DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU


Gost

#101

2015-11-26 03:40

Mislim da je nepravilno izbacen jer je bilo i pucanja flasama i cupanja za kosu i svega a nisu ni opomenuti.On se okliznuo to govori da je sebi nogu rasjekao na skser i kada se okliznuo udario ga je malo glavom.Da je on njega htijo udariti nebi ga niko ni sastavijo vise nikada.Zato je nepravilno istjeran.

Gost

#102

2015-11-26 03:40

Zato sto je legenda

Gost

#103

2015-11-26 03:43

DROGIRANA KURVETINA, ŠTO JE NISU ODVELI NA ODUZEM KRVI PA DA SE VIDI KOLIKO DROGE IMA U SEBI!


Gost

#104 Re:

2015-11-26 03:44

#103: -  

 JA MISLIM DA JE PRODUKCIJA SNABDEVA S DROGOM!!!!

GROBARI LAPOVO

#105

2015-11-26 03:45

KRISTIJANE VRACAS SE SIGURNO...GROBARI SU UZ TEBE!!!


Gost

#106

2015-11-26 03:50

Nije fer prema Kristijanu.....covjek je fer prema svima, ocigledno je da ga drugi farmeri nevole i zele da ga izbace.

Gost

#107

2015-11-26 03:50

Zboog nepravde koja je naneta Kristijanu od strane zadruge.

Gost

#108

2015-11-26 03:59

Aleksandar Kristijan Golubovic(naš kralj) treba da se vrati na farmu. Pozdrav iz Canade za sve njegove fanove!

Gost

#109

2015-11-26 04:04

Nepravda,Kristijan super lik,a kurava tamara -napolje!

Gost

#110

2015-11-26 04:08

Zato sto mislim da je ovo bila jedna velika varka.Kristijanu je vise preslo preko glave da ga vredjaju,pljuju po njemu jer svi znaju ko je Kristijan i sta je on uradio od sebe i svog imena tokom godina.
Ako ste zeleli da gledate Kristijana izvolite gledajte ga dobili ste sto ste trazili samo mozete da kazete hvala bogu sto nije bilo gore. Toliko od mene nadam se da sam vam pojasnio malo o cemu se radi. Srdacan Pozdrav!
dragana

#111

2015-11-26 04:12

TVPINK ne gledam od sada ni farmu necu gledati..jer ovo sto je danas ta tv stanica uradila sa TAMBUROM MAJOM MICOM IKRUNICKOM I GOVNOM RADETOM ...to je neopisiva sramota za ceo srpski narod celo srpsko stanovnistvo..oni se igraju nasom inteligencijom nasim nervima i nasim razmisljanjima..nedamo da nam novcem njihovim uzmu nsu inteligenciju nismo debili i necemo im to dozvoliti.tetka milice zelim ti da ti tambura krunicka maja i rade budu ponos jer su klosa=ri gadovi idioti i kreteni kao i ti..govna ostaju govna zato pusti vodu da govna odu sljussssssssssssss moj tvpink je otisao ..vratite nam kikija i necemo glasati za staniju neka izadje jer joj nije mestao tamo medju lesinarima klosarima provokatorima i ljudi niskog morala...poizdrka kikiju 


Gost

#112

2015-11-26 04:13

da bih see Kristijan vratio na farmu

Gost

#113

2015-11-26 04:17

Bez kikija i stanija nema farma smisla kiki i stanija do pobede

Gost

#114

2015-11-26 04:32

Nepravda..dno dna ako ovako ostane,ako se nevrati i nasttavi takmicenje molim da krenemo u akciju GASENJE PINKA jer nista normalno tu nema.ovo gledaju i deca nazalost

Gost

#115

2015-11-26 04:41

Krile mora da se vrati bre!
Veca

#116

2015-11-26 04:41

Ja sam gledala tad farmu kad se to desilo sa Radetom i kad je Rade ustao sa kreveta rekao je da mu Kiki nije uradio ništa osim što mu je šapnuo nešto na uho i onda je otišao napolje al kad su izbacili Kikija on se vratio sa drugom pričom i zato je učinjena velika nepravda prema Kristijanu i njegovim glasačima.Klasična prevara pinka

samosvoja

#117

2015-11-26 04:43

ako ne vratite kristijana izgubicete na gledanosti debili, a izaci ce i stanija i dzez ubrzo jer ste govna


Gost

#118

2015-11-26 04:44

RADE BRE PICKETINA, PEDERCINA BRE RADE SMOKLJAN JEDAN GADNI FUJ

KRILETOVI FANOVI

#119

2015-11-26 04:45

ovo je sramota da se izbaci jedini radnik na farmi zbog fuksare tamare i pedera radeta 


Gost

#120

2015-11-26 04:52

Zato Sto je jedini pravi covjek na imanji svi ostali smece bez rijeci smo svi u USA kiki se Mora vratiti

Gost

#121

2015-11-26 04:56

Zahl sto Nije zaslužio da ga izbace a ima ih mnogo gorih,ovo je bilo namesteno!

Gost

#122

2015-11-26 04:58

Zato sto je kiki kralj i nepravedno izbacen sa farme od jednog pedera,jazavca koji ssad kada kiki nije tamo siri plucca i pametuje... KIKI JE POBEDNIK U SVAKOM SLUCAJU.... VRATI TE KRISTIJANA NA FARMU.....

Gost

#123

2015-11-26 04:59

Zato sto covijek nije kriv reagovao je kao i svi farmeri...koji nisu bili izbaceni..a on je izbacen..nepravedno..Kristijan je mnogo puta pokazao da je veliki covijek..humanista..covijek stvoren za sou rijaliti..Bilo je na farmi vecih problema pa nijko od njih nije izbacen.GLEDANOST CE SADA BITI VELIKA NULA..GLAVNA KARIKA JE..PUKLA..KIKI DO POBIJEDE ON JE ZA MENE MORALNI POBIJEDNIK...P.S Njegova proslost nije bitna svi se kace za nju..on je covijek za sve njih u farmi i Stanija..Kiki do pobijedee!!!!Sanja♡


Gost

#124

2015-11-26 05:00

Zašto ste potpisali ovu peticiju?Zato sto ga nije udario namerno,vec je skliznuo i sudarili se glavama, sve se jasno vidi, da ga je napucao bio bi dobro modar i ne bi splasnuo u roku od 2h..Ima tu ko treba napolje

Gost

#125

2015-11-26 05:15

ISKLJUČIVO IZ RAZLOGA JER JE KRISTIJAN GOLUBOVIĆ NEKO KO JE NOSIO CIJELU TZV. "FARMU 6 " NA SVOJIM LEĐIMA...JER JE POŠTEN...DOBRONAMIJERAN...NIKADA NIJE NIKOGA PRVI IZAZVAO..POVRIJEDIO..KAKO VERBALNO TAKO I FIZIČKI...I JER JE VEOMA SIMPATIČAN LIK...ADASVE BORAC ZA PRAVDU...BEZ OBZIRA NA NJEGOVU PROŠLOST...ON JE POKAZIVAO IPAK I ODGOJ I KULTURU...DUHOVITOST, MAŠTOVITOST...KREATIVNOST...SPOSOBAN ZAISTA ZA SVE...I ZA REŽIJU, GLUMU...SCENARIO....SVE U JEDNOM...I JER MU TREBA PRUŽITI ŠANSU ŠTO JE IZGRADIO NOVI ŽIVOT I JER IMA MALENO ČEDO KOJE ĆE OVO SVE JEDNOM DA VIDI I PONOSI SE...I SVAKAKO NAJVAŽNIJE JER JE N E V I N I NIKOGA NIJE FIZIČJU POVRIJEDIO...POSTOJE SNIMCI DOKAZNI...I MILIONI NAS KOJI SMO VIDJELI PRAVU ISTINU...I JER NE ŽELIMO DA GLEDAMO FARMU 6 BEZ NJEGA I DOZVOLIMO DA TAMARETINA ILI ZLI ODNESU POBJEDU....SAMO ON...KRISTIJAN...KIKI...
OPŠIRNI SMO ALI OPROSTITE...JER TOLIKO TOGA IMA DA SE NAPIŠE O OVOME NADASVE DOBROM ČOVJEKU....NAJVAŽNIJE JE I TO JER JE VEĆINU POSLA OKO I NA FARMI ON RADIO...OD GRADNJE PRIKLJUČNIH ILI POMOĆNIH OBJEKATA /SAM OSMISLIO/ DO SVEGA OSTALOGA.....I BIO NEUMORAN...POVRIJEĐIVAO SE MNOGO PUTA U TOM SVOM RADU....I OPET NASTAVLJAO I NIJE TRAŽIO N I K A D A  DA BUDE POŠTEĐEN...POSEBNO NAS JE DIRNULO KADA GA JE MAJETINA ZMIJA...POSTAVILA ZA SLUGU IAKO MU JE RUKA BILA ITEKAKO POVRIJEĐENA KADA JU JE POSJEKAO ...BEZ IMALO DUŠE I SRAMA....I OPET NIJE SE BUNIO...IZDRŽAO JE....GAZILI SU GA NA TAJ NAČIN...ON SE DRŽAO USPRAVNO...JER JE ČOVJEK ISTINSKI ČOVJEK...I S TOGA ON JE  J E D I N I  KOJI ZAVRIJEĐUJE TO PRAVO DA BUDE DO KRAJA U TZV. "IGRI"...DO P O B J E D E....JER MI TREBA DA ODLUČIMO..A NE "GAZDE PINKA"I NJIHOV ROD..TAMARETINA....