Хитна оставка Александра Вучића и Томислава Николића!


Gost

#1

2015-09-10 09:45

Za dobrobit srpski dece i buduceg narastaja Srbije i da se drzava oslobodi lopova falcofikatora,lazova i zastitnika korupcije,mafije,kriminala i ubica a naravno i pslobodjenja informisanja i medija od prostakluka koje nam serviraju deci Srbije

Gost

#2

2015-09-10 09:55

Misljenja sam da politika koju vodi aktuelna vlada ne vodi Srbiju u dobrom pravcu.

Gost

#3

2015-09-10 10:05

Dunsteri ,lopovi,i kriminalci ubice srpske drzave i gradjana srbije moraju pasti i odgovarati za svoje zlocine

Gost

#4

2015-09-10 10:14

Zato što sam protiv neznanja,korupcije, kriminala, zaglupljivanja naroda,..itd.

Gost

#5

2015-09-10 10:23

Zato sto  ova drzava radi na stetu svojih gradjana.... Uzas, vladaju lopovi i kriminalci. 


Gost

#6

2015-09-10 10:37

За добро народа у матици региону очуваље српског достојанства индентитета

Gost

#7

2015-09-10 10:38

Kakva je razlika između Boga i Vučića?
Eh...Bog ne misli da je Vučić!

Gost

#8 #J

2015-09-10 10:53

Vi se stvarno nadate da cete nesto postici .... Hahahahahahahaha ma dajte.... Imali ste izbore pa ste trebali da razmisljate za kog cete glasati... Zivo me zanima ko bi vam bio po meri? 


Gost

#9

2015-09-10 10:53

zato sto su mi se na onu stvar popeli kriminalci nas vode

Gost

#10

2015-09-10 10:55

zELIM PROMENE

Gost

#11

2015-09-10 10:58

Sve se nesto pravite pametni,a samo znate da sedite i da kritikujete, nista vam ne valja ...pa ako ste toliko pametni,uradite nesto povodom toga... A ne samo da pricate prazne price,jer ste umislili da ste kriticari neki,prepametni i najposteniji


Gost

#12

2015-09-10 11:03

Zato što su izdali Srbiju i uništili sve zato što narod nema hleba da jede zato što su zapadni placenici

Gost

#13

2015-09-10 11:24

Greškom su i izabrani....Narod jednostavno nije išao na izbore i oni su pobedili!Toma siroma' ni ne zna gde je, ni šta treba da radi....A Vučić je opasan igrač,igra kako Merkelova kaže, a to se svidja EU! Zaboravili su šta je ranije govorio,ali mi nismo....

Gost

#14

2015-09-10 11:39

Velika je GLAD i velike su komunalije, ne mozemo ovo podneti.

Gost

#15

2015-09-10 11:43

Nezaposlen sam i resen da izvrsim samoubistvo alko se u skorije vreme ne zaposlim. A posao u ovoj zemlji dobijaju samo idioti po stranackoj liniji. Mlad covek je prepusten nicemu. Sistematski unistavaju porodicu i porodicne vrednosti. Ljudi nemaju posla a posle nam je bela kuga kriva. Evo ja zelim i posao i decu i porodicu. Nemogu to da ostvarim bez posla i plate.

Gost

#16

2015-09-10 11:49

zato što nam je samo gore,nikako bolje.

Gost

#17

2015-09-10 11:57


kao prvo priznajem javno sam podrzavo smenu zutih protestovao licno ih poznajem i licno sam im erovao nazalost razocarao sam se kao i mnogi milioni opljackanih gradjana ovi su gori i od jula dosa ds dss posebno su me razocarali kada su napravili koaliciju sa lopurdama izspsa i jula samo im je falio jos ds narod je gladan bez posla a nikolic me je razocarao kada je toboze dobio na poklon od sina bmv i kada je postavio sina za gradonacelnika a zenu da reketira privatnike toboze u humanitarne svrhe

Gost

#18

2015-09-10 11:59

Ко још тим будалама верује !!!


Gost

#19

2015-09-10 12:00

ZA BOLJE SUTRA DA SNS PROPALITETI NR VLADAJU VISE!

Gost

#20

2015-09-10 12:36

Zato sto bi janicari bili humaniji prema ovom narodu. Vode drzavu u sunovrat bedu i propast Srpskog naroda. Ja sa porodicom trazim resenje da odem iz ove drzave gde buducnosti nema. Sta vise da kazem ovo je kraj Srpskog postojanja na ovim teritorijama. Bicemo rasejani po svetu kao Jevreji nekada.Bolje cu da zivim u Svedsku od socijale nego u Srbiji da mukotrpno radim.Sete se naroda samo kad treba da platimo porez i da idemo u rat.

Gost

#21

2015-09-10 12:37

šta tu ima da komentarišem,za 50. godina koliko sada imam, nikada mi nije bilo gore, da od svoje plate nemogu da isplatim harač VUČIĆU, i njegovim kriminalcima koje je umesto u zatvore doveo u vladu, i kojima nikada neće biti dovoljno, ma koliko imali plate, uvek će težiti da opljačkaju seljaka i radnika, to im je u krvi kriminalnoj.

