POMOČ MARIU,SAČUVAJMO NJEGOVA 4 PSA

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji POMOČ MARIU,SAČUVAJMO NJEGOVA 4 PSA


Gost

#76

2015-08-15 20:41

zato sto ne mogu verovati da se coveku koji voli zivotinje i brine se o njima,jedna glupaca,na osnovu misljenja nekih idiota oduzima nesto sto je deo njega,neodvojivi deo njegovog bica..ko moze coveku zabraniti da drzi cetiri psa u svom stanu,psa koji nikog ne ugrozavaju...moze jedino beskrajna ljudska zloba i primitivizam,i ova usrana drzava koja to dozvoljava

Gost

#77

2015-08-15 22:43

Zato sto nisu zivotinje problem ovog drustva, vec neljudi koji isti sacinjavaju!!

Gost

#78

2015-08-15 23:18

Zato jer kucne ljubimce smatram prijtejima ljudi,a ljudima se broj prijatelja ne sme ogranicavati,naprotiv!Zato sto mi je lose od nespsobnosti nadleznih da resavaju gomilu problema koje prave ljudi,pa svoje komplekse lece tako sto maltrtiraju neduzne zivotinje i ljude kojima je do tih zivotinja stalo!

Gost

#79

2015-08-16 15:13

Ko ne voli životinje taj ne voli ni ljude. A psi su najbolji prijatelji to odgovorno tvrdim. Ja ih volim vise od svega!!!! Samo napred! 


Gost

#80

2015-08-16 15:54

Psi su vidno negovani!Ne vidim kom bolesnom umu moze da smeta sto neko ima psa ili jos bolje vise pasa!Ako oni nisu gladni,zedni zapusteni,besni,bolesni...Ma cak i da jesu,sta ljude briga ko sa kime zivi!Ne verujem da ce ljudima zivot biti bolji ako nekome oduzmu pse!

Gost

#81

2015-08-16 21:49

u beogradu po zakonu nije vise ogranicen broj zivotinja koje se UREDNO drze u stanu

Gost

#82

2015-08-17 06:50

Zato što sam ljubitelj životinja!

Gost

#83

2015-08-17 08:32

Zato sto je ovo idiotizam ! Sta koga briga sta i koga ja drzim u svom stanu ! Dosta vise izivljavanja i dosta vise mesanjau zivot porodice. Imao nekoliko dece ili pasa ,sta se koga tice.


Gost

#84

2015-08-17 09:58

potpisujem ovu peticiju iz razloga što taj susjed koji je prijavio Maria i njegove pse je očito neki kreten.U današnje vrijeme na žalost u 50 posto stanova žive idioti koji ugrožavaju tudje živote.Isto tako rade galamu jer se svadjaju ili im djeca plaču ili možda slušaju preglasnu muziku ili možda u tim svojim stanovima kuju plan kako nekog maltletirati s razlogom ili bez razloga.Zato pustite čovjeka neka živi sa svojim mališanima i vidi se da im je lijepo i uredno.Dokazao je da ih pazi i voli.

Gost

#85

2015-08-17 10:42

Zašto ste potpisali ovu peticiju?
Zato jer sam i sama vlasnik vise pasa i ne zelim da se niko nadje u takvoj situaciji da mora birati kojeg ce psa zadrzati, a kojeg ne..
Strasno! :(

Gost

#86

2015-08-17 22:18

Nenormalno je da terate nekoga da se odrekne svojih članova porodice. jer za nas koji imamo pse oni su upravo to. Naša čupava deca, ja imam sina, da ne posmislite da tako razmišljaju samo osobe bez dece. a prošla sam pako da zadržim pse zbog ludaka koji živi pored mene u zgradi. Svi imam pravo na svoj život. Anja Miomira Stojanov

Gost

#87

2015-08-18 00:14

Potpisala!

