DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji DA SE KRISTIJAN VRATI NA FARMU

TUGA

#1601

2015-11-27 01:04

JE..M TI SRBIJU NA PRVOM MESTU, JE.O VAS KRISTIJAN SVE DO JEDNOG, KRIMINALCA U ZATVOR STRPATI PA NEK SE TAMO IGRA FARME, I NEKA NE IZLAZI.
DA NAM DECA SUTRA OSTANU NORMALNA!!


Gost

#1602

2015-11-27 01:06

Najdosadniji dan otkako gledam Farmu. Niko nista ne radi,niko nije u centru paznje kak sto je Kiki bio. VRATITE KRISTIJANA KRALJA! Da utera miseve u rupu!!!


Gost

#1603

2015-11-27 01:07

PRAVI DRUG ,ISKREN U SVEMU ,A NE KAO KLOSARI STO SU GA NAPADALI (JA SAM CULA ZA KRISTIJANA KAO KRIMINALCA ALI SAMO MOGU DA SE ZAHVALIM PINKU STO NAM JE OMOGUCIO DA MOZEMO DA GA UPOZNAMO I MOGU DA VAM KAZEM DA JE ON ISPRAVAN COVEK JER KLOSARI KAO TAMARA RADE STO IGRAJU NA FARMI TAKVI SU LjUDI I VANI A ONDA KOGA DA OPTUZE AJDE KIKIJA ONJE COVEK LOSE REPUTACIJE ALI JA MISLIM DA NIJE FERRRRR SRBIJO POCNI JEDNOM DA BUDES PRAVEDNA)

Gost

#1604

2015-11-27 01:11

Kaze maneken nabo ga glavom seljacina jedna alo ljudi usporite snimak vidi se da ga nije udario satro maneken sigurno je sam sebe udario tupadzija gledajte kako sada se kurci eee sad kad bude izaso zavrsice u konzervu koj kurac maneken sta je on uradio na farmi nistaaaa gluperde rialitia kristijan je sve izgradio joj manekenu sto mi nisi pri ruci mamaru ti pedersku ti ces za kristijana pominjati zatvor i spominjati da su ga ..... jebemliti sto mi nisi blizu funjaroo manekenska djubre ti si olos krle ima da te posalje gde ti je mesto aALOOO PINK PISAM SE VISE NA FARMU SADA SAM U SRBIJI PRATIM SAMO ZBOG KRISTIJANA I PREKO DOK SAM BIO PRATIO I SLAO GLAS ZA KRISTIJANA LOPURDE PREVARANTI OLOSI PISAM SE NA PINK SRAM VAS BILO KOLIKO STE PARA ZARADILI NA KRISTIJANAA A OVOM SATRO MANEKENU SVU SRECU ZELIM KAD IZADJE OD KRISTIJANA... KAO STO SE ONAJ PROPALI LEPOMIR USRO PRODO BMW I ZVAO DECKA SATRO DODJI STO PRE DA PREBACIS AUTO I ZAMENIS TABLICE KRISTIJAN NE UDARA NA GVOZDJURIJU SAMO OCI U OCI I PRAVDA SRAM VAS BILOOOOO PROPALA SRBIJO LJUDI AJMO SKUP ZA POVRATAK KRISTIJANA JER SE JASNO VIDI DA SE SATRO MANEKEN SAM SEBE TOKOM POVRATKA ILI IZLASKA UDARIO JER NA SNIMKU SE JASNO VIDI DA GA NIJE UDARIO POSTOVANA PINK PRODUKCIJO....

Gost

#1605

2015-11-27 01:17

BILO JE MNOGO GORIH SITUACIJA GDE SU TAKMICARI BILI KAZNJAVANI MNOGO BLAZIM KAZNAMA,MOGLI STE DIREKTNOM NOMINACIJOM+HONORAR NEDELJNI,ALI KOLIKO SAM SHVATIO RADE-KOME NIJE NISTA JE UCENIO PRODUKCIJU ON ILI JA??? KOLIKO JA ZNAM UCENJIVANJE PRODUKCIJE JE TAKODJE JEFAN OD TEZIH ILI CAK NAJTEZIH PRESTUPA!P.S.BEZ KRISTIJANA FARMA JE STVARNO IZGUBILA MNOGO!

