Želimo smenu Zorana Milinkovića!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Želimo smenu Zorana Milinkovića!


Gost

#1

2015-09-13 18:05

Želimo smenu Zorana Milinkovića !!!
zauvek grobar

#2

2015-09-13 18:05

da dodje stanojevic ili paunovic!!! jedino tako da ode kiza...

 


Gost

#3

2015-09-13 18:07

zato sto milinkovic definitivno nije trener za partizan... nije problem da se izgubi, ali sastav, taktika i igra u derbiju, pa i ranije protiv bate borisova, sto je mnogo vaznija utakmica od ove sa zvezdom, jer je donosila ligu sampiona i 14 miliona evra - pokazali su da on ne moze da vodi partizan. jednostavno, nema znanje i harizmu za partizan. ostavkom, milinkovic treba da pokaze moral i korektnost, kao i da je partizanovac i da zeli dobro klubu...

Gost

#4

2015-09-13 18:14

Cenim i poštujem Zorana Milinkovića kao velikog partizanovca i čoveka sa lepim manirima! Smatram da je isključivo odgovoran za formu ekipe i njene rezultate, iako verovatno nije kriv što nisu dovedeni igrači, prve mete prelaznog roka (Brandao, Markinjos, Lomić, Dević i Ivanić) već igrači koji su bili treća opcija za dolazak u Partizan! Hvala Zoranu na tituli i obebeđenoj Ligi Evrope, ali mislim da je pravi trenutak da se ukaže šansa sinu partizanove legende, Veljku Paunoviću!!!

Gost

#5

2015-09-13 18:16

Nije on trener za Partizan.
Treba odmah pružiti šansu Paunoviću, neka se čeliči u LE i tokom ovog već unapred rešenog prvenstva.

Gost

#6

2015-09-13 18:23

svakako je nedopustivo da milinkovic izgubi derbi al da posetim milosa vizuru da nije samo derbi vec izgubljena utakmica u novom pazaru pa i protiv cukaricki mislim da je ovo premnogo . jos nesto da dodam uprava partizana trebala je da odresi kesu da dovede kvalitetne igrace a ne da nudi za neke prosecne dva miliona 


Gost

#7

2015-09-13 18:31

Milinkovic je pola utakmica koje sam gledao prespavao. A zamene je vrsio suvise kasno. Zelim Pauna za trenera sledecih 20 godina kao Vujosevic u basketu.

Gost

#8

2015-09-13 18:58

Kukavica od trenera,Mare Nikolic je za ovog Ser Aleks Ferguson,lopovska upravo setite se Pauna,Drulovica,Stanoja...Lopovi,lopovi sede nam u upravi....Kizo napolje,jednostavno!

Gost

#9

2015-09-13 20:16

Kizo odlazi!

Gost

#10

2015-09-13 20:21

zato sto gospodin milinkovic ocito nije za klub kakav je PARTIZAN jer nije ispunio ocekivanja prvenstveno mislim na nase prvenstvo a posebno kad je derbi u pitanju .Ne samo peticiju za smenu Milinkovica nego treba poceti sa peticijom za povratak Stanojevica u klub u kojem je za kratko vreme ostvario veliki uspeh.

Gost

#11

2015-09-13 20:24

Nema pobjednicki mentalitet, naravno velika je odgovornost i na upravi ali nju je teze promjeniti. Dovesti Stanojevica ili Paunovica!

Gost

#12

2015-09-13 20:28

Zato sto igramo kao pickice od kada je on trener!!!

Gost

#13

2015-09-13 20:34

Jer je kukavica od trenera. Nije trener za nas Partizan.

Gost

#14

2015-09-13 20:35

Partizana bi konačno trebalo da preuzme Radomir Antić...Gospodine Vučeliću, izdvojite novac za Partizan, a manite da nam više solite pamet... Vi i vaši kompanjoni...Dajte malo uložite i novčana sredstva, za dobrobit kluba...a ne samo jezik...Dosta nam je priča i lagarija...

