Diskvalifikacija Zorice Dukic i Slađane Petrušić zbog nasilja u vili parova


Gost

#51

2015-10-11 11:56

064 8804187 pozovite i reagujte


Gost

#52

2015-10-11 11:56

Zbog nasilja hocemo lep humoristički program zato i gledamo a ne nasilje tako nam se i omladina ponaša gledajuci ove zlobe nasilje ne podrzavam ovo je psiholoska igra a ne nasilje pozzzzz

Gost

#53

2015-10-11 12:00

Ne mogu da verujem da tv sa nacionalnom frekvencijom svakodnevno prikazuje i podrzava nasilje.Predlazem da se otvori i druga peticija za oduzimanje licence "sretnoj tv".
psiholog

#54 Re:

2015-10-11 12:00

#25: -  

 


Gost

#55

2015-10-11 12:03

Sramo ta je ste vlasnik TV Hepy Predrag Rankovic-Peconi dozvoljava na svojoj Televiziji.Svi znamo da je u mladosti bio kriminalac i stekao ogromni kapital.To je zabelezeno i u beloj knjizi policije.Mene su on pokojni Bata Trrlaja,Divac i on kindapovali 90god.Da bi odao mesto stanovanja skolskog druga u Vrscu.Posto nisam dobio sam strasne batine i pretnju ubistvom ako sta zucnem.Nemogu vise to da krijem u sebi.Jer gledam sta rade Jeleni i znam da su spremni na sve zbog novca.A ko je Peconi zna i nas premijer i tuga je sto nije uhapsen odavno!!!

Gost

#56

2015-10-11 12:04

Zbog nasilja nad nad Jelenom Golubovic,Zeljka,Ruzice i Miljane
psiholog

#57

2015-10-11 12:04

bolesna kucka koja je dosla da se izivljava na boljeg i psihicki jaceg od nje!!!!! sramota za tv Hepy. ma koja peticija sa policijo i na tv masovno.

 


Gost

#58

2015-10-11 12:05

zato što nam se ceo svet smeje da svako može da nas udara u srbiji čak i gosti to nesme biti slika naše srbije
nesme nikako

Gost

#59

2015-10-11 12:08

Zato sto sam protiv nasilja.

Gost

#60

2015-10-11 12:09

Nasilje u parovima !!!!!! Sramota za Srbiju, zar treba neko da bude osakacen I ubijen da bi nadlezne institucije reagovale.....zar ovo da gledamo I niko nista ne preduzima!!!!!!!!
jorgovan

#61

2015-10-11 12:12

ovo je više prevršilo svaku meru daju lošu sliku srbije svi nam se smeju izbacite nasilnike mi smo miroljubiv narod nismo nasilnici

ovo nije više zabavni program ovo je sranje i klaonica ništa drugo   nasilnici van ako hoće televizija gledanost


Gost

#62

2015-10-11 12:13

Ukoliko je ovo psiholoski rijaliti,mislim da ne treba da gledamo fizicke napade svakodnevno,

Gost

#63

2015-10-11 12:15

Zašto ste potpisali ovu peticiju?TRAZIMO DA SE DLADJA PETRUSIC I ZORICA DUKIC,ZBOG NASILJA,IZBACE IS VILE PAROVA,KAO I UROS.

Gost

#64

2015-10-11 12:18

JELENA DNO DNA NAJVECI OLOS U PAROVIMA 

SLADJA DO POBEDE 


Gost

#65

2015-10-11 12:20

Zar treba objasnjavati vidnu agresiju te dvije bahate djevojke, obje su polupismene, neobrazovane zene upitnog morala! Prestacu da gledam tv Hepi, a bice mi zao zbog toga! Molim da se njima doda jos i Uros, strasno je napadan, a i Jovana, i ona je agresivna, a osim toga bolesna je. Sta li je toj ni musko ni zensko ,osobi vaznije, novac ili zdravlje. Potrebno joj je lijecenje pod hitno, pa pogledajte koliko ja ta djevojka nervozna, ali uvijek, neprekidno cupka! Zmaja ne volim, jer on, neandertalac, ne pripada tu! Srdacan pozdrav!