Gost

#1606

2015-11-27 01:19

Treba da se vrati, bio je zanimljiv.

Gost

#1607

2015-11-27 01:21

Nije lose ako ga uspijemo vratit, nepravedno je izbacen a najbolji i naiskreniji

Gost

#1608

2015-11-27 01:21

 

VRATITE KRISTIJANA KRALJA! Da utera miseve u rupu.

 


Gost

#1609

2015-11-27 01:25

vratite kristiana jer e gledam farmu ako ga ne vratit on je moj farit pozzzzzzzzzzzzzzz za nega i njegovu procu

Gost

#1610

2015-11-27 01:27

pa zato sto je proso i sito i reseto i odmah moze da pronikne u lazi prevare manipulaciju a mnogo sitni za jnega kad je goreo u vruce i topio se u ladno za te i takve sitne manipulacije a ovu kravu sto se smejeko da praznis priklicu punu peska silikonsku i mrzi sve bolje od jne i zna da prica ko se prodaje kad je vona prodata dusa starcu i rasturila mu brak a radi sa najvecim prostitutkama po crnoj gori

Gost

#1611 Re:

2015-11-27 01:30

Daidja Ramiz

 

Ovako stvari stoje:Željko Mitrović (TV Pink) je blizu bankrota. Vadi se otvaranjem rata sa Rodićem da bi se dodvorio Vučiću kpji bi mu kao vlast trebao pomoći da se izvadi iz bule. Projekat Farma ne finansira Pink nego je stvarni producent DEJAN MAKARONA. Zato se svi na Farmi boje Tamare koja će sigurno pobjediti i koja je suvlasnik projekta. To vam je prava istina.Zato predlažem da ne glasate više za farmu !Neka Kristijanovi prijatelji u telekomima regije zakupe linije za slanje SMS -ova u korist Krisa a Mitrovići zajedno sa Makaronom dožive krah.Brojeve na koje bi se glasalo objaviti u Kuriru, Avazu itd.Ja sam Dajdža Ramiz i sve što sam naveo je iz pouzdanih obavještajnih izvora !

 

1: -  

 


Gost

#1612 Re:

2015-11-27 01:31

#1464: -  

 JA SAM SRBIN A TI SI IDIOT!!!


Gost

#1613

2015-11-27 01:31

Jos ni jedna kamera nije prikazala sta se tačno desilo u tom Kristijanovom potezu...??

S obzirom da vracaju u RIJALITI i Mikija tepača iz Kupinova i ostalu druzinu zašto ne bi vratili i Krileta!! 

Kakav je takav je Krile je sam za sebe Legenda! 

OVOLIKO LEPOG SVETA U SRBIJI VI UBACISTE OVE SILIKONUŠE U RIJALITI?

FUJ! 

NI BICIKLU NE BI NAVALIO NA NJIH! 

DNO DNA! 

SVE NAJBOLJE ZELIM KRILETU U DALJEM ZIVOTU!! 

 

 


Gost

#1614

2015-11-27 01:32

Kristijan nije udario radeta jer je rade sam odma reko da mu nije nista uradijo da mu je samo sapno
od kako je kiki izbacen nemam nameru da gledam vise farmu sve dok ga ne vrate a i redakcija ce da vidi koja ce sad gledanost bez kikija biti manja
VRATITE KIKIJA NAZAD

Gost

#1615

2015-11-27 01:33

Da se kristijan vrati.....

Gost

#1616

2015-11-27 01:37

Nije udario farmera. Najbolji soumen do sad!!