Gost

#15

2015-09-13 20:43

Trener koji sa ovakvim idračima izgubi od Zvezde sigurno je loš.Forsira Babovića , eksperimentiše u najvaznijoj utakmici sa dva igrača koja do sada nisu bila ni minuta u ekipi. Ignoriše Šaponjića i Ninkovića a forsira Babovića koji je spor i ne vraća se u odbranu

Gost

#16

2015-09-13 20:54

Zato sto nema napretka u igri, nema vizije i filozofije koja moze da budi neku nadu, da ce se jednog dana igrati moderan fudbal.
Zato sto gospodin Milinkovic bez hrabrosti vodi ovu funkciju, njegov manjak znanja i manjak zelje da kao svoji igraci napreduje, bude zreli, nešto novu nauci itd...
Zato sto se mu postava bila na derbiju kukavička, poatavio se kao da igramo protiv Barselone, i trebamo da se brinemo za odbranu.
A da jedan Partizan, izgubi od jedne Zvezde, koja ni sama ne zna kako moze da funkcioniše sa tolikim dugovima, to je po meni kap koje prelila čašu.

Potpisujem ovu peticiju zato sto mislim da je moja dužnost kao verni navijač Partizana.

Pozdrav

Gost

#17

2015-09-13 20:55

Kizo gubi se!
Prince Tagoe

#18

2015-09-13 20:57

Milinkovic je ispucao sve kredite,trebao je da popije otkaz jos posle poraza od Vojvodine u N.Sadu.Kizo odlazi!!

I doveo je krs igrace poput Fabrisija,Babovica,on je krivac za poraze od Pazara kad je promenio 10 igraca,on je kriv sto smo izgubili od Vojvodine,sto postavlja tako kukavicki i defanzivni mentalitet,stalno igra na kontre i postavlja kukavicku taktiku,izmene uvek iste,protivnicki treneri ga lako provale.Za poraz u derbiju on je glavni ako ne i jedini krivac,taktika katastrofa,Jevtovica ostavi na klupu i uveo ga tek nekih pola sata pre kraja derbija.Trebao je Marko da bude starter!Kizo i upravu odlazite!!!Ja mislim da treba da pokrenemo peticiju da UPRAVA ode,oni su doveli Milinkovica za trenera a ne Milinkovic njih.Uprava je ta koja treba da preuzme odgovornost i da kompletno podnesu ostavke pocev od predsednika Popovica.


Gost

#19

2015-09-13 21:04

Nadao sam se da konacno imamo skolovanog trenera, ali on ni jednu jacu utakmicu nije dobio. Hvala Milinkovicu, dovidjenja. Nedopustivo je da trener eksperimentise derbi utakmicu sa novim igracima!!!! Mada ja i dalje mislim da Partizan i Zvezda igraju derbije 3 za 3 za mir u kuci, ali Novi Pazar i Vojvodinu ne mogu da ti oprostim.


Gost

#20

2015-09-13 21:07

tri poraza u osam kola, za partizan neprihvatljivo. Nista nije pokazao, uzeo je titulu koju je nikolic obezbedio. ODLAZI, putuj igumane

Gost

#21

2015-09-13 21:11

Zato sto je ovo prevara od trenera isto kao i njegov predhodnik!!!
Jer svaki pravi trener kao sto su to bili Jokan i Stanoje nedozvoljava da mu tim sastavljaju menageri a raznorazne tatice i mafijasi guraju i forsiraju svoje prpalitete kao babovic petrovic brasanac sve su to nule od igraca sa jako velikim mentalnim deficitom a o fudbalskom znanju neposeduju ni ono f.

Gost

#22

2015-09-13 21:16

Čovjek je izgubljen u vremenu i prostoru!
Simke

#23

2015-09-13 21:41

Paunovica za trenera, ovaj je njegovo zavrsio...

Simke

#24

2015-09-13 21:43

Jbt! pa niko nas nije tako osramotio na derbiju u poslednjih 10 god. kao ovaj nazovi strucnjak...


Gost

#25

2015-09-13 21:49

Nije trener za Partizan