Gost

#22

2015-09-10 12:48

Zato sto pre svega nisu naprednjaci nego nazadnjaci... sve rade protiv Srbije i Srpskog naroda sve kontra u odnosu na izborna obecanja na osnovu kojih su pobedili.Srbiju i dalje unistavaju svojim glupim odlukama i potcinjavaju interesima trulog zapada a od Srbije prave koloniju 21 veka i nasilno hoce jos podeliti Srbiju na 3-5 delova. Umesto u Srpsku privredu zatvaraju unistavaju a onda uz velike olaksice ,podsticaje i do 10000 eura po radniku omogucuju stranim kompanijama,domacim i stranim tajkunima da otvaraju fabrike time im omogucuju jeftinu radnu snagu tj robove od 200-450 eura a min plata svojim koju placaju je 1700 eura sigurno rusko trziste zloupotrebljavajuci status koji ima Srbija kod brace Rusa omogucavajuci im extra profit do 30%. pa ko onada jos nebi otvarao plus do 10000 po radniku pa izracunajte tko u stvari finansira izgradnju tih hala primer 300 radnika po 8000 je 2400000 eura zasto se to ne ulaze u Srpsku industriju .Izadali su Svetu Srpsku zemlju srce dusu Srbije .Uradili su sve sto nijedna prethodna zuta vlada nije smela da uradi jer bi goreo Beograd zbog izdaje.Najvecim lazima montiranim glupostima su se sluzili kako bi pljuvali po DR.Vojislavu Seselju a najveca i naj gnusnija je da on planira iz logora gde se borio protiv celog trulog zapada nacista ,zlikovaca da im poubija porodice ,familije...Zbog saradnje vucka u hapsenju Srpskih heroja generala...Zbog amnestije siptarskih terorista i izdaje svega Srpskog zbog laznih obecanja da ce pomoci i boriti se za interese prognanih krajisnika u vezi imovine,devizne stednje i svega ostalog.Zbog nasilnog nametanja Srpskom narodu svih nakaradnih vrednosti trulog zappada gej parade, i sve ga ostalog.Laznog obecanja da ce raspisati referndum da narod bira izdaju Svete Srpske zemlje i ulasku u trulu nakaradnu tvorevinu eu a i zlikovacku tvorevinu nato.Zbog amnestije zlikovackog bombardovanja trulog zapada 77 dana Srbije a pre toga 95 god R.Srpske i postavljanje najvecih krivaca i odgovornih kao saradnike ove trule izdajnicke vlast nazadnjaka i predstavljajuci Srpskom narodu ih kao andjele..Zbog toga sto se svima ulizuju a vucko glumi copavog jozu koji je sve uradio da syto vise unisti Srbiju podelio na tri dela ,iselio 250 000 Srba sa Kosova a u njihove kuce pustio siptare iz albanije.Zato sto u vladi ima mnogo otpadnika proslih zutih vlada koji i dalje rade protiv Srbije i Srpskog naroda tkz,preletaca. Zato sto su svojim nesposobnim clanovima pokupovali diplome na megatrendu kod Mice Jovanovica koji je jos 90 god poznat kao korumpiran profesor na Visoj Poslovnoj i Ekonomskom fakultetu sa ostalom grupom profesora cija je cena ispita bila javna tajna 250-400 maraka u vecini slucajeva.Zato sto su srednjoskolci vozaci u roku dve god postali menadjeri na megatrendu normalni ljudi u roku god do dve postali milioneri.Zato sto su sa kofercetom preko 50 000 zaposlili svojih poslusnika u javne firme i time opteretili dodatno budjet i deficit .Zato sto u dilu banaka i sudstva se sporovi tuzbe duznika ne resavaju po 3 i vise god a zbog drugih ljudi moraju uzimati kredite po astronomskim kamatama do 30% plus razne takse da bi mogli funkcionisati i na taj nacin stranim bankama omogucavati extra profit diok duznici nekaznjeni otvaraju firme na ostale clanove porodica.Zato sto se vrsi svaka vrsta pritiska na neistomisljenike svako ko kaze istinu je pod pritiskom ,pretnjama.Zato sto su u svim struktirama vlasti od najnize opstinske do vrha sprovedene lazne reforme na mnoga mesta najcesce postaviti partijski poslusnici nesposobni za takva mesta a mnogi upleteni u razne afere .Zato sto vecina clanstva nazadnjaka je samo radi licnih interesa a jasno kazu boli ih uvo za Srbiju Kosovo samo glavno da oni drapaju i imaju lovu lepo im.Zato sto lazu za mnoge fol investicije obecanja secate se bajke o naucnom centru 20 000 naucnika prihod samo od toga 1,2 miljardi dolara isto kao i bal na vodi rokovi 3,5,7,10,12 sad se spominje i 15 godina ,fabrika