STOP ZABRANI I KAZNAMA HRANJENJU NAPUŠTENIH ŽIVOTINJA


Gost

#251

2015-12-19 10:05

Zato što volim životinje i redovno hranim napuštene. Nekoliko maca i kuca sam donela kući,pomogla njihovom oporavku i udomila.I želim i dalje da im pomažem koliko mogu bez bojazni da će mi neki nadrkani komunalac napisati kaznu.Bolje bi im svima bilo da ponesu kesicu granulica kada krenu u terorisanje naših sugrađana. Eto,zato sam je potpisala!
zekavita

#252

2015-12-19 10:09

zato sto je to notorna glupost , kako bi bilo da se zabrani hrana ljudima , ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude , nisam za preterivanje , hrana nije za bacanje , koske takodje , neka mi kazu razlog zasto da ih ne hranimo ? zbog komunalne cistoce , odnosno necistoce , neka naprave  neka prihvatilista za kucice napustene i da tamo moze da se nosi i hrana , a ne da hvataju i ubijaju zivotinje . Ja cu i dalje da hranim moju malu koja svakog jutra izadje i frcka  , a dovoljna joj je korica hleba ili pogacice koliko je majusna , a oni neka rade svoj posao  , ane da bacaju kante sa smecem po ulici . Svakog cetvrtka moram da izadjem za njima da pocistim ulicu .Hvala sto ima neko da brine .

 


Gost

#253

2015-12-19 10:10

Ovo je po sistemu-Videla žaba da se konj potkiva, pa i ona digla nogu! Neko je došao na ideju da se ugleda na zapadne zemlje u kojima pomenuti zakon postoji. Ali u tim NORMALNIM zemljama postoje azili za napuštene životinje, a ovde se vrši prećutno istrebljenje. Svaka čast na gluposti! Možda bismo trebali da prestanemo da hranimo beskućnike, doniramo novac za bolesnu decu, rešavamo pitanje Roma i izbeglica! Izgleda da Hitlerove ideje i dalje žive u našem kvazidemokratskom društvu!

Gost

#254

2015-12-19 10:15

Sramno je to sto ,,ljudi" koje povredjuju ova neduzna bica bivaju liseni drasticnih sudskih presuda ,dok se istovremeno pokusavaju sankcionisati osobe koje zele da im pruze koliku-toliku pomoc!

Gost

#255

2015-12-19 11:04

Zato što je ovaj zakon najveća glupost. Taj zakon su pisali oni koji mrze životinje.

Gost

#256

2015-12-19 11:12

Zasto ljudi koji zele da pomognu zivotinjama da budu kaznjeni?Zasto ne budu kaznjeni oni koji su te zivotinje ostavili da ih drugi hrane?

Gost

#257

2015-12-19 11:18

zato sto zabrana nema veze s mozgom, ako neko zeli da hrani zivotinje, on ni od kog ne otima, ne krade niti kome cini stetu...sa svojim novcem mogu da kupim ili najskuplji parfem ili hranu za zivotinje...svako ko iole suosjeca nece dopustiti da zabrana prodje...da imam moc, zatvorila bih te zlotvore, sram da ih bude i da dobiju rak kako bi umirali gladni u izobilju hrane, pa da vide kako je

Gost

#258

2015-12-19 11:40

potpisujem!   uostalom kakav je to glupi zakon koji nam moze zabraniti da budemo humani?

 pokrenimo inicijativu neku, promene su na nama..

 


Gost

#259

2015-12-19 11:58

Ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude!!

Gost

#260

2015-12-19 12:46

Bože sačuvaj !!! Šta drugo reći na ovakvo nešto osim BOŽE SAČUVAJ... Mislite o tome !!!

Gost

#261

2015-12-19 13:00

Kad drzava u potpunosti bude vodila brigu o zivotinjama, onda moze donositi ovakve zakone. Sta sad treba? Da ih ostavimo gladne i prolazimo mirno pored njih? Tome nas uci drzava? Da budemo bezdusni?!

Gost

#262

2015-12-19 13:29

Sramota! Ugrozavanje ako izuzmemo zivotinje LJUDSKIH prava, slobodnog kretanja! Ako hocu, sapsima mogu na ulicu iz istog tanjira da jedem!

