SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)


Gost

#9101

2015-09-03 06:42

Širenje ove vrsta šunda, kiča, namorala i sličnih emisija je "školski primer" specijalnog rata koji se decenijama permanentno vodi protiv Srbije a ima za cilj totalno zaglupljivanje jednog naroda. Da ne dužim, zamislite dete koje od kad sazna za sebe ovakve gadosti gleda i sluša i na tim "vrednostima" razvija i gradi kulturne i moralne poglede na svet. Kakav će čovek od njega sutra biti ? Da li će možda neki takav sutra vladati ovom jadnom zemljom Srbijom, zemljom jadnih i ovakvim i sličnim emisijama zaglupljenih ljudi.

Gost

#9102

2015-09-03 06:43

Potpisala sam jer smatram da je izuzetno beskorisno prikazivati ljude zarobljene u jednoj kuci koji se povrh svega neprikladno i nedolicno ponasaju a to gledaju deca svih uzrasta i ugledaju se na nekog takvog. Nakon emitovanja takvih emisija umesto edukativnih programa, zapitajmo se kakve ce nam buduce generacije biti.

Gost

#9103

2015-09-03 06:43

Vucic nam je napravio farmu od drzave ne treba nam druga,drugo sta ce omladina srbije da vidi tamo zakvim informacijama hranimo generacije koje treba da zive u Srbiji

Gost

#9104

2015-09-03 06:44

Zato što smo sa tom vrstom emisija dotakli dno dna! Da se vidi da i u Srbiji ima normalnih ljudi koji ne žele takve pokušaje od emisija na našim TV kanalima.

Gost

#9105

2015-09-03 06:44

bravo........

Gost

#9106

2015-09-03 06:44

Због срама због блуда и свакаквог неморала.

Gost

#9107

2015-09-03 06:45

Nazalost ne verujem da ce imati ikakvog odjeka jer to je na GLOBALNOM nivou ZATUPLJIVANJE LJUDI. Nekada su dogmama drzali narod pod kontrolom i ovo je jedna od dogmi.
U Engleskoj 2004-te god na BBC 1 su prikazivali VB ili nesto slicno i u "Herald Tribune"-u, znacajnim novinama kritikovali istu stvar na naslovnoj strani veoma znameniti ljudi. Nisam vise tamo da proverim da li je imalo odjeka a mozda je to samo bila inicijalna kapisla da se siri dalje, u siromasnije krajeve. Ti, LUDAC,I koji to gledaju , treba im psihijatar a da nemamo toliko psihijatara, niti oni smatraju da zasluzuju lecenje, te im se servira takav program. Da ne bi smo dobili ludake medju onima koji se tek razvijaju kao ljudi, tj deca, APSOLUTNO SAM ZA TO DA SE TREBA BORITI I UKLONITI TAKVO DJUBRE OD PROGRAMA. Za sve su krivi novinari koji zaradjuju na celoj stvari jer novac dolazi spolja, samo je pitanje morala odredjenih ljudi da li zele time da se bave tj da daju publicitet NEMORALU.NISTA MANJI KRIMINAL OD PRODAJE NARKOTIKA , TRGOVINOM LJUDIMA, KOCKA, ALKOHOL.SVE JE TO U ISTOM RANGU!!!!

Gost

#9108

2015-09-03 06:45

potpisao sam peticiju iz razloga što se namerno i svesno radi IDIOTIZACIJA Srbije, prmoviše primitivizam, razvrat, nasilje, vulgarnost, ....najgore moguće ljudske osobine.
U ovoj državi sistem vrednosti ne postoji, napravljen je jednointeresni sistem, pa samo još nedostaje poseban RIJALITI sa direktorima javnih preduzeća i političara da pričaju kako su ojadili narod i državu.
Narod je u potpunosti zombiran.

Gost

#9109

2015-09-03 06:45

Ovo sto radimo je samo vrsta pritiska na javnost, treba izaci na ulicu, potpisati pravu peticiju sa JMBG i dostaviti je parlamentu, koji je onda obavezan da o ovom raspravlja i odlucuje, na zahtev gradjana.

Dole svi Pink programi!


Gost

#9110

2015-09-03 06:45

Smisljena sprdnja sa naivnim narodom. Ispod svakog nivoa. Skupljeni sve sa dna kace.

Gost

#9111

2015-09-03 06:45

Prosto je. Država nas ''zasipa'' izrežiranim svađama,samo da bi skrenuli pažnju sa sve gore i gore ekonomske situacije u Srbiji. Šta sad? Treba da gledamo pomenute emisije i da se tešimo da ima gori i siromašniji od nas. Moj predlog je da se skrembluju dotični kanali pa ko želi neka plati i gleda. To je rešenje za najavljeno plaćanje TV pretplate.

