravi nacin i apsurdno je ovo sto se desilo.

Gost

#64

2015-08-15 10:26

Sram vas bilo borani. Ofarbajte stepenice na bazenu, uredite decije parkove u vrticima, uklonite parkirane automobile sa trotoara, uredite Borsko jezero, sredite rupe na putevima, resite problem pasa lutalica. Imate jos punoooo toga da uradite, i ostavite coveka da slobodno zivi sa svojim ljubimcima.
sasa

#65 Mi smo tertirani kao gradjani drugog reda

2015-08-15 11:10

Imam dva psa, macku i papagaja. Kao podstanar ne mogu da vam opisem teror koji sprovode stanodavci i celokupno drustvo nad nama. Pocev od problema da pronadjem stambeni prostor pa preko uvreda koje na moj racun upucuju pojedini prolaznici, a ukoliko dodje do verbalnog konflikta i ne daj boze pozivanja policije, uvek sam ja zbog pasa "remetio javni red i mir" i naravno placao i sudske takse i kazne. Ovo je drzava sa nakaradnim zakonima koji se primenjuju jos nakaradnije, a nadlezni i odgovorni ne umeju da izuste jednu istinu!

U vise navrata sam bio spreman da idem na ulicu da zivim sa svojim zivotinjama, i ako imam jako solidna primanja - ali uvek nesto lepo iskrsne ljudima koji imaju dobru dusu...

Drz' se Mario!!!!!!


Gost

#66

2015-08-15 11:23

Mogla bi svasta napisati jer me mnogi znaju po ostrom jeziku pisanja kad su zivotinje u pitanju. Probat cu ostati pristojna ali tesko, ljudska zloba nema granice.

Bolje bi bilo da ti koji prijavljuju i salju inspekciju na vrata dobrih ljudi i sami imaju kojeg kucnog ljubimca mozda bi imali vise srece u zivotu.

Gost

#67

2015-08-15 11:57

Vlasnik sam psa i znam kolika je ljubav prema njima i koliko je tesko Mariu

Gost

#68

2015-08-15 11:58

Potpisala sam ovu peticiju zato što bih volela da ovi preslatki Pekinezeri ostanu kod Maria! Nemojte čoveku oduzeti pse!!

Gost

#69

2015-08-15 12:09

Potpisao sam zato što znam kako je to kad se razdvoji od nekog koga voli! Neka budu srećni zajedno Mario sa svim njegovim psima!!!

Gost

#70

2015-08-15 12:17

Kao ljubitelj pasa smatram da svaki pas ima pravo na ljubav, srecu i paznjju preko porebnu svakom zivom bicu.

Gost

#71

2015-08-15 12:54

Zato sto obozavam zivotinje,bolje da su u stanu nego napolje

Gost

#72

2015-08-15 13:03

Ovo je strasno . Zar ovi tzv inspektori nemaju drugih problema da rjesavaju ,prvo su im problem psi na ulici koje opet kreteni izbacuju . Ali to se ne kaznjava . Ali se kaznjava briga o zivotinjama i ljubav . Po ovim idiotima sto su donijeli ovu odluku .pse treba izbaciti na ulicu ili ubiti.mislim ,da niko vise normalan ne radi .a pogotovu normalni ljudi sa srcem i dusom i naravno s pamecu. Toliko gluposti i zlocina da je to prosto nevjerovatno

Gost

#73

2015-08-15 16:33

Muka mi je od komunalaca koji postoje izgleda da bi samo zagorcavali zivot gradjanima a ne onim sto treba da rade!! Dosta je bilo! Ljudi, na ulice, zastitimo ljubitelje zivotinja i zivotinje od iskoriscavanja i maltretiranja!

Gost

#74

2015-08-15 16:45

Zato jer smatram da u današnje vrijeme postoji previše problema koji imaju katastrofalne posljedice na život čovjeka i u pravljenju tih problema pasi nisu nimalo doprinijeli a isto tako i da su pasi u suvremenom svijetu najbolji kontakt sa životom u prirodi a život u prirodi vraća čovjeka u normalu. Pasi smanjuju nervozu, depresiju, vraćaju krvni pritisak u normalu, pokazala su istraživanja na Amerikim instiutima, i omogućuju vlasnicima da izgrade što normalniji način života. Ljudi koji imaju pase svoje slobodno vrijeme provode najčešće ili bolje reći redovito u šetnji sa pasima po prirodi ili parkovima a ne u kafanama ili kafićima gdje se najčešće konzumira alkoholno piće a zna se da je 80 do 90% nereda koje su ljudi napravili posljedica konzumiranja alkoholnih pića. U skladu sa ovim razmišljanjem odgovorno tvrdim da pasi čovjeku pomažu da on bude normalniji a pored toga jeftinije je financijski nahraniti pasa nego nekome platiti pivo u kafiću. I radi toga treba stručnije razmišljati o opravdanosti ovog zakona koji je po mom mišljenju dosta neprirodan i nelogičan.

Gost

#75

2015-08-15 17:40

Boze ljudi, ne mogu da verujem, cime se vi bavite. Sve probleme ste resili, samo je ostao problem da coveku zagorcate zivot I naterate ga da se resi svojih pasa. A taj komsija - sitna dusa, pre podne mrzi samog sebe, a posle podne ceo svet.