Gost

#263

2015-12-19 13:46

ma koja budala donese ovaj zakon a veca budala ko postuje ovu glupost od zakona mrssss ja cu hranit ko ga ja hocu

Gost

#264

2015-12-19 13:48

Ma kakve su to bezveze zakone??????? Ljutski je da se pomogne, da budemo humani.Koi idioti su doneli taj zakon??? Protestirajte ljudi, I pazite u budeci za ko dajete svoj glas.Kako im ni je zao, sramota I gde ce im dusa ako uopste imaju?????


Gost

#265

2015-12-19 14:04

Potpisala sam jer volim zivotinje, zao mi je svake zivotinje koja zavrsi na ulici. A najgore je ovo! NE SMIJEŠ IH HRANITI.
AA

#266

2015-12-19 14:24

Doticne osobe koje su odlucile da je ovo IDEALNO resavanje problema beskucnih zivotinja treba da se zapitaju isto tako da li je idealno resenje u njihovom zivotu ubiti se ili muciti neku doticnu osobu koja im ne odgovara u zivotu.
Kako bi tim doticnim osobama bilo da se nadju bez kapi vode, krova nad glavom i mrvice hleba da proguraju kroz dan.
Sramota me je u ime svih tih ljudi koji su izneli ovu nehumanu i sramnu odluku.
----
Treba se fokusirati na stvari koje su pozitivne i cine dobro svima umesto da se fokusiramo na negativno,
Umesto mucenja i ubinjanja zivotinja (sto je naravno nemoguce jer ce uvek neko izbaciti svog ljubimca na ulicu, pobeci i pustati iz azila) da lepo se formiraju neki odgovorniji i humaniji azili za sve takve zivotinje i da se nekom dobrom idejom podstaknu gradjani da usvoje i usrece jednog ljubimca.

Ovakvim nehumanim zakonom ce gradjani biti uzasno nesrecni, a neki ce postati jos nehmaniji i agresivniji.


Gost

#267

2015-12-19 15:25

Dokle ce biti uvodjenja ovakvih ne moralnih i ne mancipovanih zakona? Sta oni misle, da ako su ljudi idioti da mogu i svi da budu oko njih. Pa treba poceti sa organizacijom vecih skupova i udruzenja, ako ne i razbijati nekome glave koji donose ovakve gluposti. Kako samo mogu uopste i da predloze ovako nesto zaista ne razumem. To su ljudi bez imalo duse i morala. Za njih je jedino smrtna kazna, ja drugu opciju ne vidim

Gost

#268

2015-12-19 15:42

Sankcionisu posledicu a uzrok ih ne zanima.

Gost

#269

2015-12-19 16:28

Sto se mene licno tice bas me briga za njihove debilne zakone.Ja cu uvek naci nacin da ih naharanim njima u inat !!!! A da vidim toga koji ce mi naplatiti kaznu .A onima koji su ovo izglasali pozelecu da se nadju jednog dana u istom polozaju kao ta bespomocna neduzna bica pa neka crkavaju po ulici gladni i zedni, neka ih zlostavljaju, tuku, sutiraju i sl....karma je cudo. Sve se u zivotu vrati kao bumerang....

Gost

#270

2015-12-19 17:16

Odavno smo postali nehumano drustvo...drzava treba da bude zahvalna ljudima koji umesto nje vode racuna i iz svog skromnog dzepa placaju zbog nebrige. Umesto da donesu zakon o kaznjavanju onih koji maltretiraju zivotinje, svoje ljubimce pare i posle bacaju neduzne stence gde stignu mi koji jos uvek imamo duse treba da placamo kazne. Idiotizam!!!!

Gost

#271

2015-12-19 17:26

 Zašto vam smetaju životinje i ona su Božja stvorenja- Tako isto bi se ponašali i prema ljudima, naravno ne svi već oni koji zagovaraju ovakve gluposti


Gost

#272

2015-12-19 17:35

Hranim zivotinje i tacka. Ne moze mi niko zabraniti moje pravo!

Gost

#273

2015-12-19 17:53

Predlog zakona je nečovečan.Zato sam potpisao peticiju protiv.

Gost

#274

2015-12-19 17:56

Pošto se država ne brine o napuštenim i ostalim životinjama je ovakav zakon neprimjeren!

Gost

#275

2015-12-19 18:10

"Sto vise upoznajem ljude,to vise volim zivotinje"!!!