Gost

#88

2015-08-18 08:00

Samo napred,retki su ljudi koji brinu o svojim ljubimcima tako....zelim Vam sve najbolje ,pogotovo ovim lepotanima.....<3

Gost

#89

2015-08-18 10:16

Jer je nedopustivo da se covjek mora na ovakav nacin boriti za clanove porodice. Ne mogu istaci dovoljno zgrazavanje nad tim prijedlogom zakona i na mogucnosti koje ,nazalost, isti daje. Mario, ne daj svoje pse , uz tebe smo.

Gost

#90

2015-08-18 13:55

I mi imamo slican problem.Naime ja imam jednog psa rase sreddnji Snaucer biber i so koji smeta komsijama pa su peticijom uspeli da nam stigne resenje 16 .07 da dislociram psa iz stana u roku od 15 dana pod pretnjom prinudnog izvrsenja komunalne inspekcije Pozarevca.U resenju je izneto niz lazi da pas zavija neprestano laje i trci po stanu..Pas je star 8.5 god uzet iz Azila u Bg pre tri i po god..Preziveo je Mikrofilariju Erlihiju i Babeziozu samim tim on je i danas pod terapijom plucni i srcani bolesnik koji se brzo umara i ksslje..Pas ne zavija nikada niti trci po stanu jer je bolestan i star.Ponekad zalaje na nepoznate ljude koji prodju pored vrata to traje ne vise od 15min u toku celog dana...Problem je druge prirode a pas je zrtva komsijskog mobinga i netrpeljivosti...Naime covek kome pas najvise smeta je lokalni direktor u EPS Kostolac pravne sluzbe te je svojim pravnim vezama i uticajem iznudio takvo resenje i peticiju komsija.Ni mi sami sad ne znamo sta dalje..ulozili smo zalbu Gradsko vecu Pozarevca alk vec vise od 20 dana nema odgovora.Cekamo izvrsitelje uzeo sam godisnji odmor u ekektrani u firmi u kojoj radim.To je jos desetak dana jos a sta ce biti nakon toga ne znamo...imate nasu podrsku borimo se zajedno..Pozdrav iz Kostolca od Zorana Malesevica i psa Momcila.


Gost

#91

2015-08-19 18:00

Radi pomoči Mariu i glupog zakona. Ako može održavat četiri pasa, ima mjesta i nikome ne smeta zašto ne.

Gost

#92

2015-08-23 21:50

Bez komentara . Podrska Mariu.

Gost

#93

2015-08-24 20:45

Sumanuto resenje, sramota za grad, drzavu, sramota za ovaj napacen narod! Ostavite Maria i njegove preslatke pse na miru, a dajte narodu posla.

Gost

#94

2015-08-24 20:47

Zato,sto smatram da psi,pogotovo male rase,ne mogu nikome smetati,i mislim da gospoda komunalci treba da se bave onima koji zlostavljaju pse,pa jos javno kace slike...Da li ste culi da su uhapsili nekog psihopatu,koji muci zivotinje????Ja nisam!!!

Gost

#95

2015-08-27 00:23

Covek brine o svojim psima koji su kako se vidi uredni i zadovoljni sto se vidi po njima. Ako neko brine o svojim zivotinjama ne vidim razlog da mu se oni oduzmu, tj da ih se resi. Rasa pekinezer je veoma miroljubiva, to su mali psi koji nisu nikakva opasnost nikome i to je rasa koja nelaje tj ne remeti niciji mir.

Gost

#96

2015-08-28 00:47

STIDIM SE STO ZIVIM U SRBIJI U KOJOJ SE DESAVAJU OVE STVARI.NECEMO MI MRDNUTI S MESTA DOK NAM JE SVEST NA OVOM NIVOU.
MARIO UZ TEBE SAM

Gost

#97

2015-08-28 19:03

zato sto sam za zastitu pasa , tj.svih zivotinja

Gost

#98

2015-08-28 22:14

Zato sto zelim da covek cuva svoje l pekinezere da mu niko ne brani to je njegovo pravo.

Gost

#99

2015-08-28 22:47

Vlast mnogo sere. Ako su zivi zdravi nisu gladni, zedni sta koji moj guraju nos gde mu nije mesto?!

Gost

#100

2015-08-29 01:06

bolest!!!!!