Gost

#66

2015-10-11 12:21

Kako necu potpisati..da su mi pri ruci dobile bi te ostaplerke "izolaciju"..ite kakvu!Nisu normalne..siledzije...neznam vise kako da ih nazovem..!Glupace ljubomorne !

Gost

#67

2015-10-11 12:23

TREBA PODHITNO IZBACITI OVE SILEDZIJE IZBACITI

Gost

#68

2015-10-11 12:24

Dosta vise nasilja!!!!!
Ed

#69 stop nasilju

2015-10-11 12:24

SRAMOTA PRODUKCIJO ZAUSTAVITE NASILJE U KUCI!!! 

KAZNA ZA NASILJE-KRIVA PRODUKCIJA I TELEVIZIJA

#70

2015-10-11 12:25

Ne postuju se pravila. Produkcija krsi pravila, krsi se ustav, ljudska prava.  Zbog ovakvih  stvari se televizija gasi, a odgovorni krivicno odgovaraju.

Niko od ucesnika nije potpisao da dozvoljava fizicko nasilje nad sobom, produkcija je garantovala bezbednost ucesnicima u svakom smislu, a zarad gledanosti je prekrsila zakon ugrozivsi ucesnike programa. A sve se to jos propagira na TV-u 13:00h

Kakva izolacija, za ovakve stvari ucesnici kao Sladja, Zorica i Gastoz moraju biti diskvalifikovani.

Verbalno vredjanje, psovanje porodice to je deo psiholoske igre-nekom moze da se svidi, nekome ne.

FIZICKO NASILJE: NE !

Sve ovo je izazvala "produkcija" njihovom rezijom, njihovim silovanjem programa bas kao i ovog trenutka: kazna izolacija, novcana kazna i orkestar... Pa ovo je zista zalosno...

Produkcija je ostetila mnoge ucesnike programa, svi oni treba da izadju i da tuze produkciju, a potom i televiziju i da im se isplati odsteta zbog seksualnog maltretiranja, zbog fizickog nasilja koje su pretrpeli a koje se dozvoljava (zarad gledanosti i to pod logom televizije, zbog pretrpljenog straha, zbog seksualne diskriminacije i td.

Porodica ovde odmah treba da reaguje, da podnese tuzbu, na protiv ucesnika nego protiv produkcije i televizije i treba da im uzmu sve.

Ovo vise nije pitanje da li se ovo nekom ostrascenom fanu ove ili one strane dopada ili ne, pa ce promeniti kanal ile ne ili ce zabraniti detetu da gleda ili pak nece; ovde se krse ljudska prava, ovde se nasilje dozvoljava i to sve u reziji produkcije;ovo je jani, televiziski mobing.

Operite se produkcijo, izbacite Sladju, Zoricu, Gastoza (tukao je Zeljka) i dokazite suprotno, ili budite ugaseni, tuzeni i ostanite bez licence.

Za ovo se ne mozete kriviti ucesnike ( kako su svojim ponasanjem izazvali nasilje, da su dobili sto su trazili ) za ovo ste odgovorni vi.

Ili ispravite gresku ili izgubite licencu i frekvenciju.

 moje postovanje je nestalo ovog trenutka, i ako ne ispravite gresku, svim silama cu se potruditi da vas ugase.

 

 


Gost

#71

2015-10-11 12:27

Zbog fizičkog nasilja, koje postaje opasno po život.

Gost

#72

2015-10-11 12:29

Ne mogu da razumem kako produkcija podrzhava nasilje. Ovo je psiholoshka igra u kojooj treba da uchestvuju samo mentalno zdravi ljudi, a ne patologija.

Gost

#73

2015-10-11 12:31

Takve žene netreba da budu u vili parova ovo je prevršilo svaku meru neka idu kući tamo neka se tresu i isključuje bes

Marko

#74 STOP NASILJU!

2015-10-11 12:35

Propagiranje i podrska nasilja na televiziji sa nacionalnom frekvencijom je ravno zlocinu! Stop nasilju nad Jelenom Golubovic od strane nasilnih ucesnika! 


Gost

#75

2015-10-11 12:35

zlo i nemoral