Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#1676

2016-01-03 08:41

Ubiti skotove na isti nacin!


Gost

#1677

2016-01-03 08:41

Samo vratiti istom merom, nista vise ne zelim za te skotove. A vlast bi konacno morala da se pozabavi petardama!!

Gost

#1678

2016-01-03 08:41

Zato što su psi veći ljudi !!!

Gost

#1679

2016-01-03 08:42

Zato sto vidim da nema vecih zivotinja od ljudi! Treba osuditi takve ljude djecu ne bitno na godine zatvorskom kaznom od 5-15 godina. Sta cemo ljudi bez zivotinja pogotovo bez vernih prijatelja kao sto znaju to biti psi ali i ostale zivotinje jer one u sebi imaju vise ljudskosti od nas samih ljudi!!!! Danas ubije psa ili koju zivotinju sutra ce ubiti covjeka! Zatvorska kazna obsvezno i nikako ispod 5 godina plus novcana kazna!!!

Gost

#1680

2016-01-03 08:49

Imate clanak na Koalicija za Zivot, pise zasto. 


Gost

#1681

2016-01-03 08:51

Previse je tuzno...
nikola

#1682 Re:

2016-01-03 08:52

#8: -  

 Sve ovo ide pod uslovom da su se stvari odvile kako tvrdi .. sto je sve vise sumnjivo..

Meni je interesantno kako je moguce da jedan covek otvori usta psu i ubaci mu petardu u ista.. za to ni 4-oro ne bi bilo dovoljno..stim da je vilica poseduje veliku snagu .. kada je zatvorena tesko se otvara.. Ja tu jedino vidim da je neko eventualno bacio petardu na pod koju je pas pokupio .. ako se tako desilo, ali u tom slucaju manja je krivica onome ko je bacio , veca onome ko je pustio psa ili ga nije nadgledao..

Sledece se dovodi u pitanje nacin zadobijanja povreda, da li su one zadobijene od petarde ili mozda od tuce sa drugim psom, ako su potvrdili da je ucinjeno bas petardom , onda me zanima kako su to zakljucili ??

Zasto svi idete u krajnost bez neophodnih cinjenica ??


Gost

#1683

2016-01-03 08:55

Zato što počinioci ovog zločina treba da se uhapse i da im se sudi - odmah!

Gost

#1684

2016-01-03 08:58

Ovo je tuzno...zalosno...jadno...nisko....bez morala i srama da netko moze biti toliko plitak u poremecenoj glavi da napravi tako nesto jednostavno nemam reci....pokazao bi ja toj osobi....bio bi mu bog...sudac...policajac...tata i Mama...alfa i omega....j...o bi mu seme i pleme...

Gost

#1685

2016-01-03 09:01

OVO KO JE URADIO JE SLJAM TO SU JADNICI I PICKE OD LJUDI IZIVLJAVATI SE NA JEDNOM BESPOMOCNOM BICU KOJE NEMOZE DA SE ODBRANI I UZVRATI TREBA IH NACI I KAZNITI ALI DA KAZNA BUDE ZESTOKA,,CAST IZUZECIMA ALI MI SMO NEKAKAV NAROD ZA CUDJENJE

Gost

#1686

2016-01-03 09:03

Zato sto danas moze eksplozivne naprave da kupuje svako bez kontrole , zivotinje su upravo ta lica koja se tako izivljavaju nad neduznim i nezasticenim bicima a to je dokaz da svako ko to uradi na neduznoj zivotinji sutra moze i na coveku . Vatromete i petarde bi deca morala kupovati uz prisustvo roditelja kao i da ih koriste uz prisustvo roditelja u trenutcima veselja i proslave. Deca ih kupuju kao igracke i po ceo dan nekontrolisano traze mesta da bacaju i izmisljaju nacine gde cesto dolazi do raznih povreda . Jako mi je zao psa i pitam se kuda ide ovaj svet.....

Gost

#1687

2016-01-03 09:03

trebalo bi da se poostri zakon o zastiti zivotinja i da se kaznjavaju pocinioci ovakvih dela,volela bih da onaj ko sedi u skupstini i donese zakon da se kazne oni koji hrane zivotinje lutalice(novi sad,smederevo),malo vise pozabavi kaznjavanjem ovakvih postupaka!

Gost

#1688

2016-01-03 09:08

O mundo precisa se concientizar que animais sofrem como os humanos. São melhores de sentimentos inclusive. Ou se pune esses criminosos porque isso é um crime. Ou vai continuar a acontecer. Porque não deixam explodir fogos nas mãos desses sujeitos. No mínimo um pouco da dor que fizeram aos animais eles irão sentir. REVOLTANTE!!!!! Que haja justiça. Passou da hora de começarem a punir essas crueldades.
Ogorceni

#1689 Re: Re:

2016-01-03 09:10

#1682: nikola - Re:  

 Pa zar niste procitali da je pregledan od strane veterinara ? Jel tesko za jednog veterinara da ustanovi opekotine kao i unutrasnje kravarenje??  Molim vas bez suvisnih komentara, niste u pravu  . Vi uopste ne razmisljate logicki , verujem i da se ne razumete u pse zato tako i pisete.  U pravu ste da niko nikad nebi usteo upaljenu petardu da drzi psu u ustima ali da li ste se zapitali koliko pasa ima koji su zeljni igre i hvataju sve sto bacite?? Da li ste pomislili da veliki psi poput ovog su prozdrljivi i halavi pogotovo sad kad su temperature ispod minusa i da je dovoljno da mu stave patardu u neku salamu ili neki hleb , kolac bilo koju hranu .  Odvratna i prljava posla bolesnika, eto to vam je moj odgovor a vi pre nego sto napisete razmislite malo jer cinjenice su tu ako zelite da ih vidite ! 


Gost

#1690

2016-01-03 09:10

Ovako nesto mogu da urade samo bezdusnici i osbe poremecenog uma . na zalost u ovoj zemlji takvih je sve VISE i VISE....

Gost

#1691

2016-01-03 09:17

Bas lep pocetak 2016... ovo je dno dna... kazniti ove i sve druge pocinioce najstrozije da vise ne pada na pamet ovakvim manijacima da muce bilo koje neduzno bice

Gost

#1692 Manuela

2016-01-03 09:23

Kazniti istom mjerom - i još gore!

Treba početi hitno kažnjavati ljude koji čine takve zločine na najbrutalniji način i jedino tako ćemo vjerojatno spriječiti da se tako užasne stvari više ne dešavaju!


Gost

#1693

2016-01-03 09:25

svi smo u božjoj misiji pa i taj nesretni kučak koji je sa puno poverenja prišao...
pre par dana sam na f. objavio da svi koji žele da pucaju to učine u sopstvenoj guzici a rekli su mi da sam prostačina...
vesti koje su sledile su ih demantovale.
uhvatiti i učiniti im isto kako su i oni učinili tom nevinom biću mada bih lično bio brutalniji.

Gost

#1694

2016-01-03 09:26

Jadan pas, cime li je zasluzio da ga monstrumi ubiju na ovako surov nacin.Jadna li si Srbijo :'( Kazniti odgvorne podhitno kao preventiva da se ovakvi zlocini ne ponavljaju.Ako je neko mentalno bolestan, tu je "Laza Lazarevic ili Gornja Topaonica" pa izvolte na lecenje.

Gost

#1695

2016-01-03 09:32

Zelim da se stane u zastitu nemocnima i ne zasticenima koji nam veruju. Podrzavam stroge kazne za nasilnike.

Gost

#1696

2016-01-03 09:33

Dajem peticiju zbog toga sto je to ne samo pas.. to je covjekov prijatelj.. psi nemogu sami reci sto osjecaju sta ih boli..zato smo mi tu da spasimo zivot psima.. samo ima glupih ljudi koji ce jednog dana osjetit bol kakvunsu nanjeli njemu.........

Gost

#1697

2016-01-03 09:33

Smatram to ubistvom za koje ne postoji ni motiv niti objašnjenje, izuzev da je počinitelj teški psihopata i ništa drugo

Gost

#1698

2016-01-03 09:34

Zato sto ne mogu da vise gledam kako kreteni muce zivotinje,,,dabogda ih nasli i licno bih ih kamenoval bez trunke zaljenja,,,da je moje dete to uradilo odrekla bih se njega jer je to potencijalni ubica to krece od zivotinja i prerasta u nesto vece,,,,saseci zlo u korenu
Moj stav!

#1699

2016-01-03 09:34

Smatram to ubistvom za koje ne postoji ni motiv niti objašnjenje, izuzev da je počinitelj teški psihopata i ništa drugo


Gost

#1700

2016-01-03 09:35

KAZNITI ZLOTVORE !!!!