automobila u Obrenovcu mercedes autobusima Ikarbusa a do danas samo onaj jedan koji je samo sklopljen delimicno u Ikarbusu sluzio za reklamu i slikanje. Olazi i skrivanju mnogih tajnih ugovora stetnih po Srbiju prvenstveno Fiat u koji je Srbija po raznim osnovama do sada ulozila pre 450 000 miliona eura ,laznom obecanju da ce Rusija dozvoliti uvoz Fijata kao Srpskog auta nisu vbraca Rusi glupi i naivni kao sto misle nase izdajnicke prodane vlasti..o.laznim podacima o nezaposlenosti izracunajte koliko je samo radnika ostalo bez posla i da je pola njih dobilo posao opet a nije a gde su tu novozavrseni srednjoskolci,pa akademci sami sebe pitajte ima li logike njihova bajka, Zbog lazi o 15-20 miljardi ulaganja u Srpsku privredu u roku 4 god a do sada nije ulozeno ni 15%. Zato sto Srpsku poljoprivredu unistavaju a zemlju prodaju ,poklanjaju dopmacim i stranim tajkunima najvise hrvatskom todoricu portir koji je vlasnik mnogo giganata u Srbiji a finansira hrvatsku vlast i vojsku to ta koja podrzava progon Srba i najveca zverstva u 20 veku slavi kao praznik kao nexe group iz Nasica koja drzi mnogo grad.operative ,fabrike cementa ciglane i ostalog u Srbiji a Srpski narod samo nemo gleda i dalje puni djepove tih tajkuna.. Prevarama koja omogucuje ova izfdajnicka vlast da se hrvatsko meso proizvodi prepakuju i od drugih nato zlikovaca,namestaj iz italije..mnogo toga proizvodi prepakuju u Srbiji i salju u Rusiju kao Srpski proizvodi....misle da braca Rusi to neznaju samo cute pustaju zbog naroda jos uvek samo dokle..... svemu ima kraj. Zato sto nas uprkos volji i zelji preko 65% naroda izdajnicka vlast umesto u savez sa bratskom Rusijom Evro Azijskom unijom gura u provaliju trulu nakaradnu europu i nato.Dokle ce Srpski narod finansirati siptarskog tajkuna peconija vlasnika omw pumpi koji finansira siptarsku nakaradnu tvorevinu i ovk koja je pocinila najveca zverstva u 21 veku nad neduznima vadeci im zivima organe i prodaju iste na trulom zapadu njihovim sponzorima sve u sasglasnost nato generala solane i ostale gamadi.... Zato sto je izdajnik odbio 10miljardi investicija Ruskih kompanija u Srpsku industriju metalopreradjivacku,hemijsku,petrohemijsku ,polj,masine na zdravim osnovama partnerstva a ne robovlasnista plus 3 miljarde u najsavremenije naoruzanje ,deo bi dobili po extra povoljnim uslovima koje oni zamenjuju a nama mnogo znaci a deo kao poklon.Zato sto nam Putin nudi partnerstvo zdravo da Srbija bude gospodar Balkana u svemu najaca ekonomski i vojno uz obavezu svakog eventualnog napada bilo koga punu vojnu zastitu. Zato sto Rusija kaze prekinite razgovore u Briselu vratite u UN i mi stojimo i stitimo svaku Vasu odluku u vezi celoge teritorije Srbije i R,Srpske kao da zajedno udjemo u savez sa Rusijom..zato sto brat koji oduvek zele da uniste Putin brani ceo Pravoslavni svet od unistenja od katolika i islama, koji oduvek zele da uniste Pravoslavlje i pretvore nas u svoje robove....Zato sto Srpski narod ima svoju cast obraz postenje tradiciju veru Pravoslavlje a sve to ova trula izdajnicka vlast nema ... Zato sto Srpski narod nikad nije prihvatio u svojoj istoriji da bude neciji rob poslusnik ,da saginje glavu , bez casti obraza ,vere bez obzira koliko taj neprijatelj bio mnogo jaci brojniji ali nikad nije imao jacu volju cast i obraz volju za slobodom od Srpskog naroda.bez obzira kolike su zrtve bile ali Srpski narod neda svoju slobodu veru,cast,obraz nikad nece pristati da bude bilo ciji poltron...Zato Srpski narod treba da srusi svaku vlast sve izdajnike koji rade protiv Srpskog naroda ,protiv Srbije.. Srbija je vecna dok su joj deca verna.Zivela Srbija,R.Srpska ,Rusija Pravoslavlje..

Gost

#23

2015-09-10 13:01

Sve je jasno kao dan. Svaki komentar je suvisan.. IZDAJA!!!

Gost

#24

2015-09-10 14:16

Da bi Srbija napredovala moraju na celu biti ljudi vredni ,radni ,obi razovani ,posteni ,a ne oni koji su nesposobni i lazlivi.

Gost

#25

2015-09-10 14:23

100RAZLOGA,SVE SE LOSIJE ZIVI OTKAKO SU PREUZELI VLAST.