Gost

#9112

2015-09-03 06:45

Umoran od prostakluka, mediokriteta koji su zavladali svuda, obuzeli medije, kulturu. Dišu isti vazduh, taj džabalebaroški šljam sa bezbroj lica a "....šupli ko crkveno zvono...." što reče Balašević.
Dajte obrazovanje bez ucenjivanja i maltretitranja nastavnika i profesora da se vrati njihov dignitet koji su imali nekada baš kao i mi lekari koje unižavaju na sve strane. Ja hoću obrazovane , mlade, lepe ljude na mestima za koje oni znaju da su se obrazovali oiz afiniteta a ne "...eto tako, nisam znao/la šta drugo..." a član je SNS-a pa je ionako svejedno. DOSTA TOGA !

Gost

#9113

2015-09-03 06:45

Javni mediji trebaju da imaju za cilj edukaciju i informiranje, promoviranje istinskih ljudskih vrijednosti. Oni utjeću na odgoj naše djece i u skladu sa tim trebaju da organiziraju svoj program rada.

Gost

#9114

2015-09-03 06:46

Rijalitiji nikao nisu dobri i ne bi trebalo trovati decu,a ni ostale ljude takvim programima

Gost

#9115

2015-09-03 06:46

Hvala Bogu da je krenula peticija, pomislih da je Srbija već postala velika "farma"! Iskreno se nadam da će imati efekta, mada sam skeptik pošto su velike pare i konkurencija u pitanju, nažalost!Na moju porodicu nemaju uticaja, ali okruženje je žabokrečina, pa sam iz tog razloga potpisala ovu peticiju.Srećno!!!!

Gost

#9116

2015-09-03 06:48

Mi ne možemo promijeniti ko smo i šta smo. Ne možemo promijeniti našu djecu, niko ne može. To smo što jesmo. Ova peticija je ono što moramo i možemo uraditi kako bi makar na ovaj način dali jasnu poruku šta je ok a šta ne. Ja bih dodao i turbofolk-junk, grandparadu, pinkove i ine bezvrijedne nuspojave krize identiteta i morala koja nas izjeda već desecima godina. Autoru RESPECT.

Gost

#9117

2015-09-03 06:48

Zato sto mislim da sa svi ovim silnim rijalitima skup građana zaboravlja na sopstvene probleme zivota. Mislim isto i da rijaliti pokazuju losu stranu balkana i nisu korisni tako da ne vidin razlog otkud 4 rijalitija u isto vreme.

Gost

#9118

2015-09-03 06:49

Previše nemorala!!!!!!

Gost

#9119

2015-09-03 06:51

Vec smo na dnu, po svemu: platama, penzijama, privredi,skolstvu, politici....e samo nam fali rialiti. Isplivao sav sljam i nesvet, kriminalci i prostitutke i oni treba da vaspitavaju omladinu..isto tako treba da trazimo da se ukine emitovanje kojekakvih ceca, jeca,maca sa nakaradnom muzikom i da se pozabavimo pravim vrednostima. Ko hoce da slusa gleda takve nebuloze neka plati. Gde je skolski program, gde su kulturno-obrazovne emisije...u Srbiji postoji samo kriminal i to legalizovan i ljudi cije su biografije kriminalne. To se izgleda ceni- na zalost.

Gost

#9120

2015-09-03 06:51

Za početak se nadam da će se ova čuda ukinuti, mada ima još dosta toga poput crtanih filmova "Za decu" gde se samo mlate ubijaju, imaju neke čudesne moći i sl. pa se nadam da će sve polako doći na red.

Gost

#9121

2015-09-03 06:52

Dno dna. Sramota
Joe 67
Gost

#9122

2015-09-03 06:53

Zato sto se potpuno slazem da je televizija danas najmasovniji oblik obrazovanja i formiranja mentaliteta.
Zato sto se moral toliko srozao.
Zato sto se ne slazem da sve treba da bude transparentsno a ako novinari i urednici misle obratno onda bih organizovala ljude da idu i da prate njih i njihove familije i da sve to bude obajvljeno takodje na naslovnim stranama.


Gost

#9123

2015-09-03 06:53

Želim da naša deca nauče šta je kultura,da odrastaju uz obrazovane programe bez nasilja i niskih ljudskih vrednosti.Dosta nam je da nam godinama ispiraju mozgove i od nas i naše dece stvaraju debile zarad nečije enormne zarade.DOSTA!

Gost

#9124

2015-09-03 06:54

Potpuno se slazem sa peticijom i nadam se da ce nadlezni ozbiljno shvatiti poruku koju im saljemo.

Gost

#9125

2015-09-03 06:54

Bruka i Sramota za Srbiju.A tu BAGRU STO JE ORGANIZOVALA na Odgovornost,Drugo ucesnicima silan novac je dat.Dali ce oni platiti POREZ kao ja sto moram.Kultura nam je ispod Svake granice.Kako koji dodje na Vlast KAO MILE TRANZICIJA odmah se OPARI SA LEDJA OVIH GRADJANA.Dosta vise takih MUFLJUZA KOJI NAS VODE I PRIREDJUJU TAKU zabavu.SRAMNO, NISKO, BOLESNO.