Kazniti odgovorne za mucko ubistvo psa petardom za docek 2016 god


Gost

#1751

2016-01-03 12:15

potpisujem zato što sociopate i psihopate ne pripadaju bolničkom lečenju već zatvorskoj kazni.i zašto su petarde i vatromet u civilizovanom svetu zabranjeme ,a kod nas ne?

Gost

#1752 Re:

2016-01-03 12:17

#1715: -  

 Apsolutno ste u pravu. Nažalost, postajemo zemlja gde idiota ima sve više...

 


Gost

#1753

2016-01-03 12:25

Potpisala sam u zeljom da se UKLONI, UNISTI, KAZNI I ONESPOSOBNI ŠLJAM KOME JE MESTO IZA REŠETAKA DO KRAJA TOG BEDNOG, BOLESNOG ZLOG ŽIVOTA. DA SE ZATRU GENI MONSTRUMA SVIH VRSTA U LJUDSKOM OBLIČIJU!

Gost

#1754

2016-01-03 12:28

Mislim da je svaki komentar o potpisivanju peticije suvisan. Dokle god ovakvi monstrumi postoje i prolaze ne kaznjeno ili blaze kaznjeno nece biti mira u svjetu niti ljubavi i postovanja medu narodima. Srce mi puca sto se uopce ovakve peticije moraju događat. Jadan pas ...jadaan covjek među ljudskim zvjerima...i jadne zivotinje među ovakvim monstrumima....


Gost

#1755

2016-01-03 12:38

U nekim zapadnim zemljama oni koji zlostavljaju zivotinje su pod posebnim nadzorom i pracenjem, jer je DOKAZANO da oni koji zlostavljaju zivotinje, posle predju na ljude, odnosno većina ubica je u mladosti prvo maltretirala zivotinje. Nazalost nasi nadlezni organi nisu bas aktivni u trazenju takvih krivaca, sto smo se vec uverili ranije, jer skoro nikoga do sada nisu uhvatili i kaznili, a puno je zivotinjica do sada stradalo od ovih bolesnika. Ne verujem da je policija nesposobna da ih pronadje, nego je stvar u odnosu prema takvim dogadjajima, to za njih nije prioritet na zalost. Tako se eto ubice i monstrumi slobodno setaju. Sada su to uradili psu, a sutradan ce necijem detetu ako se nastavi ovako nonsalantan odnos prema tim monstrumima.

Gost

#1756

2016-01-03 12:38

nemam komentar

Gost

#1757

2016-01-03 12:39

Nisu zivotinje krive....

Gost

#1758

2016-01-03 12:43

Ko god da je ovo uradio, maloletan ili ne, zasluzuje da bude najstroze kaznjen. Sa monstrumima treba postupati bez milosti, kao sto i oni postupaju sa drugim zivim bicima, ljudima ili zivotinjama, svejedno.

Gost

#1759

2016-01-03 12:43

Majka sam troje dece, vlasnica tri psa, dve mačke i još nekoliko kućnih ljubimaca. Malo je reći koliko volim svoju decu i koliko su me pogađale sudbine malog Alekse ili Tijane Jurić. Ništa manje me ne potresa i subuna svakog svirepog mučenja nedužnih životinja. Što, velika ja razlika između monstuoznog mučenja ili ubistva čoveka i životinje?! Ne! Jednako je srešno! A još je strašnije što je mnogo više ovih druguh jer imaju više hrabrosti znajući da će prići nekažnjeno. A treba da budu adekvatno kažnjeni za svoja monstruozna zlodela. Predlažem Džekijev zakon!!! Pokrenite petuciju, prva potpisujem.

Gost

#1760

2016-01-03 12:45

ne podnosim zlostavljanje i ponižavanje niti jednog živog stvorenja

Gost

#1761

2016-01-03 12:47

Zato sto je to nehumano i nenormalno pas nije nicemu kriv i treba se kazniti sa sto vecom novcanom ili zatvorskom kaznom da se izbjegne jos vise takvih slucaja

Gost

#1762

2016-01-03 12:47

Zato što svako ima pravo na život. Život nema cenu, ma u kom obliku on bio.

Gost

#1763

2016-01-03 12:59

Zato sto mi je dosta nadobudnih budala koje imaju "muda" samo da naude neduznim i bespomocnim!Znamo svi da su te osobe kukavice koje jos seru u gace!

Gost

#1764

2016-01-03 12:59

Nemam riječi ,jednostavno sam zgrožena šta je sve nečovjek u stanju da uradi...kuda ide naša omladina :(

Gost

#1765

2016-01-03 13:00

Javno kazniti da bi bio za primer da se ne bi ponovilo!!!
tyuor

#1766

2016-01-03 13:00

I kako mislite da se nadju pocinioci?