Gost

#1617

2015-11-27 01:38

Zelimo kristijan da se vrati na Farmu...

Gost

#1618

2015-11-27 01:39

Zari sto smatram da je tkzvani klan Tmare Djuric sa namerom provoirao Kristijana iz dana u dan niskim uvredama i raznim podvalama,zlim pricama o njemu,a narod dobro vidi..i ranije je bilo i udaraca od strane drugih famera,tukli se medjusobno,polivali vodom i svasta radili,niko nije bio kaznjen jedino su trazili da on bude izbacen sa farme jer znaju da je favorit..Nije posteno..zar treba da pobedi olos i prostakluk??Vratite coveka na farmu,naravno pod uslovom da on to zeli.Bas bih volela da im vidim lica kad se pojavi na vratima i kad shvate da su njihovi zli jezici i podlost dno..da su ispali smesni jer nadam se posto narod gleda do sada su svi shvatili zasto se sve ovo desilo..Provociran je svakodnevno do te mere da verujte mi ni ja ne bih izdrzala,a covek je takav..ni ja ne bih dozvolila da me prostakuse..vredjaju i jedan Rade ,lepo ga je Gabrijela okarakterisala ..i bila je u pravu

Gost

#1619

2015-11-27 01:41

Vratite kristijana odmah

Gost

#1620

2015-11-27 01:41

Nije fer.
Bilo je dosta fizickih kontakta Niko Nije izbacen.
Kristijan je odrzavao celu farmu od stale dvorista toleta kuhinje bukvalno celu farmu.
Iskreno posted verdant Nije ovo zasluzio.
Vratite Kikija! !!!!

Gost

#1621

2015-11-27 01:42

Da se vrati Kristija na farmu.. da vidim face onim olosima Tamari i Radetu

Gost

#1622

2015-11-27 01:42

Nisam poklonik njegovog lika i dela ali smatram da je nepravedno diskvalifikovan.Na farmi ima mnogo loših, nemoralnih, nezanimljivih i neobrazovanih osoba koje ne zaslužuju da budu tu gde jesu, prvenstveno najdublje dno društvenog taloga, isfrustrirana seljančica koja je umislila da je ko zna šta(mnogo nas zna ko je i šta je) i zbog koje ne bih poželeo da imam ženko dete, a to je Tamara.Za kristijana mogu da kažem da pogrešno izovara mnoge termine, čini mnogo gramatičkih grešaka ali je ipak na neki način elokventan i samim tim zanimljiv.Zameram mu na vulgarnom vokabularu, mada za razliku od pojedinaca na čelu sa Mićom,Tamarom i Stanijom kad on priča to i ne zvuči tako vulgarno.I na kraju da kažem, mislim da niko normalan ne bi trebalo da udje u ovakvu vrstu rijaliti programa, a i mi povremeni ili stalni gledaoci smo evidentno blago poremećene osobe, neka čudna vrsta voajera, kad smo u stanju da gledamo šta se dešava u tudjim životima.

Gost

#1623 Re:

2015-11-27 01:43

#1: -  

 Vrati te kikija on je stvorijo farmu 

Ako njega ne vratite mora cete da zatvorite farmu ili da vec sutra da odvodite zivotinje jer ce da vam uginu od gladi jer je kristijn to sve hranijo a oni su spavali do 2sata po podne 


Gost

#1624

2015-11-27 01:48

Kiki je nepravedno izbacen!!!Ni na jednom snimku se ne vidi da je udario Radeta!!Farma je velika 0 bez Krileta!!!Daj Boze da ga vrate..

Gost

#1625

2015-11-27 01:53

NE VOLIM NEPRAVDU A I PRE SVEGA KRISTIJAN JE NIJE ZASLUZIO I BEZ NJEGA OVA FARMA JE ZAVRSENA,VOLE GA SVI MOJI PRIJATELJI DILJEM SVETA I PRE SVEGA IZVINJENE NJEMU PA DA SE VRATI.HVALA