Najbitnije je da budu surovo kaznjeni zar ne ..


Gost

#1767

2016-01-03 13:02

Sramota je za NAS sto se ovakvi ljudi slobodno setaju i stvaraju bol ostalim zivim bicima!!! Takva covekolika osoba nije u sopstvenoj kuci bolja!!!

Gost

#1768

2016-01-03 13:03

Veoma je zalosno da neko oduzme zivot tako divnoj zivotinji koji je najveci prijatelj coveku,ovo da se desilo u nemackoj gde zivim,policija bi sve dala od sebe da se uhvati pocinioc ,i nista manje nebi odgovarao od ubistva deteta,ovakvi se kod nas salju u ludnicu,mi cuvamo pse negujemo vodimo kod lekara ,i kupujemo im hranu u markete specijalizovane za zivotinje ,nedaj boze da u tim marketima pronadjem hranu za psa kojoj je dva dana istekao rok ,ugasio bih tu firmu ,sve bi policija odmah uhapsila,mi tretiramo pse ovde kao ljude,nemate pravo da ih povredjujete ,

Gost

#1769

2016-01-03 13:04

Molim ja vas da pronadjete odgovorne, manite se vise komentara i lajkova!!!

Gost

#1770

2016-01-03 13:07

Zato sto imam devet pasa, koji zive sa nama, sedam sam pokupila sa ulice a mojih su dva.Zivimo zajedno i ne bih nikad dala ni jedno a kamoli da pustim na ulicu.Ovo je mosnstruozno ali mi smo takvi, nece se naci krivac a ovo sto potpisujemo je za dz,svakodnevno neko ubije nekog psa ili macku i za njih nisu pisane nikakve peticije a zlotvori setaju slobodno

Gost

#1771

2016-01-03 13:07

podmuklost

Gost

#1772

2016-01-03 13:09

Nadam se da će se zločinac/ci kazniti ali i da će ostatak života osjećati bol kao ovaj nedužni pas!

Gost

#1773

2016-01-03 13:13

OVO JE TAKO STRASAN,TRAGICAN ,MUCKI CIN DA NE MOGU VEROVATI!!VOLIM ZIVOTINJE NASE VERNE PRIJATELJE I VOLELA BIH DA SE ISTOM POCINIOCU OVOG GNUSNOG DELA SUDI I NAJSTRASNIJE PRESUDI.JA LICNO ZA NJEGA NE BIH IMALA MILOSTI .!!VERUJTE MI!!

Gost

#1774

2016-01-03 13:14

Zato jer volim i postujem zivotinje,nemocne su i neduzne i toliko zavise od nas! A gledam sta im rade tzv.LJUDI! Oni nam prilaze s puno poverenja,vole nas bezrezervno,verne su nam,imaju dusu...a sta im neljudi rade?! Zaista zelim da se uvede zakon za stroge kazne ovakvim licima! Zatim,da se poradi na edukaciji dece u skolama,kao OBAVEZAN predmet u sklopu nekog predmeta koji poducava vaspitanje,humanost..da se deci pokazuju sajtovi o ovim plemenitim stvorenjima,o njihovim karakternim osobinama,sajtovi koji prikazuju njihovu ljubav prema deci,odanost vlasniku,tuzi posle smrti svog vlasnika...da deca nauce da zivotinje imaju dusu i osecanja,ili bar odanost...da vide da su inteligentni,jer poznaju i glas svog vlasnika..kako cuvaju male bebe i pokrivaju ih...kako su im pomoc dok uce da hodaju....pa,toliko toga ljudi mogu nauciti od psa ili macke...a to im treba od malih nogu ulivati..pa da oni edukuju svoje roditelje kod kuce i rodjake i komsije...od toga treba krenuti brzo (jer vec mnogo kasnimo)...koliko jos zrtava treba da padne zbog neljudskih postupaka monstruma? I obavezno raditi na sterilizaciji beskucnika zivotinjske vrste...zarad njihovog dobra!

Gost

#1775

2016-01-03 13:16

Smatram da je vrijeme pokrenuti inertnu drzavu -mislim sve ex, kako bi se zakonski reguliralo ovo zvjerstvo prema zivotinjama. Na zalost kod nas ljudi djeluje samo kazna. Nazalost ovakvi dogadaji vrlo su cesti i produ kao da nista nije bilo jer nema uporista u zakonu. Sve nazalost ostaje u rukama i glasu nas koji volimo i postujemo nase cetveronozne prijatelje-